Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 19 styczeń 2014 23:31

Tadeusz Kowalczyk mistrzem V Turnieju Szachowego

19 stycznia w Zawoi odbył się V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zawoja Tadeusza Chowaniaka.

 Szachowe potyczki zostały rozegrane w Pubie FANTAZJA, a ich organizatorem był Pan Michał Bartyzel. Wzięło w nich  udział 30 zawodników z powiatu suskiego, limanowskiego, pszczyńskiego, myślenickiego.  W kategorii dziecięcej zwycięzcą okazał się Kamil Pajdzik (MLKSz Myślenice),  natomiast zwyciężczynią kategorii kobiet została Julia Włosiak (PSSz Pszczyna). Ostatecznym zwycięzcą turnieju został -debiutujący w tych rozgrywkach - Tadeusz Kowalczyk z Jordanowa, który zdeklasował wszystkich zawodników. I to on stał się zdobywcą  Pucharu Wójta Gminy Zawoja. 

Serdecznie gratulujemy.

G.K.

Turniejowa wg. miejsc  
M-ceL.p.TytułNazwisko ImięR. FIDERankingR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7Pkt.
1 1 II Kowalczyk, Tadeusz 0 1800
24b
1
11w
1
12b
1
15w
1
2w
1
3b
1
6w
1
7.0
2 2 II Pajdzik, Kamil 1457 1800
20b
1
16w
1
7b
1
3w
1
1b
0
6w
½
8b
1
5.5
3 3 III Śmieszek, Maksymilian 1295 1600
6w
1
19b
1
10w
1
2b
0
4w
1
1w
0
12b
1
5.0
4 4   Winczewski, Tomasz 0 1000
+
10b
0
21w
1
16w
1
3b
0
9b
1
11w
1
5.0
5 5   Szczybura, Michał 0 1000
29b
1
7w
0
20b
0
24w
1
16b
1
18b
1
10w
1
5.0
6 6   Zych, Krzysztof 0 1000
3b
0
22w
1
25b
1
7w
1
9w
1
2b
½
1b
0
4.5
7 7   Celak, Kacper 0 1000
30w
1
5b
1
2w
0
6b
0
13w
½
15w
1
17b
1
4.5
8 8 IV Zacharski, Wojciech 0 1400
13w
½
9b
0
30w
1
17b
1
15b
1
11w
1
2w
0
4.5
9 9   Włosiak, Paweł 0 1000
11b
0
8w
1
14b
1
12w
1
6b
0
4w
0
22b
1
4.0
10 10 IV Bartyzel, Michał 0 1400
31b
1
4w
1
3b
0
11w
0
22b
1
14w
1
5b
0
4.0
11 11   Celak, Szymon 0 1000
9w
1
1b
0
19w
1
10b
1
18w
1
8b
0
4b
0
4.0
12 12   Chowaniak, Roman 0 1000
27w
1
18b
1
1w
0
9b
0
19w
1
13b
1
3w
0
4.0
13 13   Balcer, Marcin 0 1000
8b
½
14w
1
15b
0
25w
1
7b
½
12w
0
21w
1
4.0
14 14   Bartyzel, Józef 0 1000
21w
1
13b
0
9w
0
29w
1
20b
1
10b
0
18w
1
4.0
15 15 III Włosiak, Julia 0 1400
28w
1
17b
½
13w
1
1b
0
8w
0
7b
0
24w
1
3.5
16 16   Fujak, Filip 0 1000
26w
1
2b
0
17w
1
4b
0
5w
0
24b
½
27w
1
3.5
17 17   Bartyzel, Roman 0 1000
25b
1
15w
½
16b
0
8w
0
27w
1
19b
1
7w
0
3.5
18 18 IV Zacharski, Michał 0 1400
23b
1
12w
0
24b
1
20w
1
11b
0
5w
0
14b
0
3.0
19 19   Balcer, Mateusz 0 1000
22b
1
3w
0
11b
0
23w
1
12b
0
17w
0
26w
1
3.0
20 20   Krzyś, Teresa 0 1000
2w
0
26b
1
5w
1
18b
0
14w
0
21b
0
28w
1
3.0
21 21   Smyrak, Stefan 0 1000
14b
0
23w
1
4b
0
22w
0
26b
1
20w
1
13b
0
3.0
21 22   Fujak, Wojciech 0 1000
19w
0
6b
0
28w
1
21b
1
10w
0
23b
1
9w
0
3.0
23 23   Gliwa, Robert 0 1000
18w
0
21b
0
26w
1
19b
0
29b
1
22w
0
30b
1
3.0
24 24   Szczybura, Rafał 0 1000
1w
0
27b
1
18w
0
5b
0
25b
1
16w
½
15b
0
2.5
25 25   Gliwa, Sebastian 0 1000
17w
0
28b
1
6w
0
13b
0
24w
0
27b
½
29w
1
2.5
26 26   Szpak, Bartłomiej 0 1000
16b
0
20w
0
23b
0
28b
1
21w
0
30w
1
19b
0
2.0
27 27   Kobiela, Grzegorz 0 1000
12b
0
24w
0
29b
½
30w
1
17b
0
25w
½
16b
0
2.0
28 28   Michalski, Jakub 0 1000
15b
0
25w
0
22b
0
26w
0
30b
1
29w
1
20b
0
2.0
29 29   Krzyś, Emilia 0 1000
5w
0
30b
½
27w
½
14b
0
23w
0
28b
0
25b
0
1.0
30 30   Pietraszkiewicz, Filip 0 1000
7b
0
29w
½
8b
0
27b
0
28w
0
26b
0
23w
0
0.5
                           

