Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 06 lipiec 2020 07:52

Skład lig praktycznie znany. Zasady spadków i awansów jeszcze nie

Napisane przez

Garbarz Zembrzyce zgłoszony do rozgrywek V-ligi, likwidacja klasy C, a w zamian za nią kolejna klasa B, Ladies Tempo Białka zagrają w IV-lidze, która po reorganizacji rozgrywek kobiecych na poziomie centralnym jest de facto traktowana jak ubiegło sezonowa liga III - to najważniejsza informacja odnośnie sezonu 2020/2021 w rozgrywkach piłkarskich, w których biorą udział drużyny z naszego powiatu. 

Na stronie OZPN Wadowice można znaleźć zatwierdzony na nowy sezon skład rozgrywek poszczególnych lig - od A-klasy do II ligi skrzatów, oraz przewidywany start rozgrywek. O ile sprawy związane z awansami można się domyślać, o tyle najważniejsza rzecz, która spowodowała, że skład lig będzie wyglądał w przyszłym sezonie jak wyglądał (czyli kwestia spadków) nie jest jeszcze uregulowana. Sezon przerwany przez pandemię koronawirusa spowoduje, że inaczej mogą wyglądać rozstrzygnięcia na wypadek nagłego, niespodziewanego końca sezonu. Te i inne regulacje po

IV liga kobiet 2020/2021 (organ prowadzący - Wydział Gier MZPN):

1. Dąb Zabierzów Bocheński
2. Tarnovia II
3. Puszcza Niepołomice
4. Football Success Academy Kraków
5. Górnik Wieliczka
6. Prądniczanka II Kraków
7. Pogorzanka Pogorzyce
8. Burza Roczyny
9. Olimpia Osieczany
10. Bronowianka Kraków
11. Victoria Zalas
12. Uran Łukawica (beniaminek)
13. Tempo Białka (beniaminek)

V-liga chrzanowska / start ligi 8-9 sierpień

1. Team Sport Hejnał Kęty

2. Kalwarianka Kalwaria

3. Garbarz Zembrzyce

4. Nadwiślanin Gromiec

5. LKS Zgoda Byczyna

6. Babia Góra Sucha Beskidzka

7. Sokół Przytkowice

8. Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

9. Halniak Maków Podhalański

10. Brzezina Osiek

11. Niwa Nowa Wieś

12. LKS Gorzów

13. Sosnowianka Stanisław

14. LKS Żarki

15. MKS Libiąż

16. Zatorzanka Zator

17. Tempo Białka 

V-liga limanowska / Start ligi 8-9 sierpień

1. LKS Szaflary

2. Czarni Czarny Dunajec

3. Huragan Waksmund

4. Wiatr Ludźmierz

5. Jarmuta Szczawnica

6. Granit Czarna Góra

7. Jordan Jordanów

8. Babia Góra Lipnica Wielka

9. Wierchy Pasierbiec

10. Zalesianka Zalesie

11. Turbacz Mszana Dolna

12. Krokus Przyszowa

13. AKS Ujanowice

14. Laskovia Laskowa

KLASA A / Start ligi 1-2 sierpnia

L. p

Klasa A

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Huragan Inwałd

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Burza Roczyny

  1.  

Strzelec Budzów

  1.  

Nadwiślanka Brzeźnica

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Leńcze

  1.  

Naroże Juszczyn

  1.  

Skawa Wadowice

  1.  

Dąb Paszkówka

  1.  

Wisła Łączany

  1.  

Żuraw Krzeszów

  1.  

Korona Skawinki

  1.  

Błyskawica Marcówka

  1.  

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Astra Spytkowice

B-KLASA / Start ligi 15-16 sierpnia

L. p

Klasa B grupa I

Klasa B grupa II

Klasa B grupa III

  1.  

Chełm Stryszów

Iskra Klecza

Wikliniarz Woźniki

  1.  

Lachy Lachowice

Skawa Jaroszowice

Orzeł Radocza

  1.  

Bystra

Jubilat Izdebnik

Amator Babica

  1.  

Huragan Skawica

Stanisławianka Stanisław

Dąb Tomice

  1.  

Żarek Stronie

Cedron Brody

Gronie Zagórnik

  1.  

Dąb Sidzina

Relaks Wysoka

Gród Grodzisko

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Przełęcz Kossowa

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Victoria Półwieś

Leskowiec Rzyki

  1.  

