Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 01 styczeń 2019 18:03

Clico Cup XVII Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej Zawoja 2019

Przed nami wyjątkowa edycja noworocznego piłkarskiego turnieju Clico Cup. Wyjątkowa, bo rozgrywki odbędą się w dwóch halach - w Zawoi oraz w Stryszawie. W sobotę 5 stycznia o końcowy triumf powalczy 16 drużyn!

 

Pierwszy gwizdek o godzinie 8:30, gwizdek rozpoczynający mecz numer 36, czyli o pierwsze miejsce ma zabrzmieć o 17:40 - sobota 5 stycznia upłynie pod znakiem piłkarskich emocji. 

Najpierw drużyny powalczą w czterech grupach, a dwie najlepsze drużyny z każdej z nich zakwalifikują się do finałowej fazy w turnieju, która odbędzie się w Zawoi. 

- Zawody w tym roku będą jeszcze bardziej atrakcyjne, bo zagramy w dwóch halach Zapraszam wszystkich do oglądani i kibicowania drużynom podczas zawodów Clico Cup. Wiele atrakcji czeka w tym dniu nie tylko zawodników, ale także i publiczność - mówi główny organizator turnieju, Witold Romanowski.

Tytułu mistrzowskiego będą bronić zawodnicy Karola Wadowice, którzy w poprzednim roku w finałowym spotkaniu wygrali z BCS Zawoja 4:2 

ZOBACZ TAKŻE:  Clico Cup 2018: Wspaniały pościg BCS Zawoja w finałowym meczu z Karolem Wadowice

Grupa A

SKAWA WADOWICE
DĄB SIDZINA 
NAROŻE JUSZCZYN 
TEMPO BIAŁKA

Grupa B

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 
GARBARZ ZEMBRZYCE 
BCS ZAWOJA

Grupa A i B rozgrywa swoje mecze w Zawoi

Grupa C

STRZELEC BUDZÓW 
JAŁOWIEC STRYSZAWA
UKS CIESZYN 
AKS BESKID ANDRYCHÓW

Grupa D

AKADEMIA PIŁKARSKA WISŁA BRZEŹNICA 
LACHY LACHOWICE
UKS LISEK MILÓWKA 
PUKS KAROL WADOWICE

 

HALA ZAWOJA - FAZA GRUPOWA

8.30-8.45 Skawa Wadowice-Dąb Sidzina 
8.50-9.05 Babia Góra Sucha Beskidzka -Halniak Maków Podhalański
9.10-9.25  Naroże Juszczyn - Tempo Białka 
9.30-9.45 Garbarz Zembrzyce- BCS Zawoja 
9.50-10.05 Skawa Wadowice - Naroże Juszczyn 
10.10-10.25 Babia Góra Sucha Beskidzka-Garbarz Zembrzyce
10.30-10.45 Dąb Sidzina - Tempo Białka 
10.50-11.05 Halniak Maków Podhalański- BCS Zawoja 
11.10-11.25 Skawa Wadowice- Tempo Białka 
11.30- 11.45 Babia Góra Sucha Beskidzka - BCS Zawoja
11.50-12.05 Dąb Sidzina - Naroże Juszczyn 
12.10-12.25 Halniak Maków Podhalański- Garbarz Zembrzyce

HALA STRYSZAWA - FAZA GRUPOWA

8.30-8.45 Strzelec Budzów - Jałowiec Stryszawa
8.50-9.05 Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica - Lachy Lachowice
9.10-9.25 UKS Cieszyn - Beskid Andrychów
9.30-9.45 UKS Lisek Milówka - PUKS Karol Wadowice 
9.50-10.05 Strzelec Budzów - UKS Cieszyn 
10.10-10.25 Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica - UKS Lisek Milówka 
10.30-10.45 Jałowiec Stryszawa - Beskid Andrychów 
10.50-11.05 Lachy Lachowice - PUKS Karol Wadowice
11.10-11.25 Strzelec Budzów - Beskid Andrychów 
11.30-11.45 Akademia Wisła Brzeźnica - PUKS Karol Wadowie
11.50-12.05 Jałowiec Stryszawa - UKS Cieszyn 
12.10-12.25 Lachy Lachowice - UKS Lisek Milówka


HALA ZAWOJA - FAZA FINAŁOWA

mecz nr 25 1A-2C 14.00-14.15

mecz nr 26 2A-1C 14.20-14.35
mecz nr 27 1B-2D 14.40-14.55
mecz nr 28 2B-1D 15.00-15.15

mecz nr 29 Zwycięzca meczu 25 z 26 15.20-15.35
mecz nr 30 Przegrany meczu 25 z 26 15.40-15.55
mecz nr 31 Zwycięzca meczu 27 z 28 16.00-16.15
mecz nr 32 Przegrany meczu 27 z 28 16.20-16.35

mecz nr 33 przegrani meczu 30,32 mecz o 7 miejsce 16.40-16.55
mecz nr 34 zwycięzcy meczu 30,32 mecz o 5 miejsce 17.00-17.15

mecz nr 35 przegrani meczu 29,31 mecz o 3 miejsce 17.20-17.40
mecz nr 36 zwycięzca meczu 29,31 mecz o 1 miejsce 17.40-18.00

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

01-12-2019 12:40
HUTATA Team 7 : 3 Świt
01-12-2019 11:45
Żuraw 5 : 0 Golden Street
01-12-2019 10:50
Gamba Furiosa 2 : 3 Dzikie Wieprze
01-12-2019 09:55
Nie Z Całej Pety 6 : 4 KS Bystra
01-12-2019 09:00
BCS Zawoja 1 : 15 The Dreamers

wyniki -Futsal Amator

30-11-2019 18:40
Zbóje 8 : 4 Granda
30-11-2019 17:45
Legion 5 : 0 Wodpol
30-11-2019 16:50
Relax 8 : 10 Beton 2
30-11-2019 15:55
AKS 3 : 10 Mucharz Team
30-11-2019 15:00
Bad Boys 5 : 10 Woodica

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 3 9
2 The Dreamers 3 7
3 Świt 3 6
4 HUTATA Team 3 4
5 Dzikie Wieprze 3 4
6 Żuraw 3 3
7 KS Bystra 3 3
8 Gamba Furiosa 3 3
9 BCS Zawoja 3 3
10 Golden Street 3 1

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Legion 3 9
2 Beton 2 3 7
3 Woodica 3 6
4 Wodpol 3 6
5 Mucharz Team 3 4
6 Relax 3 3
7 Bad Boys 3 3
8 Zbóje 3 3
9 AKS 3 3
10 Granda 3 0

zapowiedŹ -Futsal PRO

08-12-2019 09:00
Świt - Dzikie Wieprze
08-12-2019 09:55
HUTATA Team - Żuraw
08-12-2019 10:50
Golden Street - KS Bystra
08-12-2019 11:45
BCS Zawoja - Nie Z Całej Pety
08-12-2019 12:40
The Dreamers - Gamba Furiosa

zapowiedŹ -Futsal Amator

14-12-2019 15:00
Beton 2 - Bad Boys
14-12-2019 15:55
Relax - Wodpol
14-12-2019 16:50
AKS - Zbóje
14-12-2019 17:45
Granda - Woodica
14-12-2019 18:40
Legion - Mucharz Team

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaClico Cup XVII Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej Zawoja 2019