Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 01 lipiec 2018 11:19

Naroże ma nowego trenera, a Babia Góra...

Mimo trwającego mundialu, w naszych lokalnych klubach praca wre. Informowaliśmy o zmianie szkoleniowca w Żurawiu Krzeszów - od nowego sezonu obowiązki te po Jacku Kudzi przejmie Bartłomiej Sałapatek. Kudzia nie musiał długo czekać na ofertę z innego zespołu - przyjął propozycję z Naroża Juszczyn. W Babiej Górze Sucha Beskidzka, mimo nieudanego sezonu, tymczasem stabilizacja - Grzegorz Kmiecik zostaje na kolejne rozgrywki.

 

W przyszłym sezonie zatem Jacek Kudzia będzie mógł zmierzyć się m.in. ze swoją byłą drużyną Żurawiem Krzeszów, ale też i Babią Górą Sucha Beskidzka. W jakim składzie Naroże przystąpi do nowych rozgrywek, trudno na chwilę obecną powiedzieć. Niektórymi zawodnikami poważnie zainteresowane są: Tempo Białka, Halniak Maków Podhalański oraz Jordan Jordanów. Co z tego zainteresowania wyniknie, niebawem się przekonamy.

Zmiany na ławce trenerskiej nie będzie za to w Suchej Beskidzkiej. Działacze Babiej Góry dali szansę rehabilitacji po słabym, zwłaszcza w rundzie wiosennej, sezonie trenerowi Grzegorzowi Kmiecikowi.

 

HomeSportPiłka nożnaNaroże ma nowego trenera, a Babia Góra...