Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 11 wrzesień 2014 20:42

Sportowe Wakacje Pod Babią Górą.

Napisał

Wyniki zawodów sportowych zorganizowanych przez Klub Orlika  „WILKI” w ramach zadania publicznego: „SPORTOWE WAKACJE POD BABIĄ GÓRĄ”, wspieranego przez Powiat Suski.

 

          „Sportowe Wakacje pod Babią Górą” składały się z różnych konkurencji powiązanych z trzema dyscyplinami sportowymi: piłką nożną, siatkówką i koszykówką. Łącznie, w okresie od 7 lipca do 31 sierpnia 2014 r., rozegrano w ramach tego zadania 13 otwartych zawodów sportowych dla dziewcząt i chłopców w różnym wieku - wszystkie na obiektach sportowych Orlika w Zawoi.

           Niestety nie wszystkie imprezy sportowe mogły się odbyć w zaplanowanym terminie. Ze względu na warunki atmosferyczne dwie imprezy sportowe  zostały przeniesione na inny termin, o czym Klub poinformował Powiat Suski oraz dokonał odpowiednich korekt   w harmonogramie zadania.

 

  1. I. 7 lipca – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA CHŁOPCÓW – rocznik 2005  i młodsi.

 

W turnieju wzięło udział 8 drużyn (63 zawodników):

  1. „Futbol Akademia”  Spytkowice – opiekun: Marcin Sochacki;
  2. „Wilki” Zawoja – opiekun: Jarosław Ficek, Adam Mazur;
  3. UKS „UL I” Kraków – opiekun: Piotr Iwanicki;
  4. UKS „UL 2” Kraków – opiekun – Piotr Iwanicki;
  5. „Lachy” Lachowice – opiekun: Wojciech Lasik;
  6. „Strzelec” Budzów – opiekun: Janusz Sasuła;
  7. „Babia Góra” Sucha Beskidzka – opiekun: Daniel Cichy;
  8. „Nazaret Team” Kraków – opiekun: s. Aneta

Wyniki spotkań fazy grupowej:

Grupa I

UKS Ul I Kraków – Strzelec Budzów ---------------- 1 : 0

Babia Góra Sucha B. – Nazaret Team Kraków ----- 4 : 0

UKS Ul I Kraków – Babia Góra Sucha B. ------------- 2 : 1

Strzelec Budzów – Nazaret Team Kraków --------- 0 : 0

UKS Ul I Kraków – Nazaret Team Kraków --------- 3 : 0

Strzelec Budzów – Babia Góra Sucha B. ------------- 2 : 3

 

            Grupa II

Football Academy Spytkowice – Wilki Zawoja ---- 0 : 2

UKS UL II Kraków – Lachy Lachowice -------------- 1 : 0

Football Academy Spytk. – UKS UL II Kraków ----- 0 : 0

Wilki Zawoja – Lachy Lachowice ---------------------- 0 : 1

Football Academy Spytkowice – Lachy Lachowice - 1 : 3

Wilki Zawoja – UKS Ul II Kraków ---------------------- 3 : 0

 

Półfinały:

UKS UL I Kraków – Wilki Zawoja --------------------- 1 : 1 (4 : 3 w rzutach karnych)

Babia Góra Sucha B. – Lachy Lachowice ------------ 3 : 0

 

Mecz o III miejsce:

Wilki Zawoja – Lachy Lachowice --------------------- 0 : 0 (2 : 0 w rzutach karnych)

Finał:

UKS UL I Kraków – Babia Góra Sucha B. ------------ 3 : 2

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – UKS UL I Kraków (Bruno Opoka, Sergiusz Błyszczuk, Piotr Gubała, Kuba Majdan, Adam Pieniądz, Szymon Łoboda, Szymon Jochymek)

II miejsce – Babia Góra Sucha B. (Olaf Ponikiewski, Szymon Bańdura, Kamil Kachel, Kamil Krzeszowiak, Szymon Pietrusa, Adrian Pietrusa, Kamil Sikora, Jakub Rak, Szymon Bik, Dominik Pyka, Kacper Staszel, Filip Filipowski)

III miejsce – Wilki Zawoja (Bartłomiej Gaweł, Adam Burdyl, Kacper Kostyra, Patryk Nowak, Błażej Pietrusa, Dawid Smyrak, Szymon Szczurek, Bartosz Zawojski, Łukasz Motowidło, Kacper Marek, Giertuga Paweł)

IV miejsce – Lachy Lachowice

V – VIII – Strzelec Budzów, Nazaret Team Kraków, Football Academy Spytkowice, UKS Ul II Kraków

              Wręczone trofea:

  •  40 medali –  dla zawodników czterech pierwszych drużyn,
  •  40 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 1 puchar dla zwycięskiej drużyny – UKS UL Kraków,

 

  

 II. 8 lipca – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW – rocznik 2003/2004

W turnieju wzięło udział 7 drużyn (51 zawodników):

  1. „Diablaki Junior” Biała Podlaska
  2. „Lachy” Lachowice
  3. „Dąb” Sidzina
  4. „Wilki” Zawoja
  5. „Strzelec” Budzów
  6. „Football Academy” Spytkowice
  7. UKS „UL” Kraków

 

Wyniki spotkań fazy grupowej:

Grupa I

 

