Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach Parlamentarnych.

poniedziałek, 27 maj 2019 11:40

Rewelacyjne występy pływaków z UKS Jasień na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Krakowie

W dniach 25-26.05.2019r odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików-Olimpiada Małopolska 2019 w Krakowie na basenie Korony Kraków. Zawodnicy suskiego „Jasienia” znakomicie zaprezentowali się w zawodach zdobywając notując wiele cennych wyników i co za tym idzie - medali.

Suski klub na zawodach w Krakowie reprezentowali następujący zawodnicy:

Wiktoria Gracjasz – 5 złotych medali indywidualnie- 5 tytułów mistrzyni województwa małopolskiego (50 m motylkiem - czas: 31,71 s, 50 m dowolnym czas - 29.99, 100 m zmiennym - czas: 1:14.79, 100 m dowolnym - czas: 1:04.61, 200 m zmiennym - czas: 2:39.08). Mieszkanka Stryszawy dołożyła do swojej kolekcji jeszcze 3 medale sztafetowe (4x50 m stylem dowolnym, 4x50 m stylem zmiennym i 4x100m stylem dowolnym)

Milena Łazarz  - jej dorobek po krakowskich zawodach to dwa medale brązowe na 400 m (czas: 4:51.70) i 800 m dowolnym (czas: 10:00.89). Zawodniczka z Bystrej do swojego medalowego dorobku dorzuciła również 3 medale sztafetowe: 4x50 m stylem dowolnym (czas: 2:00.86), 4x50 m stylem zmiennym (czas: 2:16.01) i 4x100 m stylem dowolnym (czas - 4:27.23)

Ewa Wrona – brązowy medal na 50 m klasykiem (czas - 37.05) i 3 medale sztafetowe ,4x50 m stylem dowolnym, 4x50 m stylem zmiennym i 4x100 m stylem dowolnym.

Maria Wrona – brązowy medal w styl dowolnym na  200 m (czas: 2:46.54)

Barbara Sowa -  3 medale sztafetowe: 4x50 m stylem dowolnym,4x50 m stylem zmiennym i 4x100 m stylem dowolnym

Znakomite występy również zanotowali Julia Parchańska i Kacper Kubas  wrócili do domów prawda bez medali, ale z rekordami  życiowymi.

Na uwagę zasługuje również fakt że wśród zawodniczek 11 letnich Wiktoria Gracjasz została najlepszą zawodniczką  zawodów i dostała prezent od sponsora TYR plecak.

Sukcesy drużyn sztafetowych cieszą tym bardziej, że dziewczyny pokonały sztafety ze Szkół Mistrzostwa Sportowego z Krakowa i z Oświęcimia.

Podczas zawodów odbyło się również wręczenie nominacji do kadry wojewódzkiej w pływaniu. Nominację otrzymały: Ewa Wrona, Milena Łazarz i Barbara Sowa.

WYNIKI -Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików-Olimpiada Małopolska 2019 - 25-26.05.2019 - KRAKÓW

NAJLEPSI ZAWODNICY - KLASYFIKACJA

WYNIKI - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

WYNIKI-KLASYFIKACJA MEDALOWA

wyniki - i liga

15-09-2019 12:00
Mucharz Team 1 : 2 Black Shadows
15-09-2019 11:00
AKS 1 : 2 Beton 2
15-09-2019 10:00
Los Asfaltos 4 : 2 Gamba Furiosa
15-09-2019 09:00
Monter 3 : 2 Woodica
15-09-2019 08:00
RKS Huwdu 2 : 3 Zawojski.pl

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Beton 2 3 9
2 Los Asfaltos 3 7
3 Zawojski.pl 3 7
4 Black Shadows 3 5
5 AKS 3 4
6 Gamba Furiosa 3 3
7 Monter 3 3
8 Woodica 3 3
9 RKS Huwdu 3 1
10 Mucharz Team 3 0

zapowiedŹ - i liga

22-09-2019 08:00
Woodica - RKS Huwdu
22-09-2019 09:00
Beton 2 - Mucharz Team
22-09-2019 10:00
Zawojski.pl - AKS
22-09-2019 11:00
Gamba Furiosa - Black Shadows
22-09-2019 12:00
Los Asfaltos - Monter

wyniki -ii liga

15-09-2019 13:00
Granda 5 : 4 Bad Boys
15-09-2019 12:00
Kanonierzy 0 : 13 Relax
15-09-2019 11:00
Propan-Butan 3 : 1 Patosquad
08-09-2019 13:00
Bad Boys 4 : 7 Relax
08-09-2019 11:00
Kanonierzy 1 : 14 Lachy

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Granda 3 7
2 Relax 3 6
3 Propan-Butan 2 4
4 Lachy 2 3
5 Bad Boys 3 3
6 Patosquad 3 3
7 Kanonierzy 2 0

zapowiedŹ - ii liga

22-09-2019 11:00
Lachy - Relax
22-09-2019 12:00
Propan-Butan - Bad Boys
22-09-2019 13:00
Kanonierzy - Granda

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPozostałeRewelacyjne występy pływaków z UKS Jasień na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Krakowie