Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 28 styczeń 2014 16:43

Bracia Mak nominowani

Polska ma swojego  Roberta Lewandowskiego a Sucha Beskidzka braci Mak. Mateusz i Michał Mak na co dzień grający w GKS Bełchatów zostali nominowani przez tygodnik " Piłka nożna" do tytułu Pierwszoligowca Roku 2013.

Prócz nich nominację otrzymało jeszcze  trzech zawodników: Rafał Leszczyński( Dolcan Ząbki), Tomasz Nowak (Górnik Łęczna) oraz Dariusz Zjawiński (Dolcan Ząbki).
   Gala tygodnika " Piłka nożna" odbędzie się 8 lutego w Hotelu Hilton w Warszawie. Relacje z tej uroczystości będziemy mogli obejrzeć w telewizji Polsat o godz. 19.30.
  Miejmy nadzieję że któryś z braci Mak otrzyma ten zaszczytny tytuł.

Przypomnijmy, że Mateusza Maka cechuje drybling, szybkość i umiejętność gry jeden na jeden. Jego najlepszym meczem była potyczka z GKS Katowice kiedy to bełchatowinaie wygrali 5:0.

Mateusz Mak zdobył natomiast dziewięć bramek, gdyby nie jego trafienia GKS miałby dziesięć punktów mniej na koncie.


Miejmy nadzieję że jeden z naszych rodzimych piłkarzy, dostrzeżony przez tygodnik " Piłka nożna" stanie na podium i otrzyma tytuł Pierwszoligowca Roku 2013.

Trzymamy kciuki!!!

 

HomeSportPiłka nożnaBracia Mak nominowani