Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 10 maj 2019 21:26

ALPS. Orlikowa zapowiedź (12 maja)

Już dwie pierwsze kolejki ALPS dostarczyły sporych emocji i kilku niespodzianek. Jednak w najbliższą niedzielę dziać się powinno jeszcze więcej.

 

 

I liga:

Bardzo, ale to bardzo ciekawie zapowiada się niedziela na Orliku w Suchej Beskidzkiej. Pięć spotkań i każde o wielką stawkę. Na początek beniaminek – Beton2 poszuka pierwszych w tym sezonie punktów. Jeszcze niedawno w starciu z AKS mógłby śmiało na nie liczyć. Teraz jednak ekipa z Lasu zaczyna być postrachem dla dużo solidniejszych drużyn. Tyle tylko, że jeżeli suszanie przegrają kolejny mecz to na długu utkną w strefie spadkowej.

Ciężkie zdanie czeka także Zawojskiego, który chciałby się zapewne zrehabilitować po porażka z AKS. Wszak Monter nie jest dostarczycielem punktów, a raczej tym teamem, który zazwyczaj zabiera je innym. Dla suszan pewną nadzieją na korzystny wynik mogą być kontuzje jakich w niedzielę nabawiło się dwóch kurowian.

Ogromne szanse na pierwsze punkty i tym samym wydostanie się ze strefy spadkowej ma Gamba Furiosa. Po potyczkach z potentatami czeka ją dużo łatwiejsze zdanie. Lachy Lachowice od startu rozgrywek zawodzą na całej linii, a teraz jeszcze muszą sobie radzić bez Mirosława Kachla, którego czekają jeszcze (wraz z niedzielnym spotkaniem) cztery mecze przymusowej pauzy. W tej sytuacji faworyt jest tylko jeden.

Po urwaniu punktów ZZD wiary w siebie naprawie Kanonierzy. Jest ona tym większa, że grzechynianie nie tylko mogli, ale wręcz powinny byli wygrać tamto spotkanie. Tak, czy siak poczuli moc. Potyczka z RKS Huwdu pokaże czy był to jednorazowy wyskok, czy też grzechyński Arsenal zacznie w lidze odgrywać większą rolę niż w poprzednim sezonie gdy utrzymanie się zapewnił sobie dosłownie rzutem na taśmę.

Spore obawy przed meczem z ZZD mają Los Asfaltos. Po niby są jego faworytem, ale zdają sobie sprawę, że juszczynianie zrobią wszystko, co w ich mocy, by nie stracić punktów w drugim meczu z rzędu. A to tylko dobrze wróży temu pojedynkowi uznanych firm.  

 

Terminarz:

8.00 Beton2 Sucha Beskidzka – AKS Las

9.00 Zawojski.pl Sucha Beskidzka – Monter Kurów

10.00 Lachy Lachowice – Gamba Furiosa Zembrzyce

11.00 Kanonierzy Grzechynia – RKS Huwdu Bieńkówka

12.00 Los Asfaltos Sucha Beskidzka - ZrobioneZdrewna.pl Juszczyn

 

II liga:

Do kilku ciekawych starć dojdzie także na Orliku w Białce. Jeżeli Mucharz Team pokona grających w kratkę Golden Street to wyśle rywalom wyraźny sygnał, że jest gotowy do boju o awans. Na szybki powrót do I ligi liczy Relax Białka. Testem na ile chęci poparte są umiejętności i potencjałem będzie niedzielna konfrontacja z Wolves. Wilki pokazały bowiem już w tym sezonie ostre kły i białczanie nie mogą już przed mecze zapisać sobie na koncie kompletu punktów. Marzy o nim zapewne także drużyna Bad Boys, która po znakomitym początku znalazła się w czubie i nie zamierza z niego odpaść. Tym bardziej, że Świt Osielec nie jest jeszcze przeszkodą, której należy się obawiać, choć jak do każdego przeciwnika trzeba podejść z respektem bo debiutanci robią postępy i nie znamy dnia, ani godziny gdy odpalą.

Coraz lepiej spisuje się także inny nowicjusz, czyli Bienia. Jeżeli zagra w niedzielę skutecznie to ekipa dowodzona przez Jarosława Gąstałę powinna zgarnąć pełną pulę bo Gang Albanii, choć ma już za sobą sporo meczów zdaje się rozwijać niczym bolid, którym w tym sezonie ściga się Robert Kubica.

Większą niewiadomą jest wynik pojedynku Grandy z Black Shadows. Pytanie czy zawojanie faktycznie sięgnęli ostatnio dna, czy dopiero dotknęli mułu i jeszcze mogą w nim ugrzęznąć. Jeżeli ich forma nie uległa poprawie, a kojszowianie zmontują swój optymalny skład, to faworytem będą ci drudzy.

 

Terminarz:

9.00 Mucharz Team – Golden Street Sucha Beskidzka

10.00 Granda Kojszówka - Black Shadows Zawoja

11.00 Bienia Bieńkówka - Gang Albanii reaktywacja Maków Podhalański

12.00 Bad Boys Budzów – Świt Osielec

13.00 Wolves Juszczyn – Relax Białka  

 

     
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
 Operacja pn. Prowadzenie rozgrywek sportowych dla amatorów oraz osób w wieku +35 lat w ramach ALPS mająca na celu wzmocnienie kapitału społecznego i rozwój oferty aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez organizację imprezy-rozgrywek sportowych  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” na lata 2014-2020”.
 
asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSALPS. Orlikowa zapowiedź (12 maja)