Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 24 maj 2019 23:43

ALPS. Zapowiedź orlikowa (26 maja)

Napisał

Orliki mają to do siebie, że po opadach deszczu szybko wysychają. Niemniej uczestnicy ALPS zachodzą w głowę w jakich warunkach przyjdzie im w niedzielę rywalizować.

 

I liga:

Jeszcze kilka tygodni temu śmiało napisalibyśmy, że faworytem starcia ZZD i RKS Huwdu są juszczynianie. Ale to było kilka tygodni temu. Teraz sprawy mają się zgoła odmiennie. ZZD to co prawda nadal solidna firma, ale RKS Huwdu pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, a w minioną niedzielę napędził sporo strachu faworyzowanym Los Asfaltos. Stąd w niedzielę więcej szans dajemy zespołowi z Bieńkówki.

Podobnie sytuacja wygląda z Zawojski.pl i Gambą Furiosą. Większym doświadczeniem dysponują zembrzyczanie, ale wiosną wyraźnie zawodzą, choć zasygnalizowali zwyżkę formy. Jednak Zawojski.pl zwietrzył szanse na miejsce na podium i nie będzie chciał jej wypuścić z rąk. Jeżeli pokona zembrzyczan to marzenia suszan o pudle nabiorą jeszcze bardziej realnych kształtów. Gamba jednak tanio skóry nie sprzeda bo porażka sprawi, że znowu jej zawodnikom zajrzy w oczy widmo spadku.    

Konia z rzędem temu kto wytypuje wynik potyczki Betonu2 z Lachami i da sobie przy tym rękę uciąć za swoje przewidywania. Lachy niby nie punktują, ale w niemal każdym meczu zmuszają rywali do solidnego wysiłku. Suszanie na pewno mają na tyle solidny skład i formę, że stać ich na ogranie ekipy z gminy Stryszawa, ale aby tego dokonać muszą od pierwszej do ostatniej minuty być w pełni skoncentrowani.

W dwóch pozostałych spotkaniach faworyci wydają się murowani. Monter, myśląc nie tylko o przedłużeniu szans na mistrzostwo, ale i miejscu na podium nie może pozwolić sobie na stratę punktów w starciu z Kanonierami. Los Asfaltos po wymęczonym triumfie nad Huwdu nie będzie chciał roztrwonić wypracowanej przewagi punktowej i choć AKS w tym sezonie zachwyca, to w niedzielę to suszanie będą górą.

Terminarz:

8.00 ZrobioneZdrewna.pl Juszczyn - RKS Huwdu Bieńkówka

9.00 Beton 2 Sucha Beskidzka – Lachy Lachowice

10:00 Monter  Kurów – Kanonierzy Grzechynia

11:00 Los Asfaltos Sucha Beskidzka            - AKS Las

12:00 Zawojski.pl Sucha Beskidzka  - Gamba Furiosa Zembrzyce

II liga:

Hitem kolejki będzie niewątpliwie, kończące tę serię gier, starcie Mucharz Team z Bad Boys. Utrata trzech punktów przez Relax wskutek występu w jej szeregach nieuprawnionego zawodnika sprawiła, że wygrana stryszawian sprawi, że zrobią oni milowy krok ku I lidze. Triumf zespołu z Mucharza też – rzecz jasna, przybliży go do awansu, ale zarazem sprawi, że rozgrywki nabiorą jeszcze kolorytu bo liga się na nowo spłaszczy.

Na dole o pierwsze punkty zawalczą Albańczycy z Makowa ze Świtem Osielec. Serce i rozum podpowiadają, że padnie remis. Przekonamy się w niedzielę.

Ciekawie zapowiada się także potyczka Grandy i Golden Street. Dużą w tym „zasługa” suszan, którzy sięgnęli po „profesjonalistę” i zamieszanie jakie to wywołało na pewno im nie pomoże. Tymczasem Kojszówianie spisują się ostatnio coraz lepiej i zaczęli mieć aspiracje. Niesieni optymizmem mogą w niedzielę sięgnąć po kolejną wygraną, a wówczas sensacyjnie staną przed bramą – jeszcze nie otwartą- z napisem I liga.

W pozostałych meczach Relax powinien ograć Black Shadows, którzy wiosną dostali już kilka razy solidne lanie. Po trzy punkty powinni sięgnąć także Wolves bo Bienia, choć zrobiła postępy, nie weszła jeszcze na poziom jakim prezentują juszczynianie.   

Terminarz:

9.00 Granda Kojszówka - Golden Street Sucha Beskidzka

10:00 Gang Albanii reaktywacja Maków – Świt Osielec

11:00 Black Shadows Zawoja – Relax Białka

12:00 Bienia Bieńkówka – Wolves Juszczyn

13:00 Mucharz Team  - Bad Boys Stryszawa

 

     
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
 Operacja pn. Prowadzenie rozgrywek sportowych dla amatorów oraz osób w wieku +35 lat w ramach ALPS mająca na celu wzmocnienie kapitału społecznego i rozwój oferty aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez organizację imprezy-rozgrywek sportowych  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” na lata 2014-2020”.
 
asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSALPS. Zapowiedź orlikowa (26 maja)