Diablaki Junior Biała Podlaska – Lachy Lachowice -------- 0 : 1

Dąb Sidzina – Wilki Zawoja ------------------------------------ 0 : 1

Diablaki Junior Biała Podlaska – Dąb Sidzina --------------- 0 : 5

Lachy Lachowice – Wilki Zawoja ----------------------------- 1 : 2

Diablaki Junior Biała Podlaska – Wilki Zawoja ------------- 0 : 6

Lachy Lachowice – Dąb Sidzina ------------------------------- 1 : 0

 

Grupa II

Strzelec Budzów – Football Academy Spytkowice ------ 0 : 0

Strzelec Budzów – UKS Ul Kraków ------------------------ 0 : 0

Football Academy Spytkowice – UKS Ul Kraków -------- 0 : 1

 

Półfinały:

Wilki Zawoja – Strzelec Budzów --------------------------- 0 : 2

UKS Ul Kraków – Lachy Lachowice ----------------------- 1 : 0

 

Mecz o V miejsce:

Dąb Sidzina – Football Akademy Spytkowice ----------- 2 : 1

 

Mecz o III miejsce:

Wilki Zawoja – Lachy Lachowice -------------------------- 0 : 0 (2:1 w rzutach karnych)

 

Finał:

Strzelec Budzów – UKS Ul Kraków ----------------------- 3 : 0

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce – Strzelec Budzów (Kacper Judasz, Tobiasz Parszywka, Jakub Głuc, Patryk Leśniak, Przemysław Partyka, Maciej Sergiel, Krzysztof Kot, Szymon Pawlica, Kinga Pawlica, Kacper Nieckula, Jakub Pawłowski)

 

II miejsce – UKS Ul Kraków (Piotr Matuszak, Tomasz Wilk, Michał Morolarski, Adam Pieniądz, Sergiusz Błyszczuk, Piotr Gubała, Kuba Majdan, Szymon Łoboda, Bruno Opoka)

 

III miejsce – Wilki Zawoja (Dawid Bartyzel, Łukasz Szczurek, Patryk Trybała, Mateusz Pudalik, Patryk Smyrak, Marcin Pasierbek, Patryk Kawulak, Smyrak Jakub, Nikodem Wójtowicz)

 

IV miejsce – Lachy Lachowice

V miejsce – Dąb Sidzina

VI miejsce – Football Academy Spytkowice

VII miejsce – Diablaki Junior Biała Podlaska

                                Wręczone trofea:

  •  29 medali –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  29 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 1 puchar dla zwycięskiej drużyny – „Strzelec” Budzów,

 

 

  1. III.  9 lipca – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW – rocznik 2001/2002

W turnieju wzięło udział 7 drużyn (67 zawodników):

  1. „Wilki” Zawoja
  2. „Strzelec” Budzów
  3. „Young Patrons Team” Sieniawa
  4. „Jordan” Jordanów
  5. LKS „Czarnovia” Czarna
  6. „Szkółka Piłkarska” Straszęcin
  7. LKS „Lachy” Lachowice

Wyniki spotkań fazy grupowej:

Grupa I

Wilki Zawoja – LKS Czarnovia Czarna ------------------- 3 : 0

Wilki Zawoja – Strzelec Budzów ------------------------- 1 : 3

LKS Czarnovia Czarna – Strzelec Budzów --------------- 0 : 2

 

Grupa II

Young Patrons Team Sieniawa – Szkółka Piłkarska Straszęcin ------- 2 : 1

Lachy Lachowice – Jordan Jordanów -------------------------------------- 2 : 0

Young Patrons Team Sieniawa – Lachy Lachowice --------------------- 0 : 1

Szkółka Piłkarska Straszęcin – Jordan Jordanów ------------------------ 0 : 2

Young Patrons Team Sieniawa – Jordan Jordanów ---------------------- 2 : 0

Szkółka Piłkarska Straszęcin – Lachy Lachowice ------------------------ 0 : 1

 

Półfinały:

Strzelec Budzów – Young Patrons Team Sieniawa ------------------- 3 : 1

Lachy Lachowice – Wilki Zawoja ------------ 1 : 1 (1 : 3 w rzutach karnych)

 

Mecz o III miejsce:

Lachy Lachowice – Young Patrons Team Sieniawa -------------------- 1 : 0

Finał:

Strzelec Budzów – Wilki Zawoja ------------------------------------------ 3 : 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Strzelec Budzów (Adrian Mirocha, Mateusz Zegan, Krzysztof Parszywka, Grzegorz Janiczak, Kamil Kachnic, Jakub Parszywka, Biela Kacper, Karol Polak, Mateusz Koźlik, Arkadiusz Świątek, Marcin Brych)

II miejsce – Wilki Zawoja (Dominik Ficek, Nikodem Fujak, Dawid Bartyzel, Mateusz Sałaciak, Szymon Kudzia, Aleksander Zemlik, Kamil Uczniak, Łukasz Szczurek, Andrzej Arcikiewicz, Karim Abdel Moety, Marcin Pasierbek, Sebastian Gliwa)

III miejsce – Lachy Lachowice (Mateusz Rączkiewicz, Dominik Skupień, Szymon Skobel, Miłosz Cieślak, Radosław Świerkosz, Mateusz Stachnik, Jakub Baca, Grzegorz Ćwiertnia, Adrian Wierzbicki, Przemysław Frydel)

IV miejsce – Young Patrons Team Sieniawa

V – VII miejsce – LKS Czarnovia Czarna, Szkółka Piłkarska Straszęcin, Jordan Jordanów

                                   Wręczone trofea:

  •  33 medale –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  33 dyplomy – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 1 puchar dla zwycięskiej drużyny – „Strzelec” Budzów,
  • 1 statuetkę otrzymał:

       - Grzegorz Janiczak (Strzelec Budzów) - najlepszy piłkarz turnieju.

