Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 11 maj 2019 18:55

Piłkarski weekend: Mocnych na Babią Górę nie ma, Jałowiec odwraca losy spotkania, Bystra zdobywa Marcówkę

Babia Góra już do przerwy prowadziła 2:0 z Żurawiem Krzeszów (mogła wyżej, ale nie wykorzystała karnego), a po przerwie w derbowym pojedynku status quo. Wynik spotkania otworzył uderzeniem z dystansu Grzegorz Kmiecik, na 2:0 podwyższył Grzegorz Talaga. W sobotę przegrały dwie drużyny z zawojskiej gminy - BCS uległ Astrze Spytkowice aż 7:2 (w pewnym momencie wynik brzmiał 7:0), a Huragan Skawica Sokołowi Przytkowice 2:1. Pierwszy w spotkaniu z Dąbem Paszkówka stracił gola Jałowiec Stryszawa, ale potem było już tylko lepiej. Dwa gole przed przerwą Bartosza Sali, jedno trafienie Dawida Janeczka w drugiej połowie i stryszawianie wracają do domu z kompletem punktów (mogło być wyżej, ale karnego Jałowiec nie wykorzystał). Wygrywa również Naroże Juszczyn w meczu z Burzą Roczyny - i to wysoko, 4:1. W sobotę przegrały dwie drużyny z zawojskiej gminy - BCS uległ Astrze Spytkowice aż 7:2 (w pewnym momencie wynik brzmiał 7:0), a Huragan Skawica Sokołowi Przytkowice 2:1. W samej końcówce spotkania Błyskawicy Marcówki z KS Bystra gola na wagę zwycięstwa dla gości zdobywa Szymon Sroka. Tym samym pierwsza w sezonie porażka Błyskawicy przed własną publicznością stała się faktem.

V-LIGA:

Garbarz Zembrzyce - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 (0:1)

Gol dla Garbarza: Adisa.

Gol dla Victorii: Suwaj.

Skład Garbarza: Bruzda - Żurek, A. Elżbieciak, D. Elżbieciak, Abubakar, Stachnik (78' Cieślak), Sobański, Boczkaja (46' Burliga), Kwaśniewski (65' Porębski), Mackiewicz, Adisa.

LKS Żarki - Halniak Maków Podhalański 3:1 (0:0)

Gole dla Żarek: Kurzak (dwa), Kosowski.

Gol dla Halniaka: Pająk.

Skład Halniaka: Kubas (46' Smyrak) - Piskorz, Bagnicki, Borczuk, Burzyński (75' Woźniak), Krauz, Bobek, Wójtowicz (46' Pająk), Furman, Gałuszka (60' Sarnicki), Kowalczyk (80' Wągiel).

Tempo Białka - Kalwarianka Kalwaria 6:1 (2:1)

Gole dla Tempo: Pająk (trzy), Puzik, samobójczy.

Gol dla Kalwarianki: Hobrzyk.

Skład Tempo: Koper - Bryła, Mentel, Ł. Balcer (35' Ostrowski), Gruca, Rupa, Ficek, Puzik, M. Balcer (76' Woźny), Bisaga (78' Żak), Pająk.

Arka Babice - LKS Rajsko 1:2

Niwa Nowa Wieś - Sosnowianka Stanisław 3:1

UKS KS Chełmek - Nadwiślanin Gromiec 5:3

Zatorzanka Zator - Brzezina Osiek 2:2

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 LKS Rajsko 22 56 70 22 48
2 Tempo Białka 22 51 56 11 45
3 KS Chełmek 22 46 58 23 35
4 Niwa Nowa Wieś 22 42 55 21 34
5 Nadwiślanin Gromiec 22 38 46 30 16
6 Victoria Jaworzno 22 35 49 28 21
7 Brzezina Osiek 22 31 30 21 9
8 Zatorzanka Zator 22 27 39 51 -12
9 Kalwarianka Kalwaria 22 25 36 45 -9
10 LKS Żarki 22 24 29 38 -9
11 Halniak Maków Podhalański 22 22 29 49 -20
12 Garbarz Zembrzyce 22 16 25 55 -30
13 Arka Babice 22 15 32 63 -31
14 Sosnowianka Stanisław Dolny 22 1 12 117 -105
15 Relaks Wysoka 14 22 33 25 8

 

A-KLASA WADOWICE:

Babia Góra Sucha Beskidzka Żuraw Krzeszów 2:0 (2:0)

Gole dla Babiej Góry: Kmiecik, G. Talaga.

Składy:

Babia Góra: Kachnic - Żaczek, P. Burliga, Chrząszcz, J. Talaga (86' Rzepka), Szarlej (77' Gołuszka), Krystian Burliga (62' Kociołek), Wójtowicz, G. Talaga, Dyduch, Kmiecik (70' Żmuda). 

