Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 24 maj 2018 19:38

ALPS. Zapowiedź orlikowa (27 maja)

Przed nami ostatnia majowa kolejka ALPS, a tym samym połowa rozgrywek. Szczególnie w I lidze mecze zapowiadają się ciekawie, ale i na drugoligowym froncie emocji nie powinno brakować, bo stawka spotkań będzie niekiedy bardzo wysoka.

I liga:

Podbudowany wygraną z AKS Zawojski.pl wydaje się być faworytem z RKS Huwdu, które po dobrym starcie spuściło z tonu i jeżeli się nie przełamie w niedzielę to będzie musiało oglądać się za siebie i czekać na rozstrzygnięcie w kolejnych spotkaniach. I o ile Sportowe Świry mogą jeszcze uporać się z Lachami, choć łatwo im o to nie będzie to Gamba Furiosa ma papiery na ogranie ZrobioneZDrewna.pl i odskoczenie od beniaminka. W strefie spadkowej zostanie prawdopodobnie AKS, który nie ma żadnych argumentów, by przeciwstawić się Playboys. No chyba, że desperację, bo porażka dla ekipy z Lasu będzie ostatnim dzwonkiem.

Hit kolejki został na koniec. Celujący w obronę mistrzowskiej korony Monter stanie do walki z przeżywającymi w tym sezonie wzloty i upadki Los Asfaltos. Tyle tylko, że suscy piłkarze mają już za sobą majowe uroczystości, więc powinni stawić się na orliku w Suchej w silnej grupie pod wezwaniem. A na pewno do mobilizacji zachęci ich renoma rywala. Wszak potyczka z Monterem należy do tych prestiżowych.

 
27-05-2018 09:00 Zawojski.pl - : - RKS Huwdu
27-05-2018 10:00 Sportowe świry - : - Lachy
27-05-2018 11:00 Playboys - : - AKS
27-05-2018 12:00 Gamba Furiosa - : - ZrobioneZdrewna.pl
27-05-2018 13:00 Monter - : - Los Asfaltos

II liga:

Dwoma zwycięstwami z rzędu Mucharz Team udowodnił, że wreszcie nabrał pewności siebie i okrzepł w lidze. Aby jednak potwierdzić swoją wartość powinien na otwarcie szóstej serii gier pokonać Gang Albanii, gdyż makowianie są na papierze słabszą drużyną. Sporo do udowodnienia sobie i rywalom będą mieli także obaj uczestnicy drugiego z pojedynków i to powinna być prawdziwa wojna z użyciem piłki. Będący rewelacją ligi Erdol, który ma na koncie tylko jedno niepowodzenie (w ostatniej kolejce) postara się wrócić na tory, po których porusza się od początku sezonu, a wiodą one ku I lidze. Tyle tylko, że zupełni nowicjusze ze Stryszawy na pewno im zadania nie ułatwią bo są Złymi Chłopcami nie tylko z nazwy. Już niejednemu zespołowi napsuli krwi, a szeregu na tyle, że pozbawili ich kompletu punktów. 

Ewentualna porażka Erdolu spowoduje, że czołowa dwójka prawdopodobnie na dobre odskoczy reszcie stawki, a już na pewno urwie się lider. Bo o ile Rafkop nie jest murowanym faworytem starcia z FC Fikoł to Relax nie powinien mieć większych trudności z odprawieniem z kwitkiem Grandy.

Na potknięcie Rafkopu będzie liczyła Błękitna Gwiazda, która zyskałaby wówczas szansę zbliżenia się do wicelidera na trzy punkty. Aby tak się jednak stało grzechynianie musieliby przegrać, ale zarazem białczanie muszą pokonać Beton2. Spadkowicz niby nie zachwyca, choć w minioną niedzielę suszanie odpalili i nieoczekiwanie pozbawili punktów skawiczan. W meczu maruderów Black Shadows zagrają z The Reds. Naszym zdaniem to budzowianie mają większe szanse na wskoczenie do środka stawki, ale zawojan nie wolno lekceważyć.

27-05-2018 09:00 Mucharz Team - : - Gang Albanii
27-05-2018 10:00 Bad Boys - : - Erdol
27-05-2018 11:00 RAFkOP - : - FC Fikoł
27-05-2018 12:00 Beton 2 - : - Błękitna Gwiazda
27-05-2018 13:00 Black Shadows - : - The Reds
27-05-2018 14:00 Granda - : - Relax

 

HomeSportALPSALPS. Zapowiedź orlikowa (27 maja)