 

 

  1. IV.  14 lipca – TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ (2-osobowej) DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

             W turnieju wystąpiło 6 zespołów (12 dzieci): 3 drużyny młodsze (kl. I – III)  i 3 drużyny starsze (kl. IV – VI). Wszystkie zespoły musiały przyjąć swoje nazwy związane ze zwierzętami.

 

Drużyny młodsze:

  1. 1.     Pumy Magdalena Bury i Wiktoria Hurbol
  2. 2.     Koty Klaudia Głowacz i Marcelina Warta
  3. 3.      Chomiki Alicja Jezutek i Sylwia Jezutek

Wyniki kolejnych meczów:

Pumy – Chomiki -------- 4 : 14

Pumy – Koty ------------ 9 : 18

Chomiki – Koty ---------12 : 8

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Chomiki

II miejsce – Koty

III miejsce – Pumy

Najlepsze koszykarki turnieju – Klaudia Głowacz i Alicja Jezutek.

Drużyny starsze:

  1. 1.      Wilki - Kacper Jabłoński i Justyna Bury
  2. 2.     WiewiórkiSylwia Tomczyk i Anna Józefiak
  3. 3.      PajączkiMarta Pająk i Alicja Pająk

Wyniki kolejnych meczów:

Wilki – Wiewiórki --------- 6 : 12

Wilki – Pajączki ------------ 8 : 6

Wiewiórki – Pajączki ----- 10 : 2

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce -  Wiewiórki

II miejsce – Wilki

III miejsce – Pajączki

 

                                   Wręczone trofea:

  •  12 medali –  dla wszystkich zawodników turnieju,
  •  12 dyplomów – dla wszystkich zawodników,
  •  3 statuetki dla:

- Klaudii Głowacz - najlepszej koszykarki w grupie młodszej,

- Alicji Jezutek – najlepszej koszykarki w grupie młodszej,

-  Anny Józefiak – najlepszej koszykarki w grupie starszej:

 

 

  

 

  1. V.  15 lipca – TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ (3-osobowej) DLA DRUŻYN MIESZANYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

                W turnieju wzięły udział 4 drużyn (17 zawodników), których nazwy musiały wiązać się z ptakami:

 

  1. „Orły” – Łukasz Spyrka, Justyna Bury, Magdalena Bury, Wiktoria Hurbol;
  2. „Wrony” – Krzysztof Spyrka, Marta Pająk, Klaudia Głowacz;
  3. „Kruki” – Michał Bury, Klaudia Szczurek, Karolina Chochół;
  4. „Sroki” – Krystian Wicherek, Sylwia Tomczyk, Marcelina Warta;
  5. „Jaskółki” – Kacper Jabłoński, Sylwia Jezutek, Alicja Jezutek, Anna Józefiak

              Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”:

Jaskółki – Wrony -------------- 6 : 4

Sroki – Orły ------------------- 10 : 2

Kruki – Jaskółki --------------- 6 : 2

Wrony – Sroki ---------------- 10 : 4

Orły – Kruki ------------------- 5 : 12

Jaskółki – Sroki --------------- 6 : 10

Wrony – Orły ------------------ 7 : 6

Sroki – Kruki ------------------ 4 : 6

Jaskółki – Orły ---------------- 2 : 2

Wrony – Kruki ---------------- 2 : 2

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Kruki – 10 pkt

II miejsce – Wrony – 7 pkt

III miejsce – Sroki – 6 pkt

IV miejsce – Jaskółki – 4 pkt

V miejsce Orły – 1 pkt

 

                                   Wręczone trofea:

  •  9 medali –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  9 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  2 statuetki dla:

- Magdaleny Bury - najlepszej koszykarki,

- Krzysztofa Spyrki – najlepszego koszykarza.

 

  

 

  1. VI.  16 lipca - TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ (3-ososbowej) DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

     W turnieju wzięły udział 3 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców (łącznie 22 zawodników). Nazwy drużyn dziewcząt miały wiązać się z kwiatami,  a chłopców z owadami.

 

TURNIEJ DZIEWCZĄT

 

Skład drużyn dziewcząt:

 

  1. 1.     „Margarity” – Paulina Kowalska, Lidia Chowaniak, Joanna Pocztowska, Elżbieta Hujda;
  2. 2.     „Niezapominajki” – Karolina Miziak, Weronika Pająk, Katarzyna Kozina;
  3. 3.     „Bratki” – Patrycja Hutniczak, Klaudia Hutniczak, Paulina Hutniczak

 

Wyniki meczów turnieju dziewcząt:

 

Bratki – Niezapominajki -----------------3 : 4

Bratki – Margarity ------------------------ 7 : 3

Niezapominajki – Margarity ----------- 12 : 4

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce – Niezapominajki

II miejsce – Bratki

III miejsce – Margarity

 

TURNIEJ CHŁOPCÓW

 

Składy drużyn chłopców:

 

