Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 17 marzec 2018 12:50

Czy ktoś dziś gra? Tak. Garbarz Zembrzyce!

W ten weekend miała nastąpić inauguracja rundy jesiennej chrzanowskiej ligi okręgowej, w której mamy trzech reprezentantów: Garbarza Zembrzyce, Naroże Juszczyn, Tempo Białka oraz Halniaka Maków Podhalański. Wszystkie spotkania zostały odwołane, poza jednym - Garbarza Zembrzyce z KS Chełmek. Mimo, że Garbarz będzie jego gospodarzem, to kibice w Zembrzycach spotkania nie obejrzą.

 

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chełmku. Garbarz formalnie będzie jego gospodarzem. Propozycję przeprowadzenia spotkania w Chełmku wystosował tamtejszy klub, a Garbarz na tę propozycję przystał.

W tym spotkaniu nie należy spodziewać się wielkich zmian w składzie klubu z Zembrzyc - dalej o jego sile stanowić będą ci sami zawodnicy, których oglądaliśmy w dowodzonej przez Zdzisława Janika drużynie jesienią. Kibice Garbarza liczą przede wszystkim na Monsuru Adisa, który w zimie był na testach w drugoligowej Garbarni Kraków.

Pozostałe spotkania z tej serii spotkań zostały przełożone na 11. kwietnia.

V-LIGA

Garbarz Zembrzyce - KS Chełmek / sob. 17.03.2018 r., godz. 15:00 mecz w Chełmku

 

HomeSportPiłka nożnaCzy ktoś dziś gra? Tak. Garbarz Zembrzyce!