Żuraw: Krupczak - Zawora, B. Targosz (10' Mika), R. Pilarczyk, Skrzypek (87' Wajdzik), Nowak, Sumera, Bańdura, Chorąży (70' Sz. Pilarczyk), Ćwiertnia, Bielarz. 

Naroże Juszczyn - Burza Roczyny 4:1 (2:1)

Gole dla Naroża: M. Drobny (dwa), Wójciak, Bibro.

Gol dla Burzy: Romian.

Skład Naroża: Białończyk - Marek (80' K. Świder), Szmalcel, Bielarz, Gąstała, P. Kardaś (60' Klimowski), Baziński (60' D. Świder), R. Drobny (85' Bibro), Ferek, Kuszyk (65' Wójciak), M. Drobny.

Sokół Przytkowice - Huragan Skawica 2:1 (1:0)

Gole dla Sokoła: Godawa, Wolski.

Gol dla Huraganu: Marek.

Czerwona kartka: Piwowar (Sokół).

Skład Huraganu: Kotlarz - Gigoń, Gasek,  Żywczak, I. Ogorzałek, Marek, B. Pacyga (77' Kudzia), Wójtowicz, P. Ogorzałek, T. Pacyga, S. Pacyga (8' Matyja). Grał także: M. Pacyga.

Astra Spytkowice - BCS Zawoja 7:2 (2:0)

Gole dla Astry: Cyzio (pięć), Łach, Grondalczyk.

Gole dla BCS: Listwan, G. Jodłowiec.

Skład BCS: Staszak - Bach, Basiura, Mariusz Antosiak, Dyrcz, Ficek, Trybała, Surzyn (45' Listwan), K. Jodłowiec, Pena (81' Wolski), G. Jodłowiec.

Dąb Paszkówka - Jałowiec Stryszawa 1:3 (1:2)

Gol dla Dębu: Kluza.

Gole dla Jałowca: B. Sala (dwa), Janeczek.

Skład Jałowca: Mrowiec - Habowski, Harańczyk, Polak, T. Sala (64' Janeczek), Biela, Górny, Lociński, Steczek (85' Janik), Iciek, B. Sala (77' Witek). 

Orzeł Wieprz - Halniak Targanice 3:4

Skawa Wadowice - Wisła Łączany 4:0

ZOBACZ TAKŻE: Ależ ten piłkarz pokazał klasę! Najpierw go faulowali, potem pobili, a on i tak strzelił im bramkę

Znicz Sułkowice-Bolęcina - Żarek Barwałd Górny 2:2

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Babia Góra Sucha Beskidzka 25 71 60 21 39
2 Astra Spytkowice 25 67 86 26 60
3 Skawa Wadowice 25 50 62 23 39
4 Sokół Przytkowice 25 43 49 28 21
5 Orzeł Wieprz 25 38 47 36 11
6 Wisła Łączany 25 37 39 41 -2
7 BCS Zawoja 25 36 45 57 -12
8 Jałowiec Stryszawa 25 35 50 53 -3
9 Naroże Juszczyn 25 33 37 39 -2
10 Burza Roczyny 25 30 47 55 -8
12 Żuraw Krzeszów 25 28 37 53 -16
11 Dąb Paszkówka 25 27 41 59 -18
13 Halniak Targanice 25 24 46 70 -24
14 Znicz Sułkowice 25 21 32 53 -21
15 Huragan Skawica 25 15 32 64 -32
16 Żarek Barwałd  25 12 24 56 -32

 

 

A-KLASA PODHALE:

Jordan Jordanów - Lepietnica Klikuszowa / mecz odwołany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych

Zapora Kluskowce - KS Zakopane 0:1

Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna 3:0

Czarni Czarny Dunajec - Granit Czarna Góra 2:1

Skalni Zaskale - Zawrat Bukowina Tatrzańska 4:1

Przełęcz Łopuszna - KS Łapsze Niżne 2:1

Babia Góra Lipnica Wielka - Wiatr Ludźmierz 1:3

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Czarni Czarny Dunajec 19 40 57 32 25
2 Orkan Raba Wyżna 19 39 38 24 14
3 KS Zakopane 18 36 48 24 24
4 Jordan Jordanów 18 35 45 35 10
5 Granit Czarna Góra 18 31 37 29 8
6 Skalni Zaskale 19 29 51 37 14
7 Wiatr Ludźmierz 19 27 45 41 4
8 Babia Góra Lipnica Wielka 17 26 39 34 5
9 Zawrat Bukowina Tatrzańska 19 26 38 35 3
10 Lubań Tylmanowa 19 21 38 38 0
11 KS Łapsze Niżne 19 18 26 55 -29
12 Przełęcz Łopuszna 19 17 26 48 -22
13 Zapora Kluszkowce 19 16 33 42 -9
14 Lepietnica Klikuszowa 18 7 17 64 -47

 

B-KLASA WADOWICE:

Błyskawica Marcówka - KS Bystra 0:1 (0:0)

Gol dla Bystrej: Sroka.

