Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 05 maj 2015 21:20

Suwada ma uratować okręgówkę

Napisane przez

Misji utrzymania Babiej Góry Sucha Beskidzka w okręgówce podjął się jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w naszym powiecie Janusz Suwada. Nowy szkoleniowiec przeprowadził we wtorek pierwszy trening z nowymi podopiecznymi.

Po spotkaniu z Sokołem Przytkowice do dymisji podał się Paweł Krzeszowiak. - Drużyna potrzebuje wstrząsu. Apeluję jednak do zawodników, żeby się wziąć w garść i uchronić Babią Górę od spadku - mówił Krzeszowiak po sobotnim spotkaniu.

Suwada to nie jedyny trener, który znajdował się w orbicie zainteresowania klubu z Suchej Beskidzkiej. Większość szkoleniowców odmawiała jednak przejęcia drużyny w tak trudnym momencie nie wykluczając, że do tematu można wrócić od początku przyszłego sezonu. Na takie rozwiązanie nikt nie mógł w Suchej Beskidzkiej czekać.

Babia Góra kolejno zagra z: Alwernią (dom), Dębem Paszkówką (wyjazd), Sołą II Oświęcim (dom), Nadwiślaninem Gromiec (wyjazd), Zagórzanką Zagórze (dom), Górnikiem Brzeszcze (wyjazd), Brzeziną Osiek (dom) i Orłem Balin (wyjazd). Suszanie zajmują 13. miejsce w tabeli z trzema punktami przewagi nad przedostatnią Alwernią.

Debiut Suwady w roli trenera Babiej Góry już w najbliższą sobotę o godzinie 17 w Suchej Beskidzkiej w spotkaniu z Alwernią.

Janusz Suwada jw tym sezonie był szkoleniowcem Błyskawicy Marcówki.

asdasdasdasdas