Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 11 kwiecień 2015 12:58

ALPS: rekordowa liczba drużyn

Napisał

27 zespołów wystąpi w XXIII edycji Amatorskiej Ligi Powiatu Suskiego.

Rozgrywki rozpoczną się 10 maja na orlikach w Suchej Beskidzkiej ( I liga), Białce (II liga) i w Palczy (III liga).

Drużyny które zajmą 7 i 8  miejsce w I lidze  spadją do drugiej ligi w jej miejsce awansuje 1 i 2  drużyna z II ligi.
Drużyny które zajmą 8 i 9  miejsce w II lidze  spadją do trzeciej  ligi w jej miejsce awansuje 1 i 2  drużyna z III ligi.

Zestawienie drużyn w poszczególnych ligach wraz z numerami kontaktowymi.

I liga - Sucha Beskidzka - 512450733

  • Stolarze Sucha Beskidzka 606620933
  • MSS Las 501122969
  • Los Asfaltos Sucha Beskidzka - 720829421
  • Monter Kurów 604992026
  • BVB Budzów 880252336
  • Gamba Furiosa Zembrzyce 883776291
  • Dream Team  Sucha Beskidzka 501860727
  • Relax Białka 602554222

 

II Liga Białka - 660983595

  1. RKS Huwdu Bieńkówka 726198148
  2. proeko.net.pl Juszczyn 512 795 816
  3. Sami Swoi Palcza 692 529 265
  4. AKS Las 663 714 791
  5. Zawojski Sucha Beskidzka 888 907 245
  6. Szerszenie Bieńkówka
  7. Lachy Lachowice 791 501 829
  8. Granda Kojszówka 781287044
  9. Rafkop Grzechynia  663 946 091 zagra baraż z Beton 2 Sucha Beskidzka

 

III Liga - Palcza - 504705213

  1. West Side 536266962
  2. Szwagry
  3. Delta Sucha Beskidzka 511 394 850
  4. FC Spartakus Kalvinosus Bystra Podhalańska
  5. Zrobione z Drewna 600588970
  6. Pretorians Białka
  7. Playboys
  8. Złote Skrzydła 607132801
  9. FC Fikol Skawica
  10. + przegrany barażu Rafkop -  Beton2

 

Listy zawodników należy przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Terminy rozgrywania meczy: 

1 kolejka - 10 maja - start

2 kolejka - 17 maja

3 kolejka - 24 maja

4 kolejka - 31 maja

5 kolejka - 7 czerwca

6 kolejka - 14 czerwca

7 kolejka - 21 czerwca - zakończenie I ligi

8 kolejka - 28 czerwca

9 kolejka - 5 lipca - zakończenie II i III ligi

 

regulamin rozgrywek

asdasdasdasdas
ShowMeble

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSALPS: rekordowa liczba drużyn