niedziela, 22 lipiec 2018 10:12

(AKTUALIZACJA) Puchar Polski: Babia Góra za burtą, Żuraw gromi w Tarnawie

W sobotę wystartowały rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wadowickiego OZPN. Pierwsi na murawie zameldowali się zawodnicy Babiej Góry Sucha Beskidzka i Huraganu Inwałd (mecz rozpoczął się o godzinie 11). Dla gospodarzy mecz ten był podsumowaniem tygodnia wytężonej pracy (poniedziałek-piątek) i było to bardzo widoczne w tym spotkaniu. Co prawda w drugiej połowie to Babia Góra wyszła na prowadzenie 2:1, lecz ostatecznie do kolejnej rundy awansował Huragan Inwałd. W Tarnawie doszło do pojedynku Tarnawianki z Żurawiem Krzeszów. Goście bardzo szybko, bo już w 4. minucie wyszli na prowadzenie. Pół godziny później za sprawą trafienia Bartłomieja Burego był już remis. Po przerwie gol zdobyty z rzutu karnego przez Krzysztofa Ćwiertnię ustawił losy rywalizacji. Tarnawianka już się nie podniosła, a Żuraw konsekwentnie punktował gospodarzy.

I RUNDA PUCHARU POLSKI:

Babia Góra Sucha Beskidzka - Huragan Inwałd 2:3 (0:1)

Gole dla Babiej Góry: P. Burliga, samobójczy.

Skład Babiej Góry: Kachnic - Żaczek, Żmuda, Burliga, Chrząszcz, Szarlej, K. Dyduch, Kociołek, K. Burliga, R. Dyduch (46' Mika), Starowicz. Grał także: Kmiecik.

Tarnawianka Tarnawa - Żuraw Krzeszów 1:6 (1:1)

Gol dla Tarnawianki: Bury.

Gole dla Żurawia: Sz. Barzycki (dwa), Ćwiertnia, Mika, G. Talaga, Łuczak.

Lachy Lachowice Huragan Skawica 9:1

KS Bystra - Grom Grzechynia 4:2 (1:1)

Gole dla KS Bystra: Sroka (trzy), Basiura.

Błyskawica Marcówka - Dąb Sidzina 5:2

Gole dla Błyskawicy: Jakub Pindel (dwa), Jacek Pindel, Mirek, Porębski.

Nadwiślanka Brzeźnica - Orzeł I Wieprz 1:3

HomeSportPiłka nożna(AKTUALIZACJA) Puchar Polski: Babia Góra za burtą, Żuraw gromi w Tarnawie