Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 07 grudzień 2013 00:46

Ogólnopolski turniej Seido Karate

Z 4 medalami – 2 złotymi i 2 brązowymi wrócili suscy karatecy z ogólnopolskiego turnieju Seido Karate, który odbył się 16 listopada w Wadowicach. W turnieju startowało 96 zawodników reprezentujących wszystkie ośrodki Seido Karate w Polsce.

 Turniej, rozgrywany w kategorii kata i kumie, rozpoczął się od konkurencji kata. W tej konkurencji wystartowało 7 reprezentantów z Seido Dojo Sucha Beskidzka. W kategorii żółtych pasów złoty medal zdobył Karol Światłoń, a brązowy Aleksandra Nieciąg. W kategorii zielonych pasów brązowy medal zdobył Dariusz Hajos.

Po zakończonej konkurencji kata przystąpiono do konkurencji kumite-walk. W swojej kategorii wagowej najlepszy okazał się również reprezentant Seido Dojo Sucha Beskidzka Karol Światłoń, pokonując swoich rywali i zdobywając złoty medal w konkurencji kumite.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i wspaniałą postawę podczas turnieju i życzymy dalszych sukcesów na drodze karate.

 

 

HomeSportPozostałeOgólnopolski turniej Seido Karate