Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 02 marzec 2019 11:15

Podwójny triumf BCS Zawoi w I Babiogórskich Mistrzostwach Żaków i Orlików

Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z organizacją rozgrywek dla najmłodszych piłkarzy w okresie zimowym Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi postanowiło zorganizować ligę halową. Ze względu na koszty związane z dojazdem na zawody, rozgrywki odbywały się systemem turniejowym, zarówno w grupie Orlików jak i Żaków.

W każdej kategorii wzięło udział 12 drużyn, które zostały podzielone na mniejsze grupy. W grupie Orlik rocznik 2008 i młodsi oraz Żak rocznik 2010 i młodsi zostały utworzone po 2 grupy(A i B). Najpierw zostały rozegrane mecze w tych grupach systemem każdy z każdym (turnieje eliminacyjne) a następnie po 4 najlepsze drużyny z grupy A i z grupy B wzięły udział w Wielkim Finale. Rozgrywki eliminacyjne czyli w grupach A i B to dwa turnieje. Drużyny, które w fazie eliminacyjnej uplasowały się na miejscach 5-6 zakończyły turniej na tym etapie.

Udział w rozgrywkach był całkowicie bezpłatny!!!

Organizator zapewniał:

 Obsługę medyczną, techniczną i sędziowską

 Rozgrywki na pełnowymiarowej hali sportowej

 Puchary i medale dla najlepszych drużyn – turniej finałowy

 Napoje dla zawodników

 Poczęstunek – turniej finałowy

 Wspaniałą oprawę podczas turniejów finałowych

Finansowanie: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie", BCS Zawoja.

I BABIOGÓRSKIE MISTRZOSTWA ORLIKÓW (2008 i młodsi)

 

Orlik - grupa I

  1. Strzelec Budzów
  2. Tempo Białka
  3. Halniak Paków P.
  4. Huragan Skawica
  5. BCS Zawoja II
  6. Skawa Wadowice

 

Orlik grupa II

  1. BCS Zawoja I
  2. Jordan Jordanów
  3. Babia Góra Sucha Beskidzka
  4. Naroże Juszczyn
  5. Lachy Lachowice
  6. Jałowiec Stryszawa

 

 

 Terminarz rozgrywek 15.12.2018 r.

 

Kategoria Orlik/Grupa I

WYNIKI

8.45

Halniak Maków P. - Huragan Skawica

18-3

9.20

Tempo Białka - BCS Zawoja II

6-0

9.55

 Skawa Wadowice -  Halniak Maków P.

3-7

10.30

Strzelec Budzów – Tempo Białka

5-2

11.05

Skawa Wadowice – Huragan Skawica

11-3

11.40

Strzelec Budzów - BCS Zawoja II

5-0

12.15

Tempo Białka  – Huragan Skawica

8-1

12.50

Skawa Wadowice – Strzelec Budzów

3-4

Kategoria Orlik/Grupa II

WYNIKI

14.00

Lachy Lachowice - Jałowiec Stryszawa

1-7

14.35

Jordan Jordanów - BCS Zawoja I

3-5

15.10

 Babia Góra Sucha Beskidzka -  Lachy Lachowice

8-1

15.45

Naroże Juszczyn - Jordan Jordanów

1-5

16.20

Babia Góra Sucha Beskidzka – Jałowiec Stryszawa

4-5

17.00

Naroże Juszczyn - BCS Zawoja I

5-9

17.35

Jordan Jordanów– Jałowiec Stryszawa

4-7

18.10

Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn

20-0

 

Zakończenie rozgrywek

 

 

 

Orlik - grupa I

  1. Strzelec Budzów
  2. Tempo Białka
  3. Halniak Paków P.
  4. Huragan Skawica
  5. BCS Zawoja II
  6. Skawa Wadowice

 

Orlik grupa II

  1. BCS Zawoja I
  2. Jordan Jordanów
  3. Babia Góra Sucha Beskidzka
  4. Naroże Juszczyn
  5. Lachy Lachowice
  6. Jałowiec Stryszawa

 

 

 Terminarz rozgrywek 02.02.2019 r.

 

Kategoria Orlik/Grupa I

WYNIKI

8.30

Halniak Maków P. - BCS Zawoja II

9-2

9.05

Tempo Białka– Skawa Wadowice

1-5

9.40

Halniak Maków P. – Strzelec Budzów

4-3

10.15

BCS Zawoja II -  Skawa Wadowice

2-12

10.50

Huragan Skawica – Strzelec Budzów

1-7

11.25

Tempo Białka – Halniak Maków P.

3-6

12.00

BCS Zawoja II -  Huragan Skawica

8-2

Kategoria Orlik/Grupa II

WYNIKI

13.00

Lachy Lachowice - BCS Zawoja I

0-3

13.35

Jordan Jordanów– Babia Góra Sucha Beskidzka

1-8

14.10

Lachy Lachowice - Jordan Jordanów

2-5

14.45

BCS Zawoja I -  Babia Góra Sucha Beskidzka

3-9

15.20

Jałowiec Stryszawa - Naroże Juszczyn

7-0

15.55

Naroże Juszczyn - Lachy Lachowice

6-5

16.30

BCS Zawoja I -  Jałowiec Stryszawa

1-4

 

Zakończenie rozgrywek

 

 

 Tabela - Orlik - grupa I 

 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Ilość Punktów

bramki

1.

Halniak Maków Podhalański

15

44-14

2.

Strzelec Budzów

12

24-10

3.

Skawa Wadowice

9

34-14

4.

Tempo Białka

6

20-17

5.

BCS Zawoja

3

12-34

6.

Huragan Skawica

0

10- 52

 

 Niebieskim kolorem oznaczone drużyn, które uzyskały awans do turnieju finałowego

Tabela - Orlik - grupa II 

 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Ilość Punktów

bramki

1. 

Jałowiec Stryszawa

15

30-10

2.

Babia Góra Sucha Beskidzka

12

49-10

3.

BCS Zawoja

9

21- 21

4.

Jordan Jordanów

6

18-23

5.

Naroże Juszczyn

3

12-46

6.

Lachy Lachowice

0

9-29

Niebieskim kolorem oznaczone drużyn, które uzyskały awans do turnieju finałowego

 

TURNIEJ FINAŁOWY

 

Orlik - grupa A

  1. Halniak Paków P
  2. Babia Góra Sucha Beskidzka
  3. Skawa Wadowice
  4. Jordan Jordanów

 

Orlik grupa B

  1. Jałowiec Stryszawa
  2. Strzelec Budzów
  3. BCS Zawoja
  4. tempo białka

 

 

 Terminarz rozgrywek 23.02.2019 r. (sobota)

 

Kategoria Orlik

WYNIKI

12.00

Halniak Maków P. – Jordan Jordanów (grupa A)

1-3

12.20

Babia Góra Sucha B.  –  Skawa Wadowice (grupa A)

2-4

12.40

Jałowiec Stryszawa – Tempo Białka (grupa B)

0-1

13.00

Strzelec Budzów- BCS Zawoja (grupa B)

1-0

13.20

Halniak Maków P. –  Babia Góra Sucha B.  (grupa A)

0-9

13.40

Jordan Jordanów - Skawa Wadowice (grupa A)

1-2

14.00

Jałowiec Stryszawa - BCS Zawoja (grupa B)

1-1

14.20

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

14.40

Strzelec Budzów - Tempo Białka   (grupa B)

1-1

15.00

A1 Halniak Maków P. - Skawa Wadowice (grupa A)

1-1

15.20

Babia Góra Sucha B.   – Jordan Jordanów (grupa A)

1-3

15.40

BCS Zawoja - Tempo Białka (grupa B)

1-0

16.00

Jałowiec Stryszawa- Strzelec Budzów (grupa B)

1-0

16.20

MECZ o 7 miejsce Halniak Maków P. - Jałowiec Stryszawa

3-5

16.40

MECZ o 5 miejsce Babia Góra Sucha B. - Strzelec Budzów

5-1

17.00

MECZ o 3 miejsce Jordan Jordanów –Tempo Białka 

1-3

17.20

FINAŁ  BCS Zawoja - Skawa Wadowice

2-1

 

Tabela końcowa:

 

  1. Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi
  2. Skawa Wadowice
  3. Tempo Białka
  4. Jordan Jordanów
  5. Babia Góra Sucha Beskidzka
  6. Strzelec Budzów
  7. Jałowiec Stryszawa
  8. Halniak Maków Podhalański

 

Najlepszy strzelec - Bober Michał (Babia Góra Sucha Beskidzka)

 

Najlepszy bramkarz - Mirocha Marcin (Strzelec Budzów)

 

Najlepszy zawodnik – Romanowski Eryk (Skawa Wadowice)

 

I BABIOGÓRSKIE MISTRZOSTWA ŻAKÓW (2010 i młodsi)

ŻAK - grupa I

  1. Strzelec Budzów
  2. KS Luboń
  3. Lachy Lachowice
  4. Jałowiec Stryszawa II
  5. BCS Zawoja I
  6. Skawa Wadowice

 

Żak grupa II

  1. Babia Góra Sucha Beskidzka II
  2. Jordan Jordanów
  3. Babia Góra Sucha Beskidzka
  4. Świt Osielec
  5. Halniak Maków Podhalański
  6. Jałowiec Stryszawa I

 

 Terminarz rozgrywek 16.12.2018 r.

Kategoria ŻAK/Grupa I

WYNIK

8.45

Lachy Lachowice – Jałowiec Stryszawa II

2-7

9.20

KS Luboń - BCS Zawoja I

1-6

9.55

 Skawa Wadowice -  Lachy Lachowice

8-3

10.30

Strzelec Budzów – KS Luboń

4-5

11.05

Skawa Wadowice – Jałowiec Stryszawa II

6-4

11.40

Strzelec Budzów - BCS Zawoja I

3-10

12.15

KS Luboń  – Jałowiec Stryszawa II

3-8

12.50

Skawa Wadowice – Strzelec Budzów

11-0

Kategoria ŻAK/Grupa II

WYNIK

14.00

Halniak Maków P - Jałowiec Stryszawa I

2-4

14.35

Jordan Jordanów – Babia Góra Sucha B. II

3-6

15.10

 Babia Góra Sucha Beskidzka -  Halniak Maków P.

6-3

15.45

Świt Osielec - Jordan Jordanów

0-13

16.20

Babia Góra Sucha Beskidzka – Jałowiec Stryszawa I

1-12

17.00

Świt Osielec - Babia Góra Sucha B. II

0-10

17.35

Jordan Jordanów– Jałowiec Stryszawa I

13-7

18.10

Babia Góra Sucha Beskidzka – Świt Osielec

10-1

 

Zakończenie rozgrywek

 

 

Żak - grupa I

  1. Strzelec Budzów
  2. Tempo Białka
  3. Lachy Lachowice
  4. Huragan Skawica
  5. BCS Zawoja II
  6. Skawa Wadowice

 

Żak grupa II

  1. Babia Góra sucha beskidzka ii
  2. Jordan Jordanów
  3. Babia Góra Sucha Beskidzka
  4. Świt Osielec
  5. Halniak Paków P.
  6. Jałowiec Stryszawa

 

 Terminarz rozgrywek 03.02.2018 r.

Kategoria ŻAK/Grupa I

WYNIKI

8.30

Lachy Lachowice - BCS Zawoja I

3-10

9.05

KS Luboń – Skawa Wadowice

3-4

9.40

Lachy Lachowice – Strzelec Budzów

3-4

10.15

BCS Zawoja I -  Skawa Wadowice

4-3

10.50

Jałowiec Stryszawa II – Strzelec Budzów

4-4

11.25

KS Luboń – Lachy Lachowice

10-1

12.00

BCS Zawoja I -  Jałowiec Stryszawa II

3-3

Kategoria ŻAK/Grupa II

WYNIKI

13.00

Halniak Maków P. - Babia Góra Sucha Beskidzka II

3-8

13.35

Jordan Jordanów – Babia Góra Sucha Beskidzka

2-2

14.20

Babia Góra Sucha Beskidzka II -  Jałowiec Stryszawa I

5-1

14.55

Jordan Jordanów – Halniak Maków P.

5-5

15.30

Babia Góra Sucha B. II -  Babia Góra Sucha Beskidzka

5-9

 

Świt Osielec – Halniak Maków P.

0-3v

 

Świt Osielec – Jałowiec Stryszawa I

0-3v

 

Zakończenie rozgrywek

 

 Tabela - ŻAK - grupa I 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Ilość Punktów

bramki

1.

BCS Zawoja

13

33-13

2.

Skawa Wadowice

12

32-14

3.

Jałowiec Stryszawa II

8

26-18

4.

KS Luboń

6

22-24

5.

Strzelec Budzów

4

15-34

6.

Lachy Lachowice

0

12- 39

Niebieskim kolorem oznaczone drużyn, które uzyskały awans do turnieju finałowego

Tabela - ŻAK - grupa II 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Ilość Punktów

bramki

1. 

Babia Góra Sucha Beskidzka II

12

34-16

2. 

Babia Góra Sucha Beskidzka I

10

28-23

3. 

Jałowiec Stryszawa I

9

27- 21

4. 

Jordan Jordanów

8

18-23

5. 

Halniak Maków P.

4

16- 23

6. 

Świt Osielec

0

1-45

Niebieskim kolorem oznaczone drużyn, które uzyskały awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY

Żak - grupa A

  1. BCS Zawoja
  2. Babia Góra Sucha Beskidzka I
  3. Jałowiec Stryszawa II
  4. Jordan Jordanów

 

Żak grupa B

  1. Babia Góra Sucha Beskidzka II
  2. Skawa Wadowice
  3. Jałowiec Stryszawa I
  4. KS Luboń

Terminarz rozgrywek kat. Żak 24.02.2019r. (niedziela)

Kategoria Żak

WYNIKI

12.00

BCS Zawoja – Jordan Jordanów (grupa A)

2-0

12.20

Jałowiec Stryszawa II  –  Babia Góra Sucha Beskidzka I (grupa A)

2-1

12.40

Babia Góra Sucha Beskidzka II – KS Luboń (grupa B)

3-2

13.00

Jałowiec Stryszawa I- Skawa Wadowice (grupa B)

2-2

13.20

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

 

13.40

 BCS Zawoja –  Babia Góra Sucha B. I  (grupa A)

6-2

14.00

Jałowiec Stryszawa II  - Jordan Jordanów (grupa A)

0-8

14.20

Babia Góra Sucha Beskidzka II - Skawa Wadowice (grupa B)

5-0

14.40

 KS Luboń -  Jałowiec Stryszawa I  (grupa B)

2-1

15.00

BCS Zawoja - Jałowiec Stryszawa II  -  (grupa A)

2-0

15.20

 Babia Góra Sucha B. I  – Jordan Jordanów (grupa A)

3-1

15.40

Babia Góra Sucha Beskidzka II - Jałowiec Stryszawa I  (grupa B)

3-1

16.00

 Skawa Wadowice – KS Luboń (grupa B)

2-0

16.20

MECZ o 7 miejsce Babia Góra Sucha B. I  - Jałowiec Stryszawa I  

0-3

16.45

MECZ o 5 miejsce Jałowiec Stryszawa II  - KS Luboń

2-0

17.10

MECZ o 3 miejsce Skawa Wadowice - Jordan Jordanów

4-5

17.30

FINAŁ A1-B1 BCS Zawoja - Babia Góra Sucha Beskidzka II

2-1

 Tabela końcowa:

  1. Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi
  2. Babia Góra Sucha Beskidzka II
  3. Jordan Jordanów
  4. Skawa Wadowice
  5. Jałowiec Stryszawa II
  6. KS Luboń
  7. Jałowiec Stryszawa I
  8. Babia Góra Sucha Beskidzka I

 Najlepszy Bramkarz – Michał Czarny (BCS Zawoja)

Najlepszy Zawodnik – Maciejny Norbert (Babia Góra II Sucha Beskidzka)

Najlepszy Strzelec – Jańczyk Szymon (BCS Zawoja), Cieżak Szymon (Jordan Jordanów)

 

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

08-12-2019 12:40
The Dreamers 5 : 3 Gamba Furiosa
08-12-2019 10:50
Golden Street 1 : 10 KS Bystra
08-12-2019 09:55
HUTATA Team 5 : 7 Żuraw
08-12-2019 09:00
Świt 5 : 3 Dzikie Wieprze
01-12-2019 12:40
HUTATA Team 7 : 3 Świt

wyniki -Futsal Amator

14-12-2019 18:40
Legion 2 : 3 Mucharz Team
14-12-2019 17:45
Granda 4 : 16 Woodica
14-12-2019 16:50
AKS 5 : 2 Zbóje
14-12-2019 15:55
Relax 5 : 6 Wodpol
14-12-2019 15:00
Beton 2 5 : 8 Bad Boys

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 The Dreamers 4 10
2 Nie Z Całej Pety 3 9
3 Świt 4 9
4 KS Bystra 4 6
5 Żuraw 4 6
6 HUTATA Team 4 4
7 Dzikie Wieprze 4 4
8 Gamba Furiosa 4 3
9 BCS Zawoja 3 3
10 Golden Street 4 1

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Legion 5 12
2 Wodpol 5 12
3 Mucharz Team 5 10
4 Beton 2 5 10
5 Woodica 5 9
6 Relax 5 6
7 Bad Boys 5 6
8 AKS 5 6
9 Zbóje 5 3
10 Granda 5 0

zapowiedŹ -Futsal PRO

15-12-2019 09:00
The Dreamers - KS Bystra
15-12-2019 09:55
Gamba Furiosa - Golden Street
15-12-2019 10:50
BCS Zawoja - HUTATA Team
15-12-2019 11:45
Dzikie Wieprze - Żuraw
15-12-2019 12:40
Nie Z Całej Pety - Świt

zapowiedŹ -Futsal Amator

21-12-2019 15:00
Granda - Mucharz Team
21-12-2019 15:55
Legion - Beton 2
21-12-2019 16:50
Wodpol - Zbóje
21-12-2019 17:45
AKS - Bad Boys
21-12-2019 18:40
Relax - Woodica

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaPodwójny triumf BCS Zawoi w I Babiogórskich Mistrzostwach Żaków i Orlików