Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Jak otrzymać pożyczkę przez internet?

Czym różni się zaciąganie pożyczki w placówce bankowej a uzyskanie jej przez internet? Czy do takiej pożyczki online, w ogóle nie trzeba wychodzić z domu? Czy pożyczanie gotówki w ten sposób wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem?

 

 

Ogólnie należy zaznaczyć, że pożyczki udzielane przez internet to spore ułatwienie w dzisiejszych czasach. Nie tylko dlatego, że pieniądze możemy pożyczyć bez wychodzenia z domu. Mamy również większy wybór pożyczek udzielanych drogą internetową. Możemy tutaj wybierać nie tylko spośród ofert bankowych, ale również korzystać z propozycji firm udzielających pożyczki pozabankowe. Będzie to szczególnie pomocne w sytuacji, gdy bank odrzuci nasz wniosek o kredyt w banku.

 

Pożyczka przez internet – krok po kroku

 

Jeśli chcemy skorzystać z udogodnienia, jakie daje nam pożyczka online, w pierwszej kolejności powinniśmy sprecyzować, jakiej pożyczki poszukujemy. Jaka ma być jej wysokość oraz okres spłaty. Jeśli zależy nam, na nie dużej kwocie np. kilku tysięcy złotych, to możemy wybierać zarówno z ofert bankowych, jak i pozabankowych. W przypadku takich niewielkich pożyczek koszty w obu instytucjach będą raczej zbliżone. Najlepiej jednak samodzielnie to zweryfikować poprzez kalkulatory pożyczkowe dostępne z poziomu stron internetowych banków oraz firm pożyczkowych. Jeśli już wybierzemy odpowiednią dla nas ofertę, warto poczytać opinie na temat wybranej firmy pożyczkowej w popularnych portalach pożyczkowych jak Banki24 Opinie czy Kredyt Forum.

 

Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki przez internet? Jeśli już wybraliśmy odpowiednią ofertę, warto przygotować kilka rzeczy, które będą niezbędne do uzyskania pożyczki drogą internetową. Tą pierwszą podstawową kwestią będzie dowód osobisty. Bez niego nie mamy najmniejszych szans na otrzymanie kredytu lub pożyczki. Oczywiście składając wniosek o pożyczkę internetową, nie będziemy musieli go nigdzie wysyłać. W większości wypadków wystarczy jedynie podanie samych danych znajdujących się w dowodzie. Niekiedy jednak bank czy firma pożyczkowa może poprosić o przesłanie skanu lub fotografii dowodu. Możemy taki skan oczywiście przesłać, jednak warto na takie zdjęcie nałożyć jakiś motyw graficzny – napis lub znak wodny w programie graficznym. Dzięki temu zabezpieczymy się przed nie powołanym wykorzystaniem naszego dowodu osobistego np. w celu wyłudzenia kredytu.

 

Poza dowodem, niezbędnym elementem uzyskania pożyczki internetowej jest również konto osobiste. W głównej mierze jest ono niezbędne do wykonania przelewu pożyczki przez bank lub firmę pożyczkową. Czasami zachodzi również konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego. Ma to na celu dodatkową weryfikację osoby starającej się o uzyskanie pożyczki.

 

Czy do uzyskania pożyczki online konieczne jest przedstawienie zaświadczeń o dochodach? Uzależnione jest to w głównej mierze od kwoty kredytu, który staramy się uzyskać. W przypadku większych kwot, bank lub firma pożyczkowa faktycznie mogą poprosić nas o dostarczenie takiego dokumentu. Należy jednak przy tym dodać, że papierowe zaświadczenie o dochodach jest już coraz mniej wymagane, nawet ze strony banków. Aktualnie w większości przypadków wystarczy przedstawienie wyciągu z konta bankowego, które będzie dokumentowało uzyskiwane przez nas dochody w ostatnim czasie.

 

 

 

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaPozostałeJak otrzymać pożyczkę przez internet?