 

Wyniki - klasyfikacja kobiet  
L.p.M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 15 4 III Włosiak, Julia 0 1400 3.5 19.00 28.00 3 16.0
2 20 16   Krzyś, Teresa 0 1000 3.0 17.00 24.50 3 12.0
3 29 14   Krzyś, Emilia 0 1000 1.0 13.50 19.00 0 5.5
Wyniki - klasyfikacja juniorów Drukuj
L.p.M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 2 1 II Pajdzik, Kamil 1457 1800 5.5 22.00 32.00 5 24.0
2 3 2 III Śmieszek, Maksymilian 1295 1600 5.0 22.50 32.50 5 22.0
3 5 29   Szczybura, Michał 0 1000 5.0 16.00 21.50 5 17.0
4 7 8   Celak, Kacper 0 1000 4.5 20.50 26.50 4 17.5
5 8 6 IV Zacharski, Wojciech 0 1400 4.5 19.00 25.00 4 17.5
6 15 4 III Włosiak, Julia 0 1400 3.5 19.00 28.00 3 16.0
7 16 10   Fujak, Filip 0 1000 3.5 17.50 25.00 3 14.0
8 18 5 IV Zacharski, Michał 0 1400 3.0 18.00 25.50 3 16.0
9 19 11   Balcer, Mateusz 0 1000 3.0 17.50 24.50 3 12.0
10 21 26   Fujak, Wojciech 0 1000 3.0 17.00 23.50 3 11.0
11 25 12   Gliwa, Sebastian 0 1000 2.5 14.00 19.50 2 8.0
12 26 25   Szpak, Bartłomiej 0 1000 2.0 14.00 18.00 2 6.0
13 27 13   Kobiela, Grzegorz 0 1000 2.0 13.00 17.50 1 7.5
14 28 19   Michalski, Jakub 0 1000 2.0 11.50 15.50 2 5.0
15 29 14   Krzyś, Emilia 0 1000 1.0 13.50 19.00 0 5.5
16 30 23   Pietraszkiewicz, Filip 0 1000 0.5 13.50 19.00 0 3.0

wyniki - i liga

13-10-2019 12:00
RKS Huwdu 4 : 3 Gamba Furiosa
13-10-2019 11:00
Beton 2 4 : 2 Zawojski.pl
13-10-2019 10:00
Mucharz Team 7 : 1 Los Asfaltos
13-10-2019 09:00
Black Shadows 4 : 3 Woodica
13-10-2019 08:00
AKS 4 : 6 Monter

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Beton 2 7 19
2 Los Asfaltos 7 16
3 Zawojski.pl 7 14
4 Gamba Furiosa 7 9
5 Woodica 7 9
6 Mucharz Team 7 8
7 Black Shadows 7 8
8 RKS Huwdu 7 7
9 Monter 7 6
10 AKS 7 4

zapowiedŹ - i liga

20-10-2019 08:00
Monter - Mucharz Team
20-10-2019 09:00
Woodica - Beton 2
20-10-2019 10:00
Gamba Furiosa - Zawojski.pl
20-10-2019 11:00
Los Asfaltos - Black Shadows
20-10-2019 12:00
RKS Huwdu - AKS

wyniki -ii liga

13-10-2019 13:00
Patosquad 0 : 5 Lachy
13-10-2019 12:00
Relax 2 : 5 Propan-Butan
13-10-2019 11:00
Bad Boys 16 : 1 Kanonierzy
06-10-2019 13:00
Lachy 6 : 3 Propan-Butan
06-10-2019 12:00
Patosquad 13 : 1 Kanonierzy

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Bad Boys 6 12
2 Relax 6 12
3 Granda 6 11
4 Lachy 6 10
5 Propan-Butan 6 10
6 Patosquad 6 6
7 Kanonierzy 6 0

zapowiedŹ - ii liga

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPozostałeTadeusz Kowalczyk mistrzem V Turnieju Szachowego