Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 01 styczeń 2018 14:40

Kubasiak, Pająk i Matysek zagrali w noworocznym treningu Cracovii

W samo południe 1. stycznia na stadionie Cracovii odbył się trening noworoczny, w którym naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy z pierwszej drużyny Pasów oraz ich bezpośredniego zaplecza z zespołu juniorów starszych występującego w Centralnej Lidze Juniorów. W barwach juniorskiej Cracovii wystąpili wychowankowie Babiej Góry Sucha Beskidzka, Kacper Kubasiak oraz Patryk Matysek oraz Szymon Pająk, który pierwsze piłkarskie szlify stawiał w szkółce piłkarskiej Macieja Melzera w Makowie Podhalańskim.

Kacper Kubasiak i Szymon Pająk wystąpił od początku spotkania, a Patryk Matysek zameldował się na placu gry w 26. minucie. Spotkanie przyciągnęło na stadion przy ulicy Kałuży w Krakowie około tysiąca widzów. - Niecodzienne przeżycie, które zapadnie w pamięć - tak podsumował to wydarzenie Matysek.

Cracovia pokonała drużynę juniorską 5:2. Pierwszego gola zdobył Krzysztof Piątek. Najskuteczniejszy w ekstraklasie w barwach Pasów zawodników skompletował w poniedziałkowe popołudnie hattricka.

- Grać jak najwięcej, unikać kontuzji i awansować z Cracovią do mistrzostw Polski, czyli fazy play off w Centralnej Lidze Juniorów - tak wyglądają sportowe życzenia Matyska na rok 2018.

                                                                                                                                                                             foto: Cracovia.pl

 

 

HomeSportPiłka nożnaKubasiak, Pająk i Matysek zagrali w noworocznym treningu Cracovii