Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
niedziela, 07 luty 2016 22:19

Łukasz Burliga zmienił klub!

Napisał

W najbliższy weekend wznawia rozgrywki piłkarska ekstraklasa. W barwach Wisły Kraków możemy już nie zobaczyć Łukasza Burligi. Pochodzący z Jachówki zawodnik ma ważny do 30. czerwca kontrakt z Białą Gwiazdą i od 1. stycznia mógł podpisać umowę z dowolnym klubem, która w życie wejdzie od 1. lipca. I Burliga z tej opcji skorzystał.

Jagiellonia Białystok - tak się nazywa nowy klub Łukasza Burligi. Klub z Białegostoku poinformował, że Burliga złożył w sobotę podpis pod 3-letnią umową.

O możliwym transferze Burligi pisaliśmy niedawno. Wtedy wydawało się jednak, że zawodnik dojdzie do porozumienia z krakowskim klubem i będzie występował dalej z Białą Gwiazdą na piersi. W ostatnich dniach sprawy przybrały szybszy obrót - Jagiellonia zaproponowała Burlidze umowę zgodną z jego oczekiwaniami i strony tym razem szybko doszły do porozumienia.

Wszystko wskazuje na to, że Burliga przeniesie się do Białegostoku już teraz. Jak poinformował Przegląd Sportowy, rozmowy na linii Białystok-Kraków trwają.

Łukasz Burliga w barwach pierwszej drużyny Wisły rozegrał 110 spotkań i zdobył 9 goli.

źródło: Przegląd Sportowy/własne

 

 

asdasdasdasdas