Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 02 lipiec 2020 09:53

Wielkie zmiany w Jałowcu - nowy zarząd, nowy prezes, nowy trener

Napisane przez

Pokoleniowa zmiana nastąpiła w zarządzie Jałowca Stryszawy. Nowym prezesem został Konrad Grzela, a w skład zarządu weszły osoby związane z drużyną seniorów. Zmiana nastąpiła także na ławce trenerskiej - Tomasza Salę, który objął beniaminka śląskiej ligi okręgowej zespół Metal Węgierska Górka, zastąpił jego brat Bartosz.

Po pięciu latach z klubu odszedł prezes Kazimierz Kłapyta. To właśnie Kłapyta po śmierci Jerzego Steczka w 2015 roku stanął na czele zarządu stryszawskiego klubu. W czerwcu dwóch członków zarządu podało się do dymisji i podczas walnego zebrania wyborczego trzeba było uzupełnić skład zarządu. Ostatecznie pozostali członkowie zarządu podali się do dymisji na tym zebraniu, a podczas walnego zebrania wybrano nowe władze. - Chciałbym podziękować prezesowi Kłapycie za lata spędzone w Jałowcu i życzyć mu wszystkiego najlepszego - powiedział Konrad Grzela. Oprócz niego w skład zarządu weszli: Tomasz Steczek, Bartłomiej Iciek, Tomasz Okrzesik i Jarosław Janik.

To nie jedyna nowość, do której doszło w Jałowcu. Tomasza Salę na stanowisku trenera zastąpi jego brat Bartosz. W przeszłości Bartosz Sala grał w Jałowcu i dał się poznać jako bardzo groźny napastnik. Teraz będzie grającym trenerem występującego w A-klasie Jałowca. W poprzednim sezonie Bartosz Sala był grającym trenerem występującego w A-klasie żywieckiej Beskidu Gilowice. - Po niespodziewanym odejściu Tomasza Sali zaczęliśmy poszukiwania nowego trenera. W niedzielę prowadziliśmy rozmowy z dwoma kandydatami i zdecydowaliśmy się na doskonale znanego już w naszym klubie Bartosza Salę.  Nie bez znaczenia było też dla nas to, że Bartosz to bardzo dobry napastnik i pomoże nam na boisku. Bardzo ważne jest dla naszego klubu, żeby do seniorów trafiali zawodnicy młodzi i byli wprowadzani do gry. Już teraz kilku juniorów dołączy do kadry seniorów - mówi Grzela.

Z Jałowcem pożegnała się trójka zawodników "zza granicy", czyli Mateusz Lociński, Mariusz Górny oraz Konrad Irzyk. Niewykluczone, że niebawem do drużyny dołączą kolejni zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy Jałowca.

- Stawiamy na szkolenie młodzieży, dzieci, mamy młodych trenerów, naszych zawodników, którzy są doskonale znani w Stryszawie i okolicach. Mamy srebrną gwiazdkę certyfikacji PZPN, chcemy się dalej rozwijać za najważniejszy punkt stawiając pracę z najmłodszymi. Zapraszam wszystkich chętnych do treningów z trenerami Tomaszem Szklarczykiem, Patrykiem Brytanem i Dawidem Polakiem (więcej informacji na plakacie poniżej - przyp. red.) - dodał Grzela.

asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaWielkie zmiany w Jałowcu - nowy zarząd, nowy prezes, nowy trener