Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 23 maj 2019 11:01

(AKTUALIZACJA) Piłkarski weekend: Kto zagra? Huragan Skawica, Jordan Jordanów (przynajmniej na razie), Lachy Lachowice, KS Bystra (mecz Lachy-Bystra), Dąb Sidzina, Strzelec Budzów, Grom Grzechynia i Unia Naprawa.

Ligową zapowiedź możemy włożyć w cztery litery, bo z powodu opadów deszczu i stanu muraw w poszczególnych miejscowościach odwołana została większość spotkań z naszymi drużynami w rolach głównych. Prościej będzie napisać kto w ten weekend zagra: Huragan Skawica, Jordan Jordanów (przynajmniej na razie), Lachy Lachowice, KS Bystra (mecz Lachy-Bystra), Dąb Sidzina, Strzelec Budzów, Grom Grzechynia i Unia Naprawa.

 

 

V-LIGA:

Garbarz Zembrzyce - Sosnowianka Stanisław / śr. 05.06.2019 godz. 18:00

Halniak Maków Podhalański - Victoria Jaworzno / śr. 05.06.2019 godz. 18:00

LKS Żarki - Tempo Białka / śr. 05.06.2019 godz. 18:00

LKS Rajsko - Kalwarianka Kalwaria / śr. 05.06.2019 godz. 18:00

Zatorzanka Zator - UKS KS Chełmek / sob. 25.05.2019 godz. 17:00

Arka Babice - Brzezina Osiek / sob. 25.05.2019 godz. 17:00

Niwa Nowa Wieś - Nadwiślanin Gromiec / niedz. 26.05.2019 godz. 14:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 LKS Rajsko 23 56 73 26 47
2 Tempo Białka 23 54 60 14 46
3 KS Chełmek 23 46 58 25 33
4 Niwa Nowa Wieś 23 42 57 24 33
5 Nadwiślanin Gromiec 23 41 47 30 17
6 Victoria Jaworzno 23 36 50 29 21
7 Brzezina Osiek 23 34 33 22 11
8 Kalwarianka Kalwaria 23 28 39 47 -8
9 Zatorzanka Zator 23 28 40 52 -12
10 LKS Żarki 23 27 32 40 -8
11 Halniak Maków Podhalański 23 22 30 52 -22
12 Garbarz Zembrzyce 23 19 27 55 -28
13 Arka Babice 23 15 34 66 -32
14 Sosnowianka Stanisław Dolny 23 1 12 118 -106
15 Relaks Wysoka 14 22 33 25 8

A-KLASA WADOWICE:

Znicz Sułkowice Bolęcina - Huragan Skawica / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

Jałowiec Stryszawa - Wisła Łączany / śr. 12.06.2019 godz. 18:00

Naroże Juszczyn - Żarek Barwałd / śr. 12.06.2019 godz. 18:00

Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzkaśr. 12.06.2019 godz. 18:00

Dąb Paszkówka - BCS Zawoja / śr. 12.06.2019 godz. 18:00

Orzeł Wieprz - Żuraw Krzeszówśr. 12.06.2019 godz. 18:00

Astra Spytkowice - Halniak Targanice / śr. 12.06.2019 godz. 18:00

Sokół Przytkowice - Wisła Łączany / śr. 12.06.2019 godz. 18:00

 

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Babia Góra Sucha Beskidzka 26 71 60 22 38
2 Astra Spytkowice 26 70 92 28 64
3 Skawa Wadowice 26 53 64 23 41
4 Sokół Przytkowice 26 46 52 28 24
5 Orzeł Wieprz 26 41 50 38 12
6 BCS Zawoja 26 39 48 59 -11
7 Wisła Łączany 26 37 41 44 -3
8 Jałowiec Stryszawa 26 36 52 55 -3
9 Naroże Juszczyn 26 34 39 41 -2
10 Burza Roczyny 26 33 48 55 -7
12 Żuraw Krzeszów 26 28 37 55 -18
11 Dąb Paszkówka 26 28 43 61 -18
13 Halniak Targanice 26 24 46 73 -27
14 Znicz Sułkowice 26 21 34 56 -22
15 Huragan Skawica 26 15 34 70 -36
16 Żarek Barwałd  26 13 26 58 -32