Świt Osielec

Jastrzębianka Jastrzębia

Łysa Góra Zawadka

  1.  

Spartak Skawce

Żarek Barwałd

Sokół Frydrychowice

  1.  

Zryw Lanckorona

Płomień Sosnowice

Skawa Witanowice

  1.  

Olimpia Zebrzydowice

Sokół Chrząstowice

Borowik Bachowice

  1.  

 

Czarni Koziniec

 

Klasa B - Podhale:

1. AP Wisła Czarni Dunajec

2. Szarotka Chochołów

3. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre

4. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa

5. Unia Naprawa

6. Delta Pieniążkowice

7. KS Luboń Skomielna Biała

8. Grel Trute

9. Janosik Sieniawa

10. Krokus Pyzówka

11. Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Małopolska Zachodnia / Start I Lig Junior Młodszych 15/16 sierpień 2020 roku (mecz i rewanż jesień) / Trampkarz i Młodzik / Start Ligi 29/30 sierpień 2020 roku (jeden mecz)

L. p

I Liga Juniorzy Młodsi

I Liga Trampkarzy

I Liga Młodzika

  1.  

MKS Trzebinia

Kalwarianka Kalwaria

Strzelec Budzów

  1.  

Halniak Maków Podh

Progress Andrychów

Beskid Andrychów

  1.  

MKS SMS Oświęcim

Soła Oświęcim

Skawa Wadowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Górnik Libiąż

Górnik Libiąż

  1.  

Beskid Andrychów

Fablok Chrzanów

AP 21 Chrzanów

  1.  

Dąb Tomice

KS Chełmek

Babia Góra Sucha

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Karol Wadowice

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Skawa Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

 

Beskid Andrychów

Unia Oświęcim

Liga Juniorów / Start I Lig Junior Starszych 29/30 sierpień 2020 roku  / Junior Młodszy  / Start 15/16 sierpień 2020 roku:

L. p

II Liga Juniorzy Starsi

II Liga Juniorzy Młodsi

  1.  

Halniak Targanice

Iskra Klecza

  1.  

Znicz Sułkowice

Strzelec Budzów

  1.  

Lachy Lachowice

Borowik Bachowice

  1.  

Sokół Przytkowice

Chełm Stryszów

  1.  

Tempo Białka

Żarek Barwałd

  1.  

Dąb Paszkówka

Naroże Juszczyn

  1.  

Sokół Frydrychowice

Relaks Wysoka

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

Huragan Skawica

  1.  

Skawa Wadowice

Żarek Stronie

  1.  

 

Bieńkówka

  1.  

 

Jastrzębianka Jastrzębia

  1.  

 

Świt Osielec

II Liga Trampkarzy  / Start 15/16 sierpień 2020 roku:

L. p

Trampkarze grupa I

Trampkarze grupa II

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Iskra Klecza

  1.  

Lachy Lachowice

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Świt Osielec

Leskowiec Rzyki

  1.  

Halniak Maków Podhalański

Halniak Targanice

  1.  

Tempo Białka

Orzeł Wieprz

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Huragan Inwałd - 1

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Huragan Inwałd - 2

  1.  

Dąb Sidzina

Znicz Sułkowice

  1.  

Bieńkówka

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Borowik Bachowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Czarni Koziniec

Gród Grodzisko

  1.  

Sokół Przytkowice

Wisła Łączany

II Liga Młodzika  / Start 15/16 sierpień 2020 roku:

L. p

Młodziki grupa I

Młodziki grupa II

Młodziki grupa III

  1.  

Lachy Lachowice

Iskra Klecza

Czwórka Andrychów

  1.  

Halniak Maków Podhalański

Sosnowianka Stanisław

Progress Andrychów

  1.  

Tempo Białka

Pobiedr Paszkówka

Orzeł Wieprz

  1.  

Naroże Juszczyn

Kalwarianka Kalwaria - 1

Znicz Sułkowice

  1.  

Żuraw Krzeszów

Kalwarianka Kalwaria - 2

Burza Roczyny

  1.  

KS Bystra

AFK Wisła Brzeźnica

Czarni Koziniec

  1.  

BCS Zawoja

Skawa Wadowice

Relaks Wysoka

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Żarek Stronie

Gronie Zagórnik

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Jastrzębianka Jastrzębia

Dąb Tomice

  1.  

Huragan Skawica

Wikliniarz Woźniki

Sokół Frydrychowice

  1.  

