Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 23 listopad 2017 23:00

ALPS. Futsalowa zapowiedź ( 25 listopada)

Po sobotniej kolejce karty zostały z grubsza odkryte. Wiadomo już jak ekipom występującym wiosną i jesienią na Orlikach idzie gra na zgoła odmiennej nawierzchni jaką jest parkiet. Poznaliśmy już także potencjał jakim dysponują ci, którzy w orlikowych rozgrywkach nie biorą udziału. Przed nami druga seria gier, po której na pewno tabela zrobi się mniej płaska.

 

Niewątpliwie wisienką na torcie i to dosłownie miał być pojedynek Montera z Oldboys. Spotkanie mistrza ALPS z faworytem ligi futsalowej miało bowiem wieńczyć drugą kolejkę. W pierwszej kolejce oba zespoły sięgnęły po efektowne zwycięstwa, potwierdzając, że nie są tylko papierowymi tygrysami. Tyle tylko, że w sobotę ten mecz nie dojdzie do skutku. Kurowianie uznali, że w Andrzejki mają inne, bardziej ciekawe rzeczy do roboty niż uganianie się po hali za gałą. Jednak co się odwlecze…

Spotkanie Montera z Oldboys nie było jedynym ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem, więc kibice nie powinni narzekać. O 15.00 zmierzą się dwie inne ekipy, które kilka dni temu cieszyły się ze zdobycia trzech punktów. I o ile w konfrontacji Montera z Oldboys trudno jednoznacznie wskazać faworyta, tak coś nam podpowiada, że Gamba Furiosa poradzi sobie z Błękitną Gwiazdą, ale musi wykazać się lepszą skutecznością w starciu z suską Abrakadabrą. Ta o pierwsze punkty powalczy ze ZrobionymZdrenwa.pl, które również doznało w niedzielę goryczy porażki. I co tu dużo mówić to juszczynianom dajemy większe szanse na sukces.  

Dużych emocji powinna dostarczyć również potyczka Grandy z Mucharz Team. Znający się z drugoligowego Orlika ekipy w pierwszej kolejce musiały uznać wyższość rywali. Kapitanowie obu przekonywali, że wiedzą gdzie popełniono błędy. Czy te kilka dni wystarczyło drużynom na ich wyeliminowanie. Ciut łatwiej zapewne było o to kojszowianon, gdyż na hali grają nie od dziś, a tymczasem zespół z powiatu wadowickiego w halowych rozgrywkach dopiero zbiera pierwsze doświadczenie, a jak wiadomo frycowe trzeba zapłacić i to niekoniecznie w jednym meczu. Niemniej nie odbieramy Mucharz Teamu bo to ambitna i waleczna ekipa, więc ewentualne braki zapewne nadrobi nieustępliwością.

W innym meczu (otworzy kolejkę) starych, dobrych znajomych Rafkop wybiegnie naprzeciw Blok Ekipy, czyli Fikoła i Relaxu, które połączyły siły. I faworytem będą koalicjanci. Czy tylko na papierze, czy również na boisku. To będzie wiadome krótko przed 15.00 gdy zabrzmi ostatni w tym pojedynku gwizdek.    

25-11-2017 14:00 RAFkOP - : - BLOK Ekipa
25-11-2017 15:00 Błekitna Gwiazda - : - Gamba Furiosa
25-11-2017 16:00 ZrobioneZdrewna.pl - : - Abrakadabra
25-11-2017 17:00 Mucharz Team - : - Granda

 

HomeSportALPSALPS. Futsalowa zapowiedź ( 25 listopada)