A-KLASA PODHALE:

Jordan Jordanów - Granit Czarna Góra / niedz. 26.05.2019 godz. 18:00

Czarni Czarny Dunajec - Orkan Raba Wyżna / sob. 25.05.2019 godz. 18:00

Zapora Kluszkowce - Wiatr Ludźmierz / sob. 25.05.2019 godz. 18:00

Przełęcz Łopuszna - Skalni Zaskale / niedz. 26.05.2019 godz. 15:00

KS Zakopane - Lepietnica Klikuszowa / niedz. 26.05.2019 godz. 18:00

Babia Góra Lipnica Wielka - KS Łapsze Niżne / niedz. 26.05.2019 godz. 18:00

Lubań Tylmanowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska / niedz. 26.05.2019 godz. 18:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Czarni Czarny Dunajec 20 43 59 32 27
2 Orkan Raba Wyżna 20 40 40 26 14
3 Jordan Jordanów 19 38 50 37 13
4 Granit Czarna Góra 20 37 47 36 11
5 KS Zakopane 19 36 48 27 21
6 Skalni Zaskale 20 32 60 38 22
7 Zawrat Bukowina Tatrzańska 20 29 43 36 7
8 Babia Góra Lipnica Wielka 19 27 44 41 3
9 Wiatr Ludźmierz 20 27 45 43 2
10 Lubań Tylmanowa 20 22 40 40 0
11 KS Łapsze Niżne 20 19 28 57 -29
12 Przełęcz Łopuszna 20 17 27 53 -26
13 Zapora Kluszkowce 20 16 35 45 -10
14 Lepietnica Klikuszowa 19 7 18 73 -55

 

B-KLASA WADOWICE:

Lachy Lachowice - KS Bystra / sob. 25.05.2019 godz. 18:00

Korona Skawinki - Dąb Sidzina / niedz. 26.05.2019 godz. 11:00

Strzelec Budzów - Skawa Jaroszowice / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

Grom Grzechynia - Czarni Koziniec / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

Błyskawica Marcówka - KS Leńcze / śr. 05.06.2019 godz. 17:00

Olimpia Zebrzydowice - Jubilat Izdebnik / śr. 05.06.2019 godz. 17:00

Chełm Stryszów - Żarek Stronie / śr. 05.06.2019 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Błyskawica Marcówka 22 52 61 22 39
2 Korona Skawinki 22 47 52 27 25
3 Skawa Jaroszowice 22 41 56 28 28
4 KS Leńcze 22 41 60 34 26
5 Żarek Stronie 22 39 44 32 12
6 Dąb Sidzina 22 37 55 44 11
7 KS Bystra 22 36 42 24 18
8 Chełm Stryszów 22 35 41 43 -2
9 Strzelec Budzów 22 34 34 29 5
10 Lachy Lachowice 21 31 55 45 10
11 Jubilat Izdebnik 22 18 35 54 -19
12 Grom Grzechynia 22 15 33 59 -26
13 Czarni Koziniec 22 9 25 84 -59
14 Olimpia Zebrzydowice 22 3 22 90 -68

B-KLASA PODHALE:

Podgórki Krauszów - Unia Naprawa / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

Orawa Jabłonka - Wierchy Lasek / sob. 25.05.2019 godz. 17:00

Janosik Sieniawa - Gorce Rdzawka / niedz. 26.05.2019 godz. 11:00

Skawianin Skawa - Szarotka Chochołów / niedz. 26.05.2019 godz. 14:00

Grel Trute - Delta Pieniążkowice / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Szarotka Rokiciny Podhalańskie / niedz. 26.05.2019 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Orawa Jabłonka 18 38 49 26 23
2 Gorce Rdzawka 18 37 44 20 24
3 Grel Trute 18 36 39 25 14
4 Podgórki Krauszów 18 33 51 33 18
5 Unia Naprawa 18 28 35 36 -1
6 Janosik Sieniawa 18 26 34 41 -7
7 Wierchy Lasek 18 25 36 36 0
8 Szarotka Chochołów 18 23 38 40 -2
9 Skawianin Skawa 19 22 28 42 -14
10 Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 18 18 27 38 -11
11 Delta Pieniążkowice 19 15 25 42 -17
12 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 10 25 52 -27