  1. 1.     „Szarańcza” – Marek Burdyl, Jakub Jordanek, Grzegorz Kobiela;
  2. 2.     „Komary” – Marcin Zawojski, Przemysław Bury, Bartłomiej Bury;
  3. 3.     „Świetliki” – Michał Słonina, Bartłomiej Banaś, Daniel Kadela;
  4. 4.     „Szerszenie” – Borowy Miłosz, Wojciech Bogacz, Norbert Rzeźniczak

 

Wyniki kolejnych meczów turnieju chłopców:

Szarańcza – Szerszenie --------------- 1 : 5

Komary – Świetliki ------------------- 6 : 4

Szarańcza – Komary ------------------ 4 : 4

Szerszenie – Świetliki ---------------- 6 : 6

Szarańcza – Świetliki ----------------- 3 : 9

Szerszenie – Komary ----------------- 7 : 5

 

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców:

 I miejsce – Szerszenie - 7 pkt

II miejsce – Komary – 4 pkt

III miejsce – Świetliki – 4 pkt

IV miejsce – Szarańcza – 1 pkt

                                   Wręczone trofea:

  •  19 medali –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  19 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 2 puchary (dla najlepszej drużyny dziewcząt i chłopców),
  •  2 statuetki dla:

- Karoliny Miziak - najlepszej koszykarki,

- Miłosza Borowego – najlepszego koszykarza.

 

 

  

  1. VII.         17 lipca – TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ (3-osobowej) DLA DRUŻYN MIESZANYCH GIMNAZJUM

               Do turnieju zapisało się 6 drużyn (łącznie 20 zawodników), a ich nazwy miały wiązać się z gadami lub płazami: 

  1. 1.     „Żmije II” – Karolina Bogdan, Aga Bury, Katarzyna Bogdan, Justyna Bury;
  2. 2.     „Żmije I” – Anita Hutniczak, Roksana Komakowska, Szymon Skrzypek;
  3. 3.     „Krokodyle” – Daniel Kozina, Patrycja Hutniczak, Paulina Hutniczak, Klaudia Hutniczak;
  4. 4.     „Salamandry” – Marcin Zawojski, Kasia Kozina, Karolina Miziak;
  5. 5.     „Żabki” – Michał Słonina, Bartłomiej Banaś, Staśkiewicz Anna;
  6. 6.     „Anakondy” – Miłosz Borowy, Norbert Rzeźniczak, Klaudia Boryczko

 

Wyniki meczów fazy grupowej:

Grupa 1     

Żmije II – Żmije I --------------- 6 : 3   

Żmije II – Krokodyle ----------- 0 : 6

Żmije I – Krokodyle ------------1 : 2 

 

          Do półfinałów awansowały Krokodyle i Żmije II.

Grupa 2

Salamandry – Żabki ----------- 6 : 13

Salamandry – Anakondy ------ 7 : 4

Żabki – Anakondy -------------- 2 : 3

 

           Do półfinałów awansowały Żabki i Anakondy

Mecz o V miejsce:

Żmije I – Salamandry ---------- 2 : 14

Półfinały:

  1. Krokodyle – Anakondy --- 2 : 11
  2. Żabki – Żmije II ------------ 12 : 4

Mecz o III miejsce:

Krokodyle – Żmije II ----------- 4 : 2 (po dogrywce)

Finał:

Żabki – Anakondy -------------- 6 : 3

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Żabki z Makowa Podhalańskiego

II miejsce – Anakondy z Juszczyna i Suchej Beskidzkiej

III miejsce – Krokodyle z Zawoi

                                   Wręczone trofea:

  •  10 medali –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  10 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  1 puchar dla najlepszej drużyny,
  •  2 statuetki dla:

- Patrycji Hutniczak - najlepszej koszykarki,

- Michała Słoniny – najlepszego koszykarza.

  

 

  

  1. VIII. 27 lipca – TURNIEJ SIATKÓWKI 3-osobowej DRUŻYN MIESZANYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

 Do turnieju zapisały się 4 drużyny (12 zawodników):

 

  1. „Smerfy” – Marta Pająk, Ala Pająk, Sabina Chowaniak;
  2. „Koksiary” – Weronika Pająk, Klaudia Hutniczak, Anita Hutniczak;
  3. „Ziomki z Biedronki” – Katarzyna Kozina, Karolina Miziak, Marcin Zawojski;
  4. „Wolf Gang” – Paulina Hutniczak, Patrycja Hutniczak, Roksana Komakowska

Wyniki kolejnych meczów:

Smerfy – Koksiary ------------------- 0 : 2

Ziomki z Biedronki – Wolf Gang --- 2 : 0

Smerfy – Ziomki z Biedronki ------- 0 : 2

Koksiary – Wolf Gang ---------------- 2 : 1

Smerfy – Wolf Gang ------------------ 0 : 2

Ziomki z Biedronki – Koksiary ----- 2 : 0

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Ziomki z Biedronki (Zawoja)

II miejsce – Koksiary (Zawoja)

III miejsce – Wolf Gang (Zawoja)

IV miejsce – Smerfy (Zawoja)

 

                                   Wręczone trofea:

  •  9 medali –  dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  9 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,

 

  1. IX.   29 lipca – TURNIEJ  MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

 

                   Turniej nie mógł się odbyć w planowanym terminie – 26 lipca (sobota) ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne – ulewny deszcz, grad i bardzo silne wyładowania atmosferyczne. Organizatorzy wspólnie z zawodniczkami wyznaczyli nowy termin – 29 lipca (wtorek), w którym zawody zostały rozegrane. Jak się okazało, zawody były bardzo udane i bardzo emocjonujące.

