Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 16 grudzień 2017 09:29

ALPS. Zapowiedź futsalowa (16 grudnia) Wyróżniony

Zbliżający się okres świąteczno-noworoczny sprawia, że w sobotę będziemy świadkami ostatniej w tym roku kolejki Suskiej Ligi Futsalu. Mikołajki już za nami, ale zostaje jeszcze gwiazdka. Kto będzie prezenty (czytaj punkty)  otrzymywał, a kto je rozdawał…

Po zeszłotygodniowych pojedynkach można spodziewać się, że otwierający kolejkę pojedynek Błękitnej Gwiazdy z Blok Ekipą będzie starciem… bramkarzy. W ubiegłą sobotę obaj udowodnili, że znają się na swoim fachu. Czy zatem i tym razem staną się pierwszoplanowymi postaciami i to oni będzie najgłośniej w pomeczowych komentarzach? 

Nie wiemy czy w tygodniu Monter urządził sobie trening strzelecki. Jeżeli jednak ze zdobywaniem bramek będzie miał takie problemy jak w sobotę to musi się mieć na baczności bo choć Rafkop jeszcze nie zapunktował, to grzeje silniki coraz mocniej i w każdej chwili może odpalić. A wówczas faworyzowany mistrz ALPS może zajeść z parkietu może nie pokonany, ale niekoniecznie z kompletem punktów. 

Trzeci pojedynek to mecz zagadka. Naprzeciw siebie staną zespoły, którym w tym sezonie nie dane było cieszyć się nie tyle z wygranej, co nawet z jednopunktowej zdobyczy. W sobotę zatem ten stan się zmieni. Tyle tylko, że nie sposób przewidzieć czy któraś z ekip zgarnie kosztem drugiej pełną pulę, czy też dojdzie do jej podziału. Jakub Nosal, kapitan Gamby Furiosy wspomniał ostatnio, że Mucharz Team okazał się najbardziej wymagającym spośród dotychczasowych rywali lidera. Niemniej wyniki mówią coś innego bo zembrzyczanie ograli ekipę z powiatu wadowickiego różnicą aż siedmiu bramek, a od suszan byli lepsi tylko o trzy trafienia. I niby mecz meczowi nierówny, ale jednak i w innych konfrontacjach Abrakadabra spisywała się lepiej niż Mucharz Team. W bezpośrednim starciu ten fakt niekoniecznie musi mieć jednak znaczenie i o wyniku może decydować dyspozycja dnia. 

W ostatnich dwóch spotkaniach jakby łatwiej wskazać faworytów. Oldboys powinni poradzić sobie ze ZrobionymiZdrewna, a lider z Grandą. Trzeba jednak pamiętać, że ZZD złapało formę, a kojszowianie będą już mogli skorzystać z usług Karola Dudziaka. Ten po udanym występie  w kadrze adwokackiej poczuł się jeszcze pewniej i zapewne będzie chciał poprowadzić swój zespół w kierunku jasnej strony księżyca.  

 

16-12-2017 14:00 Błekitna Gwiazda - : - BLOK Ekipa
16-12-2017 15:00 Monter - : - RAFkOP
16-12-2017 16:00 Abrakadabra - : - Mucharz Team
16-12-2017 17:00 Oldboys - : - ZrobioneZdrewna.pl
16-12-2017 18:00 Gamba Furiosa - : - Granda

 

HomeSportALPSALPS. Zapowiedź futsalowa (16 grudnia)