Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
sobota, 27 lipiec 2019 21:53

(AKTUALIZACJA) Puchar Polski: Zmierzch Świtu Osielec, Lachów Lachowice i Żurawia Krzeszów w pucharowych rozgrywkach, tylko Strzelec gra dalej

Nie dali najmniejszych szans drużynie Świtu Osielec zawodnicy Spartaka Skawce w 2. rundzie Pucharu Polski podokręgu Wadowice. Na boisku w Osielcu dominował beniaminek B-klasy, który co prawda z powiatu wadowickiego, ale naszpikowany jest zawodnikami i trenerami z naszego powiatu. Gole dla Spartaka zdobywali: Kamil Bielarz (dwa), Tomasz Rozum, Radosław Dyduch oraz Łukasz Pieczara. Pierwsza trójka wymienionych zawodników to wychowankowie MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, a Pieczara to były zawodnik Strzelca Budzów. Sobota generalnie nie była udana dla gospodarzy - przegrał Cedron (0:10 z Sokołem Przytkowice!!!), przegrał Jubilat Izdebnik (0:5 z Leńczami). Kolejne trzy drużyny z naszego terenu zagrają w niedzielę, a od przyszłej rundy, która odbędzie się w przyszły weekend, do boju ruszą drużyny z naszego powiatu grające w lidze okręgowej. A propos niedzieli - z pucharami po przegranej serii rzutów karnych pożegnał się Żuraw Krzeszów. Wysoko w Lachowicach wygrał za to Strzelec Budzów i to właśnie drużyna Strzelca melduje się w 3. rundzie.

II RUNDA PIŁKARSKIEGO PUCHARU POLSKI PODOKRĘGU WADOWICE:

Świt Osielec - Spartak Skawce 0:5 (0:2)

Gole dla Spartaka: Bielarz (dwa), Rozum, Dyduch, Pieczara.

Lachy Lachowice Strzelec Budzów 2:4 (0:2)

Gole dla Strzelca: Korczak, Sergiel, Wrzodek, Lasek.

Borowik BachowiceŻuraw Krzeszów 1:1 k.4:3

Cedron Brody - Sokół Przytkowice 0:10

Gole dla Sokoła: Piwowar (trzy), A. Monica (dwa), Gaudyn, Godawa, Rzeszutko, P. Monica, Stróżyk.

Jubilat Izdebnik - Leńcze 0:5

Gole dla Leńcz: Oleś, Brózda (obaj po dwa gole), D. Gębala.

Wikliniarz Woźniki - Huragan Inwałd 1:3

Halniak Targanice - Orzeł Wieprz 2:2 k. 3:2

asdasdasdasdas