                  W zawodach uczestniczyło 7 drużyn (22 zawodniczki), których nazwy wiązały się z ssakami. Zespoły, w wyniku losowania podzielone zostały na dwie grupy, w których rozgrywano mecze „każdy z każdym”. Z każdej grupy do półfinałów awansowały 2 drużyny.

Składy drużyn:

  1. 1.     „Tigers” – Anita Hutniczak, Klaudia Hutniczak, Roksana Komakowska;
  2. 2.     „Lisice” – Sabina Ruszkiewicz, Kinga Ruszkiewicz, Klaudia Szczurek, Sylwia Tomczyk;
  3. 3.     „Panterki” – Joanna Pocztowska, Justyna Motowidło, Lidia Chowaniak;
  4. 4.     „Hieny” – Alicja Pająk, Marta Pająk, Anna Józefiak;
  5. 5.     „Konie” – Weronika Szczurek, Edyta Oczkowska, Aleksandra Dyrcz;
  6. 6.     „Człowieki” – Katarzyna Kozina, Karolina Miziak, Weronika Pająk;
  7. 7.     „Wolf Gang” – Paulina Hutniczak, Patrycja Hutniczak, Kamila Szewczyk

 

Wyniki meczów w grupie I:

Tigers – Lisice ---------- 0 : 2   (11:15; 11:15)

Panterki – Hieny ------- 2 : 0   (14:10; 14:10)

Tigers – Panterki ------- 2 : 1   (15:11; 12:15; 15:11)

Lisice – Hieny ----------- 2 : 0   (15:12; 15:10)

Tigers – Hieny ----------- 2 : 0   (15:11; 15:10)

Lisice – Panterki -------- 1 : 2    (15:7; 10:15; 11:15)

 

Klasyfikacja grupy I:

I miejsce – Lisice (awans do półfinałów)

II miejsce – Panterki (awans do półfinałów)

III miejsce – Tigers

IV miejsce – Hieny

 

Wyniki meczów w grupie II:

Konie – Człowieki -------------------- 0 : 2    (5:15; 11:15)

Konie – Wolf Gang -------------------- 0 : 2    (5:15; 13:15)

Człowieki – Wolf Gang --------------- 0 : 2    (15:17; 14:16)

 

Klasyfikacja grupy II:

I miejsce – Wolf Gang  (awans do półfinałów)

II miejsce – Człowieki  (awans do półfinałów)

III miejsce – Konie

 

Półfinały:

  1. Lisice – Człowieki --------------- 1 : 2    (15:12; 3:15; 4:15)
  2. Panterki – Wolf Gang ----------- 1 : 2    (12:15; 15:3; 10:15)

Mecz o III miejsce:

Lisice – Panterki --------------------- 0 : 2    (12:15; 10:15)

Finał:

Człowieki – Wolf Gang -------------- 2 : 0    (15:11; 15:9)

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Człowieki

II miejsce – Wolf Gang

III miejsce – Panterki

IV miejsce – Lisice

V – VII miejsce – Tigers, Konie, Hieny

 

                                   Wręczone trofea:

  •  9 medali –  dla zawodniczek trzech pierwszych drużyn,
  •  9 dyplomów – dla zawodniczek trzech pierwszych drużyn

  

 

 

 X. 2 sierpnia - TURNIEJ STREETBASKETU (3x3) DLA CHŁOPCÓW POWYŻEJ 16 LAT

                   Do zawodów zapisało się 8 drużyn (25 zawodników) z różnych miejscowości:

  1. „Z MECZU NA MECZ CZRNIEJSI” – Mariusz figura i Marcin Kryjak z Jordanowa, Grzegorz Polak z Sosnowca;
  2. „OLD BOY” – Krzysztof Pyka, Jakub Bucki z Zawoi, Łukasz Jordanek z Krakowa, Janek Stasiak z Warszawy;
  3. „ŻUBR” – Filip Rejowski, Piotr Wilczek i Szymon Ceremuga z Makowa Podhalańskiego;
  4. „DUSICIELE” – Bartłomiej Zajda z Białki, Patryk Mika i Tomek Hadka z Zawoi;
  5. „BLANTY” – Robert Guzik, Krzysztof Ceremuga i Mateusz Stopka z Makowa Podhalańskiego;
  6. „X 8” – Konrad Mamcarczyk i Jakub Wróbel z Suchej Beskidzkiej, Wojciech Świerkosz z Wadowic;
  7. „Z ŁAZARSKIEGO REJONU” – Kamil Strzelecki, Bartosz Czyszczoń, Michał Medes z Jordanowa;
  8. „HEAT” – Sebastian Bożek i Robert Bożek z Zawoi, Krzysztof Kurek z Suchej Beskidzkiej

                      W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy,  z których do półfinałów awansowały po dwie drużyny.

