Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 04 październik 2019 21:52

ALPS. Zapowiedź orlikowa ( 6 września)

W decydującą fazę (szczególnie na drugoligowym poziomie) wkraczają rozgrywki ALPS. Zarówno walczący o najwyższe cele, jak i broniący się przed spadkiem nie mają już najmniejszego marginesu błędu.

 

I liga:

Kilka dni temu zarówno Gamba Furiosa, jak i Beton 2 sięgnęły po trzy punkty, ale w bardzo nerwowych okolicznościach. Teraz staną naprzeciwko siebie i stoczą bój o bardzo dużą stawkę. Suszanie zdają sobie sprawę, że porażka może ich pozbawić szans na mistrzostwo ligi, a już na pewno spowoduje utratę fotela współlidera. Szalone Krewetki na pewno będą walczył z całych sił bo ewentualna wygrana otworzy im drogę do miejsca na podium. – Na mistrzostwo szans nie mamy, ale miejsce na podium to zawsze kolejny puchar do kolekcji. Mamy o co grać – mówi Jakub Nosal, kapitan Gamby Furiosy. 

Dysonans mają piłkarze Zawojski.pl, którzy z jednej strony będą trzymać kciuki za Gambę Furiosę bo jej wygrana pozwoli łatwiej wrócić do gry o wicemistrzowsto, choć i najcenniejszy tytuł wciąż jest w ich zasięgu. Z drugiej strony, triumf Beton 2 sprawi, że Zawojski.pl będzie o krok od zapewnienia sobie miejsca na pudle. Przede wszystkim jednak musi wygrać z Black Shadows. Zadanie niby łatwe, ale suszanom potrzebna jest umiejętność utrzymania koncentracji. W niedzielę w starciu z innym beniaminkiem już byli w ogródku, już otwierali szampana i… zgubili dwa punkty. Kto wie czy nie na wagę mistrzostwa ligi! Zawojanie przy tym spisują się lepiej niż Mucharz Team, ale i oni muszą jeszcze szukać punktów bo wciąż nie są pewni ligowego bytu.

W bezpośredniej potyczce o utrzymanie się zagrają Monter i RKS Huwdu. Nieoczekiwanie obie ekipy zamiast bić się co najmniej o miejsce na podium, trzęsą portkami bo w oczy zaglądać im zaczęło widmo spadku. Ten, który polegnie w niedzielę będzie w niezwykle ciężkim położeniu, choć to sytuacja bieńkowian jest nie do pozazdroszczenia. Podział punktów także nikogo w tym meczu nie usatysfakcjonuje, choć kurowianom pozwoli zapewne utrzymać się ponad strefą spadkową. Trudno bowiem oczekiwać by Woodica, która tak jak Gamba Furiosa może jeszcze włączyć się do walki o podium, uległa Mucharz Teamowi. Tył tabeli powinien zostać płaski także dlatego, że Los Asfaltos zapewne uporają się z AKS Las.     

Terminarz:

8:00 Gamba Furiosa Zembrzyce - Beton 2 Sucha Beskidzka

9:00 Zawojski.pl Sucha Beskidzka - Black Shadows Zawoja

10:00 Woodica Juszczyn - Mucharz Team

11:00 Monter  Kurów - RKS Huwdu Bieńkówka

12:00 Los Asfaltos Sucha Beskidzka – AKS Las

II liga:

Szósta seria gier na tym szczeblu zacznie się hitem nie tylko kolejki, ale kto wie czy nie całego sezonu. Kopie skrzyżują Granda i Relax, czyli lider z wiceliderem. Póki co kojszowianie mają 2 punkty przewagi, ale za tydzień będą pauzowali. Do szczęścia potrzebują co najmniej remisu bo w ostatnim meczu sezonu białczanie zagrają z Propan-Butanem, więc wzajemnie odbiorą sobie punkty, a sami ograli Bad Boys, więc ci nawet przy równej ilości punktów ich nie wyprzedzą. Relax nie może jednak kalkulować i remis go nie zadowoli, gdyż nie może być pewny, iż za tydzień nie przegra z budzowianami, a Propan-Butan może jeszcze zainkasować 6 punktów i rzutem na taśmę przeskoczyć białczan. Emocje wydają się zatem gwarantowane.

Lachy po pechowym dla siebie remisie z Grandą straciły już szanse na powrót do I ligi. Jednak Mirosław Kachel nadal walczy o tytuł króla strzelców, a to też jakieś osiągniecie. Bijąc się o tytuł przy okazji pomoże swojej drużynie, a ona jemu. Zatem „Gazownicy” nie będą mieli łatwego przeprawy.

W samo południe Kanonierzy powalczą o pierwszy w sezonie punkt. Patosqaud to idealny przeciwnik na którym mogą go zdobyć. I to już ostatnia okazja bo z Bad Boys większych szans mieć nie będą – przynajmniej na papierze.      

Terminarz:

11.00 Relax Białka – Granda Kojszówka

12:00 Patosquad – Kanonierzy Grzechynia

13:00 Lachy Lachowice - Propan-Butan Budzów

 

     
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
 Operacja pn. Prowadzenie rozgrywek sportowych dla amatorów oraz osób w wieku +35 lat w ramach ALPS mająca na celu wzmocnienie kapitału społecznego i rozwój oferty aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez organizację imprezy-rozgrywek sportowych  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” na lata 2014-2020”.
 
asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSALPS. Zapowiedź orlikowa ( 6 września)