C-KLASA:

Victoria Półwieś -  Tarnawianka Tarnawianka / śr. 12.06.2019 godz. 17:00

Zryw Lanckorona - Płomień Sosnowice / sob. 25.05.2019 godz. 17:00

 Spartak Skawce - Orzeł II Wieprz / niedz. 26.05.2019 godz. 11:00

Orzeł Radocza - Łysa Góra Zawadka / śr. 12.06.2019 godz. 17:00

Cedron Brody - Sokół Frydrychowice / śr. 12.06.2019 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone różnica
1 Cedron Brody 18 45 78 24 54
2 Spartak Skawce 18 39 61 35 26
3 Tarnawianka Tarnawa 18 37 58 44 14
4 Sokół Frydrychowice 18 36 46 24 22
5 Orzeł Radocza 18 29 55 34 21
6 Orzeł II Wieprz 18 28 39 32 7
7 Zryw Lanckorona 18 28 29 35 -6
8 Łysa Góra Zawadka 18 22 43 49 -6
9 Płomień Sosnowice 18 20 24 38 -14
10 Victoria Półwieś 18 10 24 54 -30
11 Pogoń Bugaj 18 3 24 87 -63
12 Jastrzębianka Jastrzębia 18 13 22 47 -25

wyniki - i liga

16-06-2019 12:00
Beton 2 3 : 0 Kanonierzy
16-06-2019 11:00
Lachy 2 : 2 ZrobioneZdrewna.pl
16-06-2019 10:00
Zawojski.pl 0 : 3 Los Asfaltos
16-06-2019 09:00
Monter 2 : 1 RKS Huwdu
16-06-2019 08:00
Gamba Furiosa 3 : 4 AKS

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 8 24
2 RKS Huwdu 8 16
3 AKS 8 15
4 Zawojski.pl 8 13
5 Monter 8 12
6 Gamba Furiosa 8 10
7 Beton 2 8 9
8 ZrobioneZdrewna.pl 8 8
9 Lachy 8 5
10 Kanonierzy 8 4

zapowiedŹ - i liga

23-06-2019 08:00
Lachy - RKS Huwdu
23-06-2019 09:00
Beton 2 - Los Asfaltos
23-06-2019 10:00
Zawojski.pl - ZrobioneZdrewna.pl
23-06-2019 11:00
Kanonierzy - Gamba Furiosa
23-06-2019 12:00
Monter - AKS

wyniki -ii liga

16-06-2019 13:00
Relax 5 : 4 Bad Boys
16-06-2019 11:00
Świt 1 : 7 Mucharz Team
16-06-2019 10:00
Gang Albanii reaktywacja 4 : 6 Black Shadows
16-06-2019 09:00
Golden Street 2 : 5 Bienia
09-06-2019 13:00
Black Shadows 9 : 1 Bienia

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Mucharz Team 8 24
2 Black Shadows 8 16
3 Relax 8 15
4 Bienia 8 13
5 Bad Boys 8 12
6 Granda 7 10
7 Gang Albanii reaktywacja 8 9
8 Golden Street 8 9
9 Wolves 7 7
10 Świt 8 0

zapowiedŹ - ii liga

23-06-2019 09:00
Świt - Black Shadows
23-06-2019 10:00
Wolves - Mucharz Team
23-06-2019 11:00
Relax - Bienia
23-06-2019 12:00
Golden Street - Gang Albanii reaktywacja
23-06-2019 13:00
Granda - Bad Boys

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożna(AKTUALIZACJA) Piłkarski weekend: Kto zagra? Huragan Skawica, Jordan Jordanów (przynajmniej na razie), Lachy Lachowice, KS Bystra (mecz Lachy-Bystra), Dąb Sidzina, Strzelec Budzów, Grom Grzechynia i Unia Naprawa.