Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 15 maj 2015 07:16

Testy Empoli FC w Szamotułach 30-31 Maj 2015

Napisał

Concept 4 Soccer Poland przy współpracy z Football Academy Szamotuły klubem włoskiej Serie A Empoli FC, agencji skautingowej Italian Soccer Management oraz greckiej agencji skautingowej Trials Hellas zaprasza  na Międzynarodowe testy piłkarskie zawodników w wieku 13 - 20 lat.

 

Wyselekcjonowani zawodnicy otrzymją możliwość wyjazdu:

  • testy do Włoch - Darmowy wyjazd 15-20 Czerwiec 2015 Testy Empoli FC
  • testy do Grecji Trials Hellas
  • podpisania kontraktu piłkarskiego z Football Academy Szamotuły

 

Concept 4 Soccer Poland jest przekonany, że w Polsce jest wielu utalentowanych graczy, którzy nie mają okazji, aby zaprezentować swoje umiejętności przed trenerami i skautami z profesjonalnych klubów piłkarskich. Z tego powodu zapraszamy graczy w wieku od 13 do 20 roku życia, aby wziąść udział w międzynarodowych  testach organizowanych w Szamotułach, gdzie wszyscy gracze będą oceniani podczas treningów i meczów towarzyskich przez trenerów oraz skautów z Włoch, Grecji oraz Polski. Jest to wielka szansa dla graczy, którzy chcą zostać zawodowymi piłkarzami. 

Dzięki Testom organizowanym przez Empoli F.C oraz ISM wielu utalentowanych zawodników z Europy, Ameryki Południowej, Azji obecnie trenuje w Akademii Empoli F.C oraz innych klubach zawodowych z Włoch. ISM współpracuje z takimi klubami jak S.S Lazio, AC Milan, FC Inter , A.C. Siena, Perugia A.C., Ascoli Calcio, Udinese Calcio, Verona Hellas, A.C. Fiorentina.

Trials Hellas współpracuje z wieloma klubami zawodowymi z Grecji.

Nasze testy skierowane są do zawodników o zróżnicowanych umiejętnościach piłkarskich (włączając bramkarzy). 

Jeżeli twoje umiejętności piłkarskie zostaną zauważone podczas naszego obozu będziesz miał szansę na darmowy udziału w testach piłkarskich organizowanych przez Empoli FC oraz ISM w Czerwcu 2015 we Włoszech lub wyjazd na testy do greckich klubów zawodowych współpracujących z Trials Hellas. 

Dzięki współpracy Concept 4 Soccer Poland z Football Academy Szamotuły wyróżniający się zawodnicy podczas testów otrzymają propozycję podpisania kontraktu z Football Academy Szamotuły.  

 Program obozu:

 
- 3 sesji treningowych
- testy umiejętności poszczególnych elementów wyszkolenia technicznego
- mecze kontrolne analizowane będą przez system ONCE Football
- prezentacja systemu ONCE
- prezentacja zasady skauting w zawodowych klubach włoskich - Empoli FC
-  mecze kontrolne

 

 Program Testów

 

Sobota

Niedziela

10.00

 

Trening

12.00

Rejestracja zawodników

Prezentacja

16.00

Trening

Mecz U-14/U-16

18.00

Prezentacja

Mecz U-17/U-19

 

 

 

Dzięki współpracy Concept 4 Soccer Poland z ONCE Football wszystkie mecze kontrolne będą analizowane przez aplikację ONCE.

 

Program ONCE został stworzony we wpółpracy z analitykami Bayernu Monachium, uwzglęniając wymagania trenerów bawarskiego klubu odnośnie analiz zarówno meczów własnych, jak i przeciwników. Aplikacja ONCE jest już używana przez reprezentację Chorwacji i jej największe gwiazdy. ONCE stał się nieodzownym narzędziem wspomagającym proces szkolenia w akademiach piłkarskich najwiekszych klubów Europy. Program ten w znacznym stopniu rozwija wyobrażnię młodych piłkarzy ułatwiając zrozumienie wiedzy przekazywanej przez trenera podczas treningu.

 

Cena testów: 55 euro 

Cena nie uwzględnia zakwaterowania oraz wyżywienia

Uczestnicy testów mogą zarezerwować miejsce noclegowe oraz wyżywienie kontaktując się z Centrum Sportu w Szamotułach pod numerami telefonu:       

Kontakt do Hotelu Maraton  +48 61 29 21 961

 

 

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel: +48 695 440 438      
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      

 

Kadra Trenerska:
  • Empoli FC
  • Concept 4 Soccer Poland
  • Trials Hellas
  • Football Academy Szamotuły
  • Italian Soccer Management

 

 

asdasdasdasdas