Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
sobota, 30 marzec 2019 20:15

Michał Groń: Mamy to! Jedziemy na mistrzostwa Europy w futsalu!

W meczu o wszystko, czyli o awans do tegorocznych mistrzostw Europy w futsalu, reprezentacja Polski wygrała z Francją 2:1. W spotkaniu tym wystąpił Michał Groń. - Mecz był niesamowity, a radość po końcowym gwizdku ogromna - mówi Michał Groń.

- Mecz był bardzo wyrównany. Francja może troszeczkę lepiej wyglądała w ataku pozycyjnym, ale dzięki żelaznej obronie przerywaliśmy ich ataki - mówi Michał Groń

Utrzymujący się remis 1:1 w tym spotkaniu dawał awans Francuzom. Trener Łukasz Żebrowski zdecydował się w pewnym momencie na wycofanie bramkarza. - Rywale zaczęli grać na czas, a my musieliśmy wyjść jeszcze wyżej. Gra z wycofanym bramkarzem przyniosła skutek i strzeliliśmy bramkę na 2:1 w końcówce meczu - dodaje Groń.

Podczas tegorocznej gali z okazji naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2018, Michał Groń powiedział na scenie, że: "nikt nie stawia nas z roli faworyta ale jedziemy tam zrobić niespodziankę". - Nie udało mi się w tym meczu zdobyć gola, ale często byłem na parkiecie. Jestem niesamowicie szczęśliwy - podsumował Michał Groń.

Mistrzostwa Europy U-19 odbędą się we wrześniu na Łotwie.

Galeria

asdasdasdasdas