Grom Grzechynia

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

Dąb Sidzina

Filkówka Barwałd

Astra Spytkowice

  1.  

 

Stanisławianka Stanisław

Orzeł Ryczów

I Liga Orlika / Start 19 sierpień 2020 roku (mecz i rewanż):

L. p

Orliki – grupa silna

  1.  

Progress Andrychów

  1.  

Husaria Klecza

  1.  

Halniak Maków Podh

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

  1.  

Karol Wadowice

  1.  

Beskid Andrychów

II Liga Orlika / Start 19 sierpień 2020 roku:

L. p

Orliki grupa I

Orliki grupa II

Orliki grupa III

  1.  

Spartak Skawce

Halniak Targanice

Borowik Bachowice

  1.  

Strzelec Budzów

Czwórka Andrychów

Żarek Barwałd

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Orzeł Wieprz

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Lachy Lachowice

Huragan Inwałd

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Świt Osielec

Burza Roczyny

Karol Wadowice – 2

  1.  

Tempo Białka

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice – 3

  1.  

Naroże Juszczyn

Karol Wadowice – 1

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

Olimpia Chocznia

Żarek Stronie

  1.  

Błyskawica Marcówka

Czarni Koziniec

Astra Spytkowice

  1.  

BCS Zawoja

Husaria Klecza

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Dąb Sidzina

AM Cracovia Kraków

Orzeł Ryczów

  1.  

Grom Grzechynia

Beskid II Andrychów

Gród Grodzisko

II Liga Żaki / Start 29/30 sierpień 2020 roku:

L. p

Żaki grupa I

Żaki grupa II

Żaki grupa III

Żaki grupa IV

  1.  

Lachy Lachowice

Husaria Klecza

Czwórka Andrychów

Żarek Stronie

  1.  

Babia Góra Sucha I

Orzeł Ryczów

Orzeł Wieprz

Karol I Wadowice

  1.  

Babia Góra Sucha II

Borowik Bachowice

Gronie Zagórnik

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Halniak Maków

Wisła Łączany

Olimpia Chocznia

Żarek Barwałd

  1.  

Naroże Juszczyn

Wisła Brzeźnica

Karol III Wadowice

Spartak Skawce

  1.  

Strzelec Budzów

Astra Spytkowice

Cracovia Andrychów

Czarni Koziniec

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Pobiedr Paszkówka

Beskid Andrychów

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Karol II Wadowice

Skawa Jaroszowice

Sosnowianka Stanisław

II Liga Skrzaty  /  Turniej (2 lub 3):

 

L. p

Skrzaty grupa I

Skrzaty grupa II

Skrzaty grupa III

  1.  

Babia Góra Sucha

Żarek Stronie

Borowik Bachowice

  1.  

Halniak Maków

Iskra Klecza

Wisła Łączany

  1.  

Naroże Juszczyn

Żarek Barwałd

Wisła Brzeźnica

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Beskid Andrychów

Pobiedr Paszkówka

 

 

 

 

asdasdasdasdas

TOP Strzelcy- futsal Amator

TOP Strzelcy- futsal PRO

wyniki -Futsal PRO

wyniki -Futsal Amator

25-01-2020 18:40
Wodpol 9 : 2 Beton 2
25-01-2020 17:45
Granda 5 : 15 Bad Boys
25-01-2020 16:50
Legion 5 : 7 Woodica
25-01-2020 15:55
Relax 10 : 5 AKS
25-01-2020 15:00
Mucharz Team 5 : 3 Zbóje

Tabela - Futsal PRO

Team
Played Points
1 Nie Z Całej Pety 9 27
2 The Dreamers 9 22
3 Żuraw 9 16
4 Dzikie Wieprze 9 13
5 HUTATA Team 9 11
6 BCS Zawoja 9 10
7 Gamba Furiosa 9 9
8 Świt 9 9
9 KS Bystra 9 7
10 Golden Street 9 7

Tabela - Futsal Amator

Team
Played Points
1 Wodpol 9 24
2 Legion 9 21
3 Relax 9 18
4 Mucharz Team 9 17
5 Beton 2 9 16
6 Woodica 9 15
7 Bad Boys 9 9
8 AKS 9 9
9 Zbóje 9 3
10 Granda 9 1

zapowiedŹ -Futsal PRO

zapowiedŹ -Futsal Amator

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPiłka nożnaSkład lig praktycznie znany. Zasady spadków i awansów jeszcze nie