Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 21 marzec 2018 13:33

(AKTUALIZACJA) Tempo Białka zagra w weekend, a co z resztą drużyn?

Tylko jeden zespół z naszego powiatu jest pewny na 100 procent, że zagra w najbliższy weekend o ligowe punkty. Pozostałe raczej przegrają z zimą, chociaż wadowicki OZPN stawia przewiduje rozegranie niektórych spotkań na życzenie gospodarzy.

Tempo Białka w sobotę o godzinie 11 zagra z Kalwarianką Kalwarią Zebrzydowską. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chełmku. - Większość spotkań i tak pewnie będzie odwołana, ale my już nie chcemy więcej rozgrywać sparingów - mówi wiceprezes WKS Tempo Białka, Mariusz Sałaciak.

Pozostałe spotkania drużyn z naszego powiatu w tej lidze (Naroże Juszczyn - Brzezina Osiek, Halniak Maków Podhalański - Nadwiślanin Gromiec, Niwa Nowa Wieś - Garbarz Zembrzyce) na chwilę obecną są przewidziane do przeprowadzenia. 

Wadowicki OZPN wydał z kolei komunikat, iż w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi i stanem boisk podjął decyzję o odwołaniu I kolejki rundy wiosna 2018 klas A i B obie grupy zaplanowane były na dzień 24/25 marzec 2018 rok.

Komisja Gier informuje, że możliwe jest rozegranie zawodów klas A i B w terminie 24/25.03.2018 roku jeżeli stan boiska gospodarza będzie zdatny do gry – decyduje gospodarz spotkania, a informacja o rozegraniu zawodów będzie podana przez biuro w piątek.

Odwołana I kolejka klasy A zostanie rozegrana w dniu 18 kwietnia 2018 roku (środa) godz. 17:30 – natomiast I kolejka klasy B zostanie rozegrana w dniu 3 maja 2018 roku (czwartek).

AKTUALIZACJA (23.03.2018): W niedzielę, o godzinie 11 w Juszczynie miejscowe Naroże podejmie Brzezinę Osiek. Dzień wcześniej na wyjeździe z Nowej Wsi zagra Garbarz Zembrzyce (początek godz. 15).

 

HomeSportPiłka nożna(AKTUALIZACJA) Tempo Białka zagra w weekend, a co z resztą drużyn?