Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 01 styczeń 2019 18:03

Clico Cup XVII Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej Zawoja 2019

Przed nami wyjątkowa edycja noworocznego piłkarskiego turnieju Clico Cup. Wyjątkowa, bo rozgrywki odbędą się w dwóch halach - w Zawoi oraz w Stryszawie. W sobotę 5 stycznia o końcowy triumf powalczy 16 drużyn!

 

Pierwszy gwizdek o godzinie 8:30, gwizdek rozpoczynający mecz numer 36, czyli o pierwsze miejsce ma zabrzmieć o 17:40 - sobota 5 stycznia upłynie pod znakiem piłkarskich emocji. 

Najpierw drużyny powalczą w czterech grupach, a dwie najlepsze drużyny z każdej z nich zakwalifikują się do finałowej fazy w turnieju, która odbędzie się w Zawoi. 

- Zawody w tym roku będą jeszcze bardziej atrakcyjne, bo zagramy w dwóch halach Zapraszam wszystkich do oglądani i kibicowania drużynom podczas zawodów Clico Cup. Wiele atrakcji czeka w tym dniu nie tylko zawodników, ale także i publiczność - mówi główny organizator turnieju, Witold Romanowski.

Tytułu mistrzowskiego będą bronić zawodnicy Karola Wadowice, którzy w poprzednim roku w finałowym spotkaniu wygrali z BCS Zawoja 4:2 

ZOBACZ TAKŻE:  Clico Cup 2018: Wspaniały pościg BCS Zawoja w finałowym meczu z Karolem Wadowice

Grupa A

SKAWA WADOWICE
DĄB SIDZINA 
NAROŻE JUSZCZYN 
TEMPO BIAŁKA

Grupa B

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 
GARBARZ ZEMBRZYCE 
BCS ZAWOJA

Grupa A i B rozgrywa swoje mecze w Zawoi

Grupa C

STRZELEC BUDZÓW 
JAŁOWIEC STRYSZAWA
UKS CIESZYN 
AKS BESKID ANDRYCHÓW

Grupa D

AKADEMIA PIŁKARSKA WISŁA BRZEŹNICA 
LACHY LACHOWICE
UKS LISEK MILÓWKA 
PUKS KAROL WADOWICE

 

HALA ZAWOJA - FAZA GRUPOWA

8.30-8.45 Skawa Wadowice-Dąb Sidzina 
8.50-9.05 Babia Góra Sucha Beskidzka -Halniak Maków Podhalański
9.10-9.25  Naroże Juszczyn - Tempo Białka 
9.30-9.45 Garbarz Zembrzyce- BCS Zawoja 
9.50-10.05 Skawa Wadowice - Naroże Juszczyn 
10.10-10.25 Babia Góra Sucha Beskidzka-Garbarz Zembrzyce
10.30-10.45 Dąb Sidzina - Tempo Białka 
10.50-11.05 Halniak Maków Podhalański- BCS Zawoja 
11.10-11.25 Skawa Wadowice- Tempo Białka 
11.30- 11.45 Babia Góra Sucha Beskidzka - BCS Zawoja
11.50-12.05 Dąb Sidzina - Naroże Juszczyn 
12.10-12.25 Halniak Maków Podhalański- Garbarz Zembrzyce

HALA STRYSZAWA - FAZA GRUPOWA

8.30-8.45 Strzelec Budzów - Jałowiec Stryszawa
8.50-9.05 Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica - Lachy Lachowice
9.10-9.25 UKS Cieszyn - Beskid Andrychów
9.30-9.45 UKS Lisek Milówka - PUKS Karol Wadowice 
9.50-10.05 Strzelec Budzów - UKS Cieszyn 
10.10-10.25 Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica - UKS Lisek Milówka 
10.30-10.45 Jałowiec Stryszawa - Beskid Andrychów 
10.50-11.05 Lachy Lachowice - PUKS Karol Wadowice
11.10-11.25 Strzelec Budzów - Beskid Andrychów 
11.30-11.45 Akademia Wisła Brzeźnica - PUKS Karol Wadowie
11.50-12.05 Jałowiec Stryszawa - UKS Cieszyn 
12.10-12.25 Lachy Lachowice - UKS Lisek Milówka


HALA ZAWOJA - FAZA FINAŁOWA

mecz nr 25 1A-2C 14.00-14.15

mecz nr 26 2A-1C 14.20-14.35
mecz nr 27 1B-2D 14.40-14.55
mecz nr 28 2B-1D 15.00-15.15

mecz nr 29 Zwycięzca meczu 25 z 26 15.20-15.35
mecz nr 30 Przegrany meczu 25 z 26 15.40-15.55
mecz nr 31 Zwycięzca meczu 27 z 28 16.00-16.15
mecz nr 32 Przegrany meczu 27 z 28 16.20-16.35

mecz nr 33 przegrani meczu 30,32 mecz o 7 miejsce 16.40-16.55
mecz nr 34 zwycięzcy meczu 30,32 mecz o 5 miejsce 17.00-17.15

mecz nr 35 przegrani meczu 29,31 mecz o 3 miejsce 17.20-17.40
mecz nr 36 zwycięzca meczu 29,31 mecz o 1 miejsce 17.40-18.00

wyniki - i liga

23-06-2019 12:00
Monter 5 : 2 AKS
23-06-2019 11:00
Kanonierzy 3 : 4 Gamba Furiosa
23-06-2019 10:00
Zawojski.pl 4 : 4 ZrobioneZdrewna.pl
23-06-2019 09:00
Beton 2 5 : 7 Los Asfaltos
23-06-2019 08:00
Lachy 2 : 4 RKS Huwdu

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 9 27
2 RKS Huwdu 9 19
3 Monter 9 15
4 AKS 9 15
5 Zawojski.pl 9 14
6 Gamba Furiosa 9 13
7 ZrobioneZdrewna.pl 9 9
8 Beton 2 9 9
9 Lachy 9 5
10 Kanonierzy 9 4

zapowiedŹ - i liga

wyniki -ii liga

16-06-2019 13:00
Relax 5 : 4 Bad Boys
16-06-2019 12:00
Granda 2 : 0 Wolves
16-06-2019 11:00
Świt 1 : 7 Mucharz Team
16-06-2019 10:00
Gang Albanii reaktywacja 4 : 6 Black Shadows
16-06-2019 09:00
Golden Street 2 : 5 Bienia

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Mucharz Team 8 24
2 Black Shadows 8 16
3 Relax 8 15
4 Granda 8 13
5 Bienia 8 13
6 Bad Boys 8 12
7 Gang Albanii reaktywacja 8 9
8 Golden Street 8 9
9 Wolves 8 7
10 Świt 8 0

zapowiedŹ - ii liga

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaClico Cup XVII Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej Zawoja 2019