Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 30 styczeń 2015 13:03

„2 suski turniej Seido Karate dzieci i młodzieży”

Napisał

25 stycznia 2015r. Sucha Beskidzka po raz kolejny stała się areną młodych adeptów Seido Karate. W hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II odbył się „2 suski turniej Seido Karate dzieci i młodzieży”.

Organizatorem turnieju był Beskidzki Klub Karate Seido Dojo Sucha Beskidzka kierowany przez  Sensei Piotra Michulec i Senpai Pawła Michulec, którzy w tym roku świętują 25  rocznicę wejścia na drogę karate-do.

Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka Stanisław Lichosyt, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju.

W turnieju wystartowało 174 zawodników, reprezentujących następujące ośrodki Seido Karate: Andrychów, Kęty, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Targ, Oświęcim, Myślenice, Kalwaria Zebrzydowska, Czechowice Dziedzice, Lipnica Wielka, Dąbrowa Górnicza, Zagórze, Wadowice, Maków Podhalański oraz Sucha Beskidzka.

Turniej rozpoczęto od konkurencji kata, w której dzieci i młodzież prezentowali sekwencje technik  ręcznych i nożnych. Sędziowie oceniali prawidłowość wykonania technik zawartych w kata, skupienie, wykonany okrzyk przez zawodnika oraz  dynamikę.

Znakomicie spisali się w konkurencji kata chłopców reprezentanci Beskidzkiego Klubu Karate z Suchej Beskidzkiej-Szczepaniak Mateusz, który zdobył złoty medal i Jakub Semik, który zdobył srebrny medal. 

Po zakończeniu konkurencji kata rozpoczęły się konkurencje kumite – walki. W konkurencji kumite odbyło się 11 kategorii. Chłopcy i dziewczęta startowali w osobnych kategoriach wg wieku i wg wagi.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i wspaniałą postawę podczas turnieju i życzymy dalszych sukcesów na drodze karate.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju Panu Burmistrzowi Miasta Sucha Beskidzka Stanisławowi Lichosytowi, oraz Pani Krystynie Wajdzik Dyrektor i Pani Barbarze Zyzańskiej Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Dziękujemy  sędziom, instruktorom i zawodnikom za tak liczne przybycie i  wszystkim, którzy pomogli przy organizacji turnieju.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

OSU!!!

Sensei Piotr Michulec 4 Dan
Senpai Paweł Michulec 3 Dan
Instruktorzy w SEIDO DOJO Sucha Beskidzka

 

Wyniki Suskiego Turnieju Seido Karate

Kata chłopcy 10-11 lat niebieski pas 8 kyu

1. miejsce - Kućka Kewin- Kęty

2. miejsce - Nosalik Stanisław- Żywiec

3. miejsce - Rybak Patryk- Dąbrowa Górnicza

4. miejsce – Pasierbek Kamil- Kalwaria Zebrzyd.

Kata chłopcy 10 lat niebieski pas 7 kyu

1 miejsce- Niedziela Paweł- Kęty

1 miejsce- Rak Francesco- Kalwaria Zebrzyd.

2  miejsce- Foryś Maksymilian- Kęty

3 miejsce- Braczkowski Oktawian – Andrychów

4 miejsce- Migiel Łukasz- Nowy Targ

Kata chłopcy 11 lat niebieski pas 7 kyu

1 miejsce- Romik Nikolas- Czechowice Dz.

2 miejsce- Semik Jakub- Sucha Besk.

3 miejsce- Kaspera Igor – Kęty

4 miejsce- Jochymek Patryk- Maków Podhal.

Kata chłopcy 10-11 lat żółty pas 5-6 kyu

1 miejsce- Piątek Jakub- Czechowice Dz.

2 miejsce- Gracz Mateusz- Kęty

3 miejsce- Pietras Szymon- Andrychów

4 miejsce- Pindel Michał- Żywiec

Kata chłopcy 12-13 lat niebieski pas 7-8 kyu

1 miejsce- Anioł Michał- Kęty

2 miejsce- Mateja Dawid- Kęty

3 miejsce- Korzeniowski Mikołaj- Kalwaria Zebrzyd.

4 miejsce- Kupczak Krystian- Kęty

 

Kata chłopcy 13-15 lat niebieski pas- 7-8 kyu

1 miejsce- Lubański Marcin- Kęty

2 miejsce- Gałuszewski Paweł- Dąbrowa Górnicza

3 miejsce- Kramarz Kacper- Kalwaria Zebrzyd.

4 miejsce- Rzepiszczak Jan- Kalwaria Zebrzyd.

Kata chłopcy 12-13 lat żółty pas- 6 kyu

1 miejsce- Strama Jan- Andrychów

2 miejsce- Kiełczewski Jakub- Andrychów

3 miejsce- Pabiś Bartłomiej- Andrychów

4 miejsce- Potaszyński Jan- Andrychów

Kata chłopcy 12-13 lat żółty pas- 5 kyu

1 miejsce- Czopek Mateusz- Kalwaria Zebrzyd.

2 miejsce- Marszałek Karol- Oświęcim

3 miejsce- Kubisiak Adrian- Kęty

4 miejsce- Bogunia Szymon- Czechowice Dziedz.

Kata chłopcy 14-15lat żółty pas-5-6 kyu

1 miejsce- Szczepaniak Mateusz-Sucha Besk.

2 miejsce- Wojak Marcin- Kęty

3 miejsce- Komendera Wiktor- Kęty

4 miejsce- Smolec Michał- Andrychów

Kata chłopcy 13-15 lat zielony, brązowy pas- 4-3-2 kyu

1 miejsce- Skórzak Jan- Bielsko Biała

2 miejsce- Uniwersał Jakub- Wadowice

3 miejsce- Ślusarczyk Kamil- Bielsko Biała

4 miejsce - Panek Dominik- Andrychów

 

Kata dziewczęta 10-11 lat niebieski pas8-7 kyu

1 miejsce- Płonka Hanna- Kęty

2 miejsce- Chmiel Karolina- Kęty

3 miejsce- Czapla Wiktoria- Wadowice

4 miejsce- Kućka Nikol- Kęty

Kata dziewczęta 12-13 lat niebieski pas-8-7 kyu

1 miejsce- Gasidło Wiktoria- Andrychów

2 miejsce- Górszczak Laura- Kalwaria Zebrzyd.

3 miejsce- Kućka Patrycja- Kęty

4 miejsce- Wojewoda Emilia- Andrychów

Kata dziewczęta 10-12 lat żółty pas 6-5 kyu

1 miejsce- Kopel Małgorzata- Czechowice Dziedz.

2 miejsce- Mikuszewska Natalia- Żywiec

3 miejsce- Wiśniewska Kamila- Czechowice Dziedz.

4 miejsce- Skowronek Karolina- Kęty

Kata dziewczęta 13-15 lat żółty pas 6-5 kyu

1 miejsce - Wątroba Weronika- Andrychów

2 miejsce- Skudlarska Julia- Kęty

3 miejsce- Wiedyska Karina- Andrychów

4 miejsce- Hernas Anna-Żywiec

Kata dziewczęta 13-15 lat zielony, brązowy pas 4-3 kyu

1 miejsce- Pająk Karina- Kalwaria Zebrzyd.

2 miejsce- Sopicka Dominika- Wadowice

3 miejsce- Mirocha Magdalena- Kalwaria Zebrzyd.

4 miejsce- Kuder Maria- Kęty

 

Kumite

Chłopcy 10-11 lat do 35 kg

1 miejsce- Neter Szymon- Czechowice Dziedz.

2 miejsce- Pindel Michał- Żywiec

3 miejsce- Pietras Szymon- Andrychów

4 miejsce- Lech Wojciech- Myślenice

Chłopcy 12-13 lat do 35 kg

1 miejsce- Marszałek Karol- Oświęcim

2 miejsce- Czopek Mateusz- Kalwaria Zebrzyd.

3 miejsce- Gach-Koziołek Jakub- Żywiec

4 miejsce- Łękawa Samuel- Kęty

Chłopcy 10-11 lat do 45 kg

1 miejsce- Piątek Jakub- Czechowice Dziedz.

2miejsce- Majcherek Maciej- Czechowice Dziedz.

3 miejsce- Harat Szymon- Kęty

4miejsce- Żółty Kacper- Wadowice

Chłopcy 12-13 lat do 40 kg

1 miejsce- Sanetra Miłosz- Żywiec

2 miejsce- Kapała Dawid- Żywiec

3 miejsce- Jurczak Dawid- Czechowice Dziedz.

4 miejsce- Mika Szymon- Czechowice Dziedz.

Chłopcy 13-15 lat do 50 kg

1 miejsce- Maniek Kacper- Kalwaria Zebrzyd.

2 miejsce- Rozemblat Jakub- Kalwaria Zebrzyd.

3 miejsce- Korzeniowski Jakub- Wadowice

4 miejsce- Panek Dominik- Andrychów

 

Chłopcy 14-15 lat do 50 kg

1 miejsce- Ślusarczyk Kamil- Bielsko Biała

2 miejsce- Skórzak Jan- Bielsko Biała

3 miejsce- Chrapek Jan- Wadowice

4 miejsce- Bik Jeremi- Kalwaria Zebrzyd.

Chłopcy 13-15 lat do 60 kg

1 miejsce- Talaga Mateusz- Kalwaria Zebrzyd.

2 miejsce- Pindel Daniel- Żywiec

3 miejsce- Żądło Adrian- Myślenice

4 miejsce- Strama Jan- Andrychów

Chłopcy 13-15 lat do 70 kg

1 miejsce- Zemlik Piotr- Myślenice

2 miejsce- Bierówka Bartłomiej- Myślenice

3 miejsce- Cynk Jakub- Kęty

4 miejsce- Pabiś Bartłomiej- Andrychów

Dziewczęta 10-13 lat do 35 kg

1 miejsce- Kopel Małgorzata- Czechowice Dziedz.

2 miejsce- Mikuszewska Natalia- Żywiec

3 miejsce- Wiedyska Karina- Andrychów

4 miejsce- Pawełek Paulina- Żywiec

Dziewczęta 13-15 lat do 50 kg

1 miejsce- Kaśków Aleksandra- Żywiec

2 miejsce- Kopeć Natalia- Czechowice Dziedz.

3 miejsce- Komraus Marta- Czechowice Dziedz.

4 miejsce- Kempa Emilia- Myślenice

 

Dziewczęta 14-15 lat do 55 kg

1 miejsce- Mirocha Magda- Kalwaria Zebrzyd.

2 miejsce- Pająk Karina- Kalwaria Zebrzyd.

3 miejsce- Traczyk Martyna- Wadowice

4 miejsce- Gibas Julia- Kęty

Zdjęcia z konkurencji kata: Irena Winczewska 

asdasdasdasdas
ShowMeble

wyniki - i liga

27-09-2020 13:00
Zawojski.pl 2 : 3 Beton 2
27-09-2020 12:00
Granda 0 : 6 Relax
27-09-2020 11:00
RKS Huwdu 8 : 0 Lachy
27-09-2020 10:00
Woodica 4 : 2 Monter
27-09-2020 09:00
Gamba Furiosa 2 : 5 Los Asfaltos
27-09-2020 08:00
Black Shadows 4 : 2 Mucharz Team

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 5 13
2 Relax 5 12
3 Gamba Furiosa 5 10
4 Mucharz Team 5 10
5 Black Shadows 5 9
6 RKS Huwdu 5 7
7 Monter 5 7
8 Woodica 5 7
9 Lachy 5 5
10 Beton 2 5 4
11 Zawojski.pl 5 1
12 Granda 5 0

zapowiedŹ - i liga

04-10-2020 08:00
Lachy - Granda
04-10-2020 09:00
Relax - Gamba Furiosa
04-10-2020 10:00
Black Shadows - Los Asfaltos
04-10-2020 11:00
Monter - RKS Huwdu
04-10-2020 12:00
Beton 2 - Woodica
04-10-2020 13:00
Mucharz Team - Zawojski.pl

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPozostałe„2 suski turniej Seido Karate dzieci i młodzieży”