Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 04 maj 2018 22:48

Piłkarski weekend: Wojny domowe o przetrwanie i pozycję Wyróżniony

Niektórzy odpoczywali kilkanaście godzin, niektórzy o wiele więcej po ligowej kolejce w pierwszych dniach maja. Terminarz jest nieubłagany i mówi - gramy! W ten weekend sporo spotkań na terenie naszego powiatu z wyróżniającymi się pojedynkami: Naroża Juszczyn z Nadwiślaninem Gromiec, Jałowca Stryszawa ze Skawą Wadowice, Błyskawicy Marcówki z Żurawiem Krzeszów oraz Lachów Lachowice z Huraganem Skawica. Zapraszamy na stadiony, a wieczorem na podsumowanie na naszej stronie sobotnich oraz niedzielnych spotkań.

V-LIGA:

Naroże Juszczyn - Nadwiślanin Gromiec / sob. 05.05.2018 godz. 12:00

Zatorzanka Zator - Tempo Białka / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Dąb Paszkówka - Halniak Maków Podhalański / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

KS Chełmek - Zagórzanka Zagórze / sob. 05.05.2018 godz. 11:00

Brzezina Osiek - Kalwarianka Kalwaria / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

LKS Żarki - Niwa Nowa Wieś / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Victoria Jaworzno - LKS Jawiszowice / niedz. 06.05.2018 godz. 16:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 LKS Jawiszowice 22 63 78 21
2 KS Chełmek 22 44 56 23
3 Nadwiślanin Gromiec 21 43 53 31
4 Brzezina Osiek 22 40 51 19
5 Victoria Jaworzno 22 40 50 29
6 Tempo Białka 21 39 48 21
7 Garbarz Zembrzyce 22 39 55 28
8 Niwa Nowa Wieś 21 32 54 36
9 Kalwarianka Kalwaria 21 27 38 46
10 LKS Żarki 21 25 39 47
11 Zatorzanka Zator 22 20 30 45
12 Naroże Juszczyn 22 16 23 57
13 Halniak Maków Podhalański 21 13 24 57
14 Zagórzanka Zagórze 21 8 17 86
15 Dąb Paszkówka 22 6 10 80

A-KLASA WADOWICE:

Jałowiec Stryszawa - Skawa Wadowice / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Babia Góra Sucha Beskidzka - Olimpia Chocznia / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Strzelec Budzów - Burza Roczyny / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

BCS Zawoja - Dąb Tomice / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Huragan Inwałd - Orzeł Wieprz / sob. 05.05.2018 godz. 15:00

Żarek Barwałd Górny - Relaks Wysoka / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Astra Spytkowice - Sokół Przytkowice / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Leskowiec Rzyki - Znicz Sułkowice-Bolęcina / niedz. 06.05.2018 godz. 11:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 Relaks Wysoka 22 49 65 21
2 Sokół Przytkowice 22 48 64 16
3 Skawa Wadowice 22 40 40 30
4 Jałowiec Stryszawa 21 39 41 25
5 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 39 37 21
6 Burza Roczyny 22 36 57 35
7 Astra Spytkowice 22 36 46 35
8 Huragan Inwałd 22 32 33 33
9 Orzeł Wieprz 22 32 38 40
10 Znicz Sułkowice 22 30 48 41
11 BCS Zawoja 22 28 35 42
12 Żarek Barwałd  22 28 34 47
13 Dąb Tomice 22 22 36 71
14 Leskowiec Rzyki 22 15 24 56
15 Olimpia Chocznia 22 13 41 80
16 Strzelec Budzów 22 6 21 68

A-KLASA PODHALE:

KS Zakopane - Jordan Jordanów / niedz. 06.05.2018 godz. 11:00

Czarni Czarny Dunajec - Zapora Kluszkowce / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Lubań Tylmanowa - Babia Góra Lipnica Wielka / sob. 05.05.2018 godz. 18:00

Przełęcz Łopuszna - Zawrat Bukowina Tatrzańska / niedz. 06.05.2018 godz. 14:00

Podhale II Nowy Targ - Orawa Jabłonka / niedz. 06.05.2018 godz. 14:00

Podgórki Krauszów - Skalni Zaskale / niedz. 06.05.2018 godz. 14:00

Szarotka Rokciny Podhalańskie - Wierchy Rabka / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 Wierchy Rabka 18 47 51 13
2 Podhale II Nowy Targ 18 39 59 34
3 Lubań Tylmanowa 18 33 39 31
4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 18 32 50 37
5 Skalni Zaskale 18 31 56 40
6 Przełęcz Łopuszna 18 28 47 45
7 Orawa Jabłonka 18 25 40 42
8 KS Zakopane 17 22 30 38
9 Czarni Czarny Dunajec 17 23 41 48
10 Jordan Jordanów 18 20 35 35
11 