Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 06 czerwiec 2019 23:06

ALPS. Zapowiedź orlikowa ( 9 czerwca)

Dla kogo siódemka będzie szczęśliwa, a komu przekornie przyniesie pecha. O tym przekonamy się już w niedzielę. Przed nami siódma seria gier Amatorskiej Ligi Powiatu Suskiego, której wiosenna edycja jest chyba najbardziej szaloną w jej historii.

 

 

I liga:

Oj dziwna to będzie kolejka. W tabeli jest bowiem tak płasko, że niemal każde spotkanie będzie meczem o przysłowiowe sześć punktów. Już na początek czwarty w stawce Zawojski.pl z jednej strony będzie walczył o miejsce na podium, a zarazem będzie musiał mieć się na baczności. Jeżeli ulegnie Kanonierom to będzie miał nad nimi tylko trzy punkty przewagi i zamiast marzyć o medalu suszanie będą musieli myśleć o ratowaniu ligowego bytu. Kanonierzy w razie porażki szans na utrzymanie jeszcze nie stracą – tak przynajmniej podpowiada logika, ale niemniej sytuacja ich jeszcze mocniej się skomplikuje.

Po serii porażek nerwowość wkradła się także w szeregi Montera. Ten w niedzielę trafia na znajdujące się nad przepaścią ZZD, które również przeżywa nieoczekiwany kryzys. Kurowianom wygrana zapewni utrzymanie, a juszczynianom jedynie pewien komfort, ale jeszcze nie ligowy byt. Tyle tylko, że to ZZD jeśli się obudzi z letargu wydaje się mieć obecnie większy potencjał piłkarski (Monterowi za bardzo we znaki dały się kontuzje).

Wynikami osiągniętymi przez juszczynian i grzechynian żywo zainteresowani będą piłkarze Betonu2 i Gamby Furiosy, którzy staną naprzeciw siebie. Jeżeli ekipy za ich plecami przegrają do triumfator tej potyczki będzie już jedną nogą na drugim brzegu.

Dwa pozostałe mecze mają inną specyfikę. Los Asfaltos będą chcieli zrobić kolejny krok ku mistrzostwu. Lachy wydają się łatwą przeszkodą, ale trzeba pamiętać, że do ich składu wraca po zwieszeniu Mirosław Kachel. Pytanie czy przerwa w grze wybiła go z rytmu, czy też wzmogła głód piłki.

Natomiast potyczka AKS Las z RKS Huwdu może być tym pojedynkiem, który zdecyduje o wicemistrzostwie ligi. Zespół zza miedzy pokazał już w tym sezonie spory pazur, ale i RKS Huwdu imponuje, choć w ostatnią niedzielę zainkasował punkty dzięki gapiostwu rywali (Gamby), która zamierza jeszcze walczyć o ich odzyskanie. Zatem Huwdu musi się podwójnie starać.    

Terminarz:

8.00 Zawojski.pl Sucha Beskidzka – Kanonierzy Grzechynia

9.00 Beton 2 Sucha Beskidzka - Gamba Furiosa Zembrzyce

10.00 Lachy Lachowice – Los Asfaltos Sucha Beskidzka

11.00 RKS Huwdu Bieńkówka – AKS Las

12.00 ZrobioneZdrewna.pl Juszczyn – Monter Kurów

II liga:

W niedzielę kropkę nad „i” może postawić Mucharz Team, który jeśli nie zlekceważy makowskich Albańczyków to nie powinien mieć z nimi większych kłopotów. A jeżeli tak się stanie to na dwie kolejki przed końcem sezonu zespół Jeziorowców będzie mógł pławić się w szampanie i nie patrzeć na poczynania reszty stawki, która już teraz ma do niego ogromną stratę.

Takiego komfortu jak Mucharz Team nie mają już stryszawscy Bad Boys, którzy przed tygodniem zabalowali na Święcie Zabawki Ludowej i w niedzielę byli bez formy. W efekcie ze sporej przewagi nad zespołami z miejsc 3-6 pozostało niewiele. I jeżeli w niedzielę Źli Chłopcy zaliczą kolejną wtopę to zapewne stracą miejsce premiowane awansem. Chrapkę na nie mają między innymi Granda i Relax, które staną do bezpośredniej potyczki. Co prawda kojszowianie wreszcie zaczęli spełniać obietnice składane od wielu miesięcy i grają ciekawą, kombinacyjną piłkę. Tyle, że Relax, to Relax. Nawet jeśli nie ten co jesienią, to jednak solidna marka. Jeżeli jego napastnicy złapią wiatr w żagle to obrońcom Grandy ciężko będzie ich zatrzymać.

Po cichu o awansie marzą także w Bieńkówce, a dużo głośniej w Zawoi. Jednak i w tym przypadku co najmniej jedna z drużyn raczej już definitywnie straci na niego szanse, a nie można wykluczyć, że będzie dwoje już nawet nie poranionych, ale i „zabitych”. Świt Osielec i Wolves zagrają już tylko o pietruszkę. Niemniej zapowiada się nam pasjonując kolejka, a i być może cały finisz bo nawet wygrana Bad Boys nie pozwoli im jeszcze uciec na bezpieczną odległość, a przed nimi starcia z Grandą i Relaxem!     

Terminarz:

9.00 Granda Kojszówka – Relax Białka

10:00 Świt Osielec – Wolves Juszczyn

11:00 Golden Street Sucha Beskidzka - Bad Boys Stryszawa

12.00 Gang Albanii reaktywacja Maków Podhalański - Mucharz Team

13:00 Black Shadows            Zawoja – Bienia Bieńkówka

 

     
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
 Operacja pn. Prowadzenie rozgrywek sportowych dla amatorów oraz osób w wieku +35 lat w ramach ALPS mająca na celu wzmocnienie kapitału społecznego i rozwój oferty aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez organizację imprezy-rozgrywek sportowych  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” na lata 2014-2020”.
 
asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSALPS. Zapowiedź orlikowa ( 9 czerwca)