Składy:

Błyskawica: Brańka - Porębski (88' Dragosz), J. Rak (46' Franik), P. Paczka, Jacek Pindel, Klimasara, M. Paczka, Jakub Pindel, Fijałkowski (71' M. Rak), Sałapat (79' Kasprzycki), K. Rak.

Bystra: Pustuła - Drozd, Wnętrzak, K. Urbański, Ptaś, Bala (35' Sroka), Szewczyk, Kaczmarczyk, Basiura (85' Migas), Różycki, P. Urbański.

Lachy Lachowice - Jubilat Izdebnik 5:3

Gole dla Lachów: Małysiak, Daniel Kachel, Pyrzyk (dwie), Steczek.

Gole dla Jubilatu: K. Gołąb (dwie), R. Rapacz.

Składy:

Lachy: Nowak – Banaś, Gwiazdoń, Lasik, Bogdanik (80' Rączkiewicz), Murzyn (70' Rzepka), Daniel Kachel, Małysiak, Kubieniec, Steczek (88' Piecha), Pyrzyk.

Jubilat: Woźniak – Dolny (55' Jaworski), K. Gołąb, Lisowski, Gunia, D. Gołąb, Jasek, R. Rapacz (80' Berny), Golonka (70' Gawor), Matuła (55' M. Cora),  S. Cora.

Strzelec Budzów - Żarek Stronie 1:2 (0:0)

Gol dla Strzelca: Korczak.

Gole dla Żarka: B. Klimowski, Porębski.

Składy:

Strzelec: Lenik – Pęcek, Jurkowski (46' Grygiel), Gałuszka (75' Parszywka), Wrzodek, Korczak, Sergiel, Burliga, Marek Daniel, Lasek, Mateusz Daniel. 

Żarek: A. Odrowąż – Chrapek, Flaka, Czaicki, P. Klimowski, B. Klimowski, Porębski,  Młynarczyk (65' Plichta), Rusin (67' M. Odrowąż), Krystian, M. Odrowąż.  

Grom Grzechynia - Skawa Jaroszowice 1:4 (0:1)

 

Gol dla Gromu: Krupczak.

Gole dla Skawy: Żak (dwie), Balon, Bucki.

Skład Gromu: Pawlik - Krupczak, Toczek, Kudzia, M. Surmiak, Ceremuga, Gruszeczka, Bogacz (46' Kaczmarczyk), Suski, P. Surmiak, Czubin (70' Paździora).

Leńczanka Leńcze - Dąb Sidzina 6:0 (3:0)

Gole dla Leńczanki: D. Gębala (dwie),  A. Żak, Kolasa (dwie), K. Palacz.

Czerwona kartka: Korbel (Dąb).

Składy:

Leńczanka: Majcherczyk - Gajewski, Kołodziej, Płaczek, T. Oleś (55' D. Oleś), A.Żak, Kolasa, Camara (70' Zabawa), Sz. Gębala (55' K. Palacz), M. Palacz (70' Ryłko), D. Gębala.

Dąb: S. Motor (69' Wójcik) – Ł. Motor, Kostka, Mazur, Kordyl, Korbel, Jaromin, Pelcel (30' Krupa), Kolaniak, Staszczak (65' Czarny), Lipa.

Olimpia Zebrzydowice - Chełm Stryszów 1:2 (1:1)

Gol dla Olimpii: Łężniak

Gole dla Chełmu: P. Marcowki, Florek

Składy:

Olimpia: Musiał – Ramz, K. Pilch (55' M. Pilch),  Ł. Smajek, Medoń, Bednarz, M. Smajek (70' Jankowicz), Opyrchał, Duchecki, M. Kania, Łężniak (80' Orłowski). 

Chełm: Pawłowski – Mikołajek, Piętoń, R. Marcowski, Kurowski (67' Łypik), Ł. Wiewióra, T. Pilch, Franik, Florek, P. Marcowski (60' Ogarek).

Korona Skawinki - Czarni Koziniec 5:0 (4:0)

Gole dla Korony: Fabiś, Gwiżdż, Maksymilian Pająk, Gielata, Słonina.

Składy:

Korona: Gielata - Fabiś, R. Gębala (72' R. Słonina), Skupień, Klasik (76' Mlak), Florek, Kania (46' Norek), Gwiżdż, Maksymilian Pająk (53' D. Słonina), Lempart (62' K. Pająk).

Czarni: Szczepankiewicz - T. Sroka (Matusiak), J. Worytko, Kudzia, Hałabis (70' Sala), Koźbiał, Żmuda, Kasiarz, Pamuła, A. Sala, Dyrcz.

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Błyskawica Marcówka 21 52 60 20 40
2 Korona Skawinki 21 44 50 27 23
3 KS Leńcze 21 41 59 31 28
4 Skawa Jaroszowice 21 38 44 27 17
5 KS Bystra 21 36 42 22 20
6 Żarek Stronie 21 36 41 31 10
7 Dąb Sidzina 21 34 53 43 10
8 Strzelec Budzów 21 34 33 27 6
9 Chełm Stryszów 21 32 39 42 -3
10 Lachy Lachowice 21 31 55 45 10
11 Jubilat Izdebnik 21 17 33 52 -19
12 Grom Grzechynia 21 14 31 57 -26
13 Czarni Koziniec 21 9 25 84 -59
14 Olimpia Zebrzydowice 21 3 21 78 -57

 

B-KLASA PODHALE:

Skawianin Skawa - Unia Naprawa 1:2

Orawa Jabłonka - Grel Trute 4:2

Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice 5:2

Podgórki Krauszów - Gorce Rdzawka 2:0

Szarotka Chochołów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0:1

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Wierchy Lasek 3:0

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Orawa Jabłonka 17 37 47 24 23
2 Gorce Rdzawka 17 36 42 18 24
3 Grel Trute 17 33 34 25 9
4 Podgórki Krauszów 17 30 46 30 16
5 Janosik Sieniawa 17 26 34 36 -2
6 Wierchy Lasek 17 25 33 31 2
7 Unia Naprawa 17 25 32 35 -3
8 Szarotka Chochołów 17 23 34 35 -1
9 Skawianin Skawa 18 19 25 40 -15
10 Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 17 18 26 35 -9
11 Delta Pieniążkowice 18 12 20 38 -18
12 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 17 10 23 49 -26

 

C-KLASA:

Orzeł Radocza - Tarnawianka Tarnawianka 6:3

Cedron Brody - Victoria Półwieś 1:1

Płomień Sosnowice - Spartak Skawce 0:6

Zryw Lanckorona - Pogoń Bugaj 2:1

Orzeł II Wieprz - Sokół Frydrychowice 0:3

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Cedron Brody 17 42 72 23 49
2 Spartak Skawce 17 36 57 32 25
3 Sokół Frydrychowice 17 36 43 20 23
4 Tarnawianka Tarnawa 17 34 48 42 6
5 Orzeł II Wieprz 17 27 35 28 7
6 Orzeł Radocza 17 26 52 34 18
7 Zryw Lanckorona 17 25 28 35 -7
8 Łysa Góra Zawadka 17 21 39 45 -6
9 Płomień Sosnowice 17 20 23 32 -9
10 Victoria Półwieś 17 10 24 53 -29
11 Pogoń Bugaj 17 3 22 77 -55
12 Jastrzębianka Jastrzębia 17 13 22 44 -22

wyniki - i liga

23-06-2019 12:00
Monter 5 : 2 AKS
23-06-2019 11:00
Kanonierzy 3 : 4 Gamba Furiosa
23-06-2019 10:00
Zawojski.pl 4 : 4 ZrobioneZdrewna.pl
23-06-2019 09:00
Beton 2 5 : 7 Los Asfaltos
23-06-2019 08:00
Lachy 2 : 4 RKS Huwdu

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 9 27
2 RKS Huwdu 9 19
3 Monter 9 15
4 AKS 9 15
5 Zawojski.pl 9 14
6 Gamba Furiosa 9 13
7 ZrobioneZdrewna.pl 9 9
8 Beton 2 9 9
9 Lachy 9 5
10 Kanonierzy 9 4

zapowiedŹ - i liga

wyniki -ii liga

16-06-2019 13:00
Relax 5 : 4 Bad Boys
16-06-2019 12:00
Granda 2 : 0 Wolves
16-06-2019 11:00
Świt 1 : 7 Mucharz Team
16-06-2019 10:00
Gang Albanii reaktywacja 4 : 6 Black Shadows
16-06-2019 09:00
Golden Street 2 : 5 Bienia

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Mucharz Team 8 24
2 Black Shadows 8 16
3 Relax 8 15
4 Granda 8 13
5 Bienia 8 13
6 Bad Boys 8 12
7 Gang Albanii reaktywacja 8 9
8 Golden Street 8 9
9 Wolves 8 7
10 Świt 8 0

zapowiedŹ - ii liga

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaPiłkarski weekend: Mocnych na Babią Górę nie ma, Jałowiec odwraca losy spotkania, Bystra zdobywa Marcówkę