Wyniki meczów grupy I:

Heat – Z Łazarskiego Rejonu ------------------- 2 : 9

Dusiciele – X 8 ------------------------------------ 3 : 20

Heat – Dusiciele ---------------------------------- 6 : 7

Z Łazarskiego Rejonu – X 8 --------------------- 5 : 8

Heat – X 8 ----------------------------------------- 6 : 10

Z Łazarskiego Rejonu – Dusiciele ------------- 12 : 5

 

Klasyfikacja grupy I:

I miejsce – X 8

II miejsce – Z Łazarskiego Rejonu

III miejsce – Dusiciele

IV miejsce – Heat

 

Wyniki meczów grupy II:

Old Boy – Żubr ---------------------------- 4 : 3

Blanty – Z Meczu na Mecz Czarniejsi – 5 : 19

Old Boy – Blanty -------------------------- 8 : 0

Żubry – Z Meczu na Mecz Czarniejsi --- 4 : 2

Old Boy – Z Meczu na Mecz Czarniejsi – 4 : 7

Żubr – Blanty ----------------------------- 13 : 6

 

Klasyfikacja grupy II:

I miejsce – Żubr

II miejsce – Z Meczu na Mecz Czarniejsi

III miejsce – Old Boy

IV miejsce Blanty

 

Półfinały:

  1. X 8 – Z Meczu na Mecz Czarniejsi --- 8 : 4
  2. Z Łazarskiego Rejonu – Żubry ------- 8 : 3

Mecz o III miejsce:

Z Meczu na Mecz Czarniejsi – Żubr ----- 10 : 8

Finał:

X 8 – Z Łazarskiego Rejonu -------------- 11 : 9

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – X 8

II miejsce – Z Łazarskiego Rejonu

III miejsce – Z Meczu na Mecz Czarniejsi

IV miejsce – Żubr

V – VIII miejsce – Old Boy, Dusiciele, Heat, Blanty

 

                                   Wręczone trofea:

  •  9 medali –  dla zawodników  trzech pierwszych drużyn,
  •  9 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,
  •  2 statuetki dla:

- Konrada Mamcarczyka – najlepszy koszykarz turnieju,

- Wojciecha Świerkosza – najlepszego koszykarza turnieju.

 

XI.  9 sierpnia – TURNIEJ STREETBASKETU DRUŻYN 2 – OSOBOWYCH chłopców powyżej 16 lat

 

                 Turniej planowany był na 3 sierpnie (niedziela). Niestety, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne (burza i intensywne opady deszczu i gradu), za zgodą wszystkich drużyn został przeniesiony na 9 sierpnie (sobota) i odbył się łącznie z kolejną imprezą koszykarską – konkursem rzutów do kosza.

                Do turnieju zapisało się 6 drużyn (15 zawodników), które w wyniku losowania podzielone zostały na dwie grupy:

  1. „BIAŁE SKARPETY” – Michał Słonina i Jakub Adamski z Makowa Podhalańskiego;
  2. „NIGERSI” – Kamil Wolski, Artur Kozina i Artur Dyrcz z Zawoi;
  3. „X 8” – Konrad Mamcarczyk, Sebastian Skrok i Jakub Wróbel z Suchej Beskidzkiej;
  4. „ZAWOJANKA” – Michał Żuchnicki i Jakub Bucki z Zawoi
  5. „LECHY” – Filip Rejowski i Piotr Wilczek z Makowa Podhalańskiego;
  6. „DUSICIELE” – Patryk Mika, Tomasz Hadka z Zawoi i Sebastian Schatula z Niemiec

 

Wyniki spotkań w grupie I:

Białe Skarpety – Nigersi ------------- 2 : 8

Białe Skarpety – X 8 ------------------ 7 : 10

Nigersi – X 8 --------------------------- 5 : 13

Awans do półfinałów uzyskali: X 8 oraz Nigersi

       Wyniki spotkań grupy II:

Zawojanka – Lechy ------------------ 13 : 13

Zawojanka – Dusiciele -------------- 12 : 7

Lechy – Dusiciele --------------------- 8 : 10

Awans do półfinałów uzyskali: Zawojanka i Dusiciele

 

Półfinały:

  1. X 8 – Dusiciele -------------------- 13 : 7
  2. Zawojanka – Nigersi ------------- 8 : 6

Mecz o III miejsce:

Dusiciele – Nigersi -------------------- 6 : 9

Finał:

Zawojanka – X 8 ---------------------- 10 : 7

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Zawojanka

II miejsce – X 8

III miejsce – Nigersi

IV miejsce – Dusiciele

V – VI miejsce – Lechy i Białe Skarpety

 

                                   Wręczone trofea:

  •  6 medali –  dla zawodników  trzech pierwszych drużyn,
  •  6 dyplomów – dla zawodników trzech pierwszych drużyn,

 

  1. XII.  9 sierpnia - KONKURS RZUTÓW DO KOSZA DLA DZIECI  I MŁODZIEŻY

                 Konkurs rozegrany został w 3 kategoriach, łącznie w konkursie wzięło udział 18 zawodniczek i zawodników:

  1. 1.     Dziewczęta i chłopcy 2004 i młodsi – 5 zawodników;
  2. 2.     Dziewczęta i chłopcy 2001 i młodsi – 4 zawodników;
  3. 3.     Chłopcy powyżej 16 lat – 9 zawodników.

Dzieci dwóch pierwszych kategorii wykonywały 3 próby z różnych miejsc, po 10 rzutów w każdej próbie. W kategorii trzeciej wykonywano 4 próby.

Wyniki konkursu:

Kategoria 1:

  1. Magdalena Bury z Zawoi – 20 pkt.,
  2. Marcelina Warta z Zawoi – 13 pkt.,
  3. Sylwia Jezutek z Zawoi – 12 pkt.,
  4. Kacper Jabłoński z Zawoi – 11 pkt.,
  5. Alicja Jezutek z Zawoi – 10 pkt.

Kategoria 2:

  1. Justyna Bury z Zawoi – 23 pkt.,
  2. Dawid Przybyło z Żor – 21 pkt.,
  3. Mateusz Wójcik z Łodzi – 16 pkt.,
  4. Michał Bury z Zawoi – 9 pkt.

Kategoria 3:

  1. Jakub Wróbel z Suchej Beskidzkiej – 20 pkt.,
  2. Sebastian Schatula z Niemiec – 18 pkt.,
  3. Jakub Bucki z Zawoi – 17 pkt.
  4. Michał Słonina i Jakub Adamski z Makowa Podhalańskiego – 14 pkt.,
  5. Patryk Mika z Zawoi – 13 pkt.,
  6. Kamil Wolski z Zawoi – 11 pkt.,
  7. Michał Żuchnicki – 9 pkt.,
  8. Tomasz Hadka z Zawoi – 4 pkt.

 

                                   Wręczone trofea:

  •  12 medali –  dla czterech pierwszych zawodników w każdej kategorii,
  •  12 dyplomów - dla czterech pierwszych zawodników w każdej kategorii,

 

 

 

  1. XIII. 31 sierpnia – TURNIEJ SIATKÓWKI DRUŻYN MIESZANYCH POWYŻEJ 16 LAT

                               Do turnieju zapisało się 10 drużyn ( 64 zawodników):

  1. 1.     „POMYLONE SZLAKI” z Żywca i Wodzisławia Śląskiego  - Paweł Oczkowski, Mateusz Kachel, Wiesław Widzyk, Anna Wróbel, Karolina Lipińska, Katarzyna Sieniawska, Łukasz Oczkowski;
  2. 2.     „MIX TEAM” Z  Pewelki,  Pewli Wielkiej,  Stryszawy, Przytkowic i Lasu – Mateusz Kubasiak, Anna Ramza, Łukasz Pułanecki, Karol Głuszek, Marcin Brożek, Karolina Kula, Karolina Kachel;
  3. 3.     „ALE TY JESTEŚ” z Zawoi – Lidia Chowaniak, Joanna Pocztowska, Justyna Motowidło, Przemysław Borowy, Mateusz Drwal, Szymon Skrzypek;
  4. 4.      „WILKI ZAWOJA”  z Zawoi – Anita Hutniczak, Klaudia Hutniczak, Paulina Hutniczak, Patrycja Hutniczak, Weronika Szczurek, Aleksandra Dyrcz, Marek Zawojski;
  5. 5.     „STOPKI” z Zawoi – Weronika Pająk, Karolina Miziak, Marcin Zawojski, Bartłomiej Bury, Przemysław Bury, Katarzyna Kozina;
  6. 6.     „GRANDA” z Kojszówki, Osielca i Białki – Szymon Gratka, Marcin Jachniak, Grzegorz Frydel, Paulina Sarna, Mariola Folwarska, Katarzyna Folwarska;
  7. 7.     „ATOMÓWKI” z Jordanowa – Kuba Skwarek, Krystian Pracharczyk, Grzegorz Nowak, Magda Kowalcze, Barbara Kwaśniewska, Agata Janik;
  8. 8.     „WILKI I” z Zawoi – Kinga Stopka, Justyna Spyrka, Paulina Spyrka, Michał Rekies, Maciek Rekies, Jakub Mazur;
  9. 9.     „ALLSTARS” z Zawoi, Makowa Podhalańskiego i Sosnowca – Klaudia Szczurek, Izabela Szczurek, Wojciech Tatara, Grzegorz Polak, Krzysztof Szczurek, Emmanuela Banach;

10.„ZAWOJACY” z Zawoi, Białki, Suchej Beskidzkiej, Stryszawy – Beata Jezutek, Dorota Polak, Agnieszka Trybała, Marcin Tarnawski, Jarosław Ficek, Dominik Pniaczek, Janusz Rusin.

 

            Zawody trwały 8 godzin. Drużyny, w wyniku losowania, podzielone zostały na dwie grupy, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 15, a potem (decyzją organizatorów) do 11. Zawody otworzył Wójt Gminy Zawoja – Pan Tadeusz Chowaniak oraz Prezes Klubu Orlika WILKI – Krzysztof Jordanek.

           Mecze sędziowali: Marek Zawojski, Jarosław Ficek, Aleksander Wiecheć, Krzysztof Jordanek.

Wyniki meczów grupowych:

Grupa I:

1)     Wilki I – Mix Team ------------------------  0 : 2  (13;15;  4:15)

2)     Ale Ty Jesteś – Granda -------------------- 0 : 2  (10:15;  11:15)

3)     Wilki Zawoja – Wilki I -------------------- 0 : 2  (4:11;  4:11)

4)     Mix Team – Ale Ty Jesteś ----------------- 2 : 0  (11:9;  11:4)

5)     Granda – Wilki Zawoja -------------------- 2 : 0  (11:9;  11:7)

6)     Wilki I – Ale Ty jesteś ---------------------- 2 : 0  (11:9;  11:4)

7)     Mix Team – Granda ------------------------ 2 : 0  (11:6;  11:6)

8)     Ale Ty Jesteś – Wilki Zawoja ------------- 2 : 1  (10:11;  11:4;  6:5)

9)     Wilki I – Granda ---------------------------- 2 : 1  (11:10;  5:11;  6:5)

10)Mix Team – Wilki Zawoja ----------------- 2 : 1  (11:6;  5:11;  6:4)

       Do półfinałów zakwalifikowały się drużyny: Mix Team i Wilki I

              Grupa II:

1)     Allstars – Stopki ---------------------------- 0 : 2  (14:16;  13:15)

2)     Zawojacy – Pomylone Szlaki -------------- 0 : 2  (4:11;  7:11)

3)     Atomówki – Allstars ----------------------- 2 : 0  (11:2;  11:7)

4)     Stopki _ Zawojacy -------------------------- 0 : 2  (7:11;  9:11)

5)     Pomylone Szlaki – Atomówki ------------ 0 : 2  (10:11;  9:11)

6)     Allstars – Zawojacy ------------------------ 2 : 0  (11:8;  11:8)

7)     Stopki – Pomylone Szlaki ----------------- 0 : 2  (8:11;  4:11)

8)     Zawojacy – Atomówki -------------------- 1 : 2  (5:11;  11:8;  3:6)

9)     Allstars – Pomylone Szlaki --------------- 0 : 2  (4:11;  5:11)

10)Stopki – Atomówki ------------------------ 0 : 2  (9:11;  3:11)

        Do półfinałów zakwalifikowały się drużyny: Atomówki i Pomylone Szlaki

 

Półfinały:

1)     Mix Team – Pomylone Szlaki ----------------- 1 : 2  (14:16;  15:6;  8:10)

2)     Wilki I – Atomówki ---------------------------- 0 : 2  (8:15;  15:17)

 

 

Mecz o III miejsce:

            Mix Team – Wilki I --------------------------- 1 : 2  (11:15;  15:11;  7:9)

Finał:

Pomylone Szlaki – Atomówki ------------- 2 : 0  (15:12;  17:15)

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – POMYLONE SZLAKI

II miejsce – ATOMÓWKI

III miejsce – WILKI I ZAWOJA

IV miejsce – MIX TEAM

                       Wręczone trofea:

  • 19 medali –  dla wszystkich zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 19 dyplomów - dla wszystkich zawodników trzech pierwszych drużyn,
  • 3 puchary – dla trzech pierwszych drużyn,
  • 12 statuetek dla:

- Mateusza Kachela – najlepszego siatkarza trurnieju,

       - Macieja i Michała Rekiesów – najlepszych siatkarzy turnieju,

    - Agaty Jani – najlepszej siatkarki turnieju,

    - Katarzyny Sieniawskiej - najlepszej siatkarki turnieju,

    - Barbary Kwaśniewskiej – najlepiej atakującej,

    - Marcina Zawojskiego – najlepiej atakującego,

    - Pauliny Spyrki – najlepiej rozgrywającej,

    - Mateusza Kachela – najlepiej rozgrywającego,

    - Klaudii Szczurek – najmłodszej uczestniczki turnieju wśród dziewcząt,

    - Marcina Zawojskiego – najmłodszego uczestnika turnieju wśród chłopców,

    - Karoliny Miziak – najlepszej zawodniczki wśród kadetek,

    - Katarzyny Kozina – najlepszej zawodniczki wśród kadetek.

 

Puchary oraz medale wręczał obecny na turnieju Wójt Gminy Zawoja.

 

Uwagi końcowe:

                   Łącznie we wszystkich 13 imprezach sportowych wystartowało 408 zawodników  z różnych miejscowości w Polsce. Bardzo cieszy znaczny  udział dzieci w wieku szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Ogółem na wszystkich zawodach wręczono:

  • 216 medali,
  • 216 dyplomów,
  • 10 pucharów,
  • 25 statuetek.

                 Na zawodach, w których uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych, rozdawano również materiały edukacyjne przekazane przez Babiogórski Park Narodowy oraz słodycze ufundowane przez prywatnych sponsorów.

 

Prezes Klubu Orlika WILKI

   Krzysztof Jordanek

asdasdasdasdas
ShowMeble

wyniki - i liga

18-10-2020 13:00
Mucharz Team 2 : 5 RKS Huwdu
18-10-2020 12:00
Zawojski.pl 3 : 3 Woodica
18-10-2020 11:00
Beton 2 9 : 2 Granda
18-10-2020 10:00
Monter 1 : 3 Gamba Furiosa
18-10-2020 09:00
Lachy 2 : 5 Los Asfaltos
18-10-2020 08:00
Black Shadows 4 : 9 Relax

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 8 22
2 Relax 8 18
3 Gamba Furiosa 8 16
4 RKS Huwdu 8 13
5 Mucharz Team 8 13
6 Woodica 8 11
7 Beton 2 8 10
8 Monter 8 10
9 Black Shadows 8 9
10 Zawojski.pl 8 8
11 Lachy 8 8
12 Granda 8 0

zapowiedŹ - i liga

25-10-2020 08:00
Woodica - Black Shadows
25-10-2020 09:00
RKS Huwdu - Zawojski.pl
25-10-2020 10:00
Granda - Mucharz Team
25-10-2020 11:00
Gamba Furiosa - Beton 2
25-10-2020 12:00
Los Asfaltos - Monter
25-10-2020 13:00
Relax - Lachy

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPozostałeSportowe Wakacje Pod Babią Górą.