Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 11 luty 2014 12:38

Suski futsal przekroczył półmetek

Szymon Wróbel, najskuteczniejszy zawodnik SLF Szymon Wróbel, najskuteczniejszy zawodnik SLF

Za nami 8 kolejek Suskiej Ligi Futsalu

 

W sobotę rozegrana została ósma seria spotkań w Suskiej Lidze Futsalu. Wszystkie trzy mecze zapewniły sporo emocji publiczności śledzącej ich przebieg.

 

Jako pierwsze zmierzyły się zespoły Raf-kop  Grzechynia i Granda Kojszówka. Rafkop wygrał to spotkanie 7:5 lecz parokrotnie musiał drżeć o wynik rywalizacji. Gracze z Kojszówki pozbawieni swoich liderów, bez zmienników na ławce cały czas trzymali kontakt z drużyną Rafkopu, momentami kontrolując grę i sprawiając lepsze wrażenie, lecz za to w futsalu punktów się nie przyznaje. Ostatecznie Granda uległa drużynie z Grzechynii choć porażka w takich okolicznościach ujmy nie przynosi.

 

O 17:00 absolutny hegemon rozgrywek SLF, drużyna „Złodzieje Zapalniczek” z Jordanowa wykonała kolejny krok w stronę triumfu w rozgrywkach. Młodzi zawodnicy z Jordanowa pokonali Stolarzy z Suchej Beskidzkiej 10:8 tym samym zaliczając ósme zwycięstwo w ósmym meczu w lidze. Stolarze podyktowali trudne warunki gry młodszym kolegom niejednokrotnie nie przebierając w środkach by powstrzymać szarżujących zawodników z Jordanowa.  Wynik do ostatnich sekund pozostawał niewiadomą, iskrzyło na całej długości boiska i padło mnóstwo pięknych bramek. Mecze takie jak ten to prawdziwa wizytówka i reklama rozgrywek. Czego więcej chcieć od meczu mecz dwóch najlepszych drużyn w lidze?

 

W ostatnim pojedynku starły się ekipy FC Hollywood i Beton 2 Sucha Beskidzka.

Początkowo dominował Beton, który prowadził już 2:0 i raz po raz groźnie atakował bramkę drużyny FC Hollywood. Do przerwy sytuacja nie uległa zmianie. Po zmianie stron Beton potwierdził to o czym szeptano na trybunach- mianowicie, iż jest drużyną tylko pierwszej połowy. Ledwo minęło 10 minut drugiej odsłony meczu  a „gwiazdy” z FC Hollywood prowadziły już 5:2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:3. Beton potwierdził po raz kolejny, że dla niego mecz powinien trwać tylko 25 minut. Zawodnicy Betonu zapytani o przyczynę takiego stanu rzeczy jako powód wskazali braki kondycyjne wynikające ze źle przepracowanego okresu przygotowawczego. Zwyciężając w tym meczu FC Hollywood wskoczył na pozycję wicelidera.

Kolejna seria spotkań już 22.02.2014 r. 

 A oto klasyfikacja strzelców po 8 kolejkach: 

26

Wróbel (Złodzieje Zapalniczek)

15

Trybała Sz. (Granda)

14

Kulka (Złodzieje Zapalniczek)

14

Sobaniak (Stolarze)

12

Baziński (FC Hollywood)

12

Szafraniec (Stolarze)

12

Frydel G.(Granda)

12

Malczewki M (Raf-Kop)

11

Czubin Maciej (Złodzieje Zapalniczek)

11

Kawula (Złodzieje Zapalniczek)

10

Mosor (FC Hollywood)

 

HomeSportALPSSuski futsal przekroczył półmetek