Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 07 grudzień 2017 19:41

ALPS. Futsalowa zapowiedź ( 9 grudnia)

Sobotnia kolejka w Suskiej Lidze Futsalu będą dla wielu zespołów serią wyzwań. Tyle, że jedni będą walczyć o pierwsze punkty, a inni być może o wyśrubowanie rekordu zdobytych bramek.

 

Jak mawiał Hitchcock, najpierw powinno być trzęsienie ziemi. I tak też w sobotę może się stać. Przemeblowany Rafkop, któremu ostatnio brakuje nie tyle umiejętności co szczęścia w derbach gminnych zagra ze ZrobioneZdrewna.pl. Na zielonej murawie faworytem byliby juszczynianie, ale na parkiecie więcej atutów, szczególnie po niedawnych transferach zdają się mieć grzechynianie.

Spore wyzwanie także przed Błękitną Gwiazdą . W pojedynku o sześć punktów (nie zapominajmy, że kurowianie mają do rozegrania zaległe spotkanie) zagrają z Monterem. Mistrz ALPS na tyle dobrze radzi sobie na hali, że faworyta tej potyczki upatrujemy właśnie w nim. Tym bardziej, że kurowianie nie będą chcieli stracić punktów spodziewając się, że w kolejnym spotkaniu Oldboys zapewne rozgromią Abrakadabrę, a lider z Zembrzyc rozjedzie Mucharz Team, a pytanie będzie nie czy wygra, ale w jakich rozmiarach.

No i jak wyrównanym meczem (tak obstawiamy) zacznie się kolejka to i takim powinna się zakończyć. Granda Kojszówka po ligowym falstarcie (choć porażka z Monterem to nie powód do wstydu) szybko się pozbierała i dwóm kolejnym rywalom dała lekcję futsalu. Blok Ekipa także spisuje się solidnie. Zatem czy będziemy świadkami pierwszego w tym sezonie podziału punktów?    

09-12-2017 14:00 ZrobioneZdrewna.pl - : - RAFkOP
09-12-2017 15:00 Monter - : - Błekitna Gwiazda
09-12-2017 16:00 Abrakadabra - : - Oldboys
09-12-2017 17:00 Gamba Furiosa - : - Mucharz Team
09-12-2017 18:00 Granda - : - BLOK Ekipa

 

HomeSportALPSALPS. Futsalowa zapowiedź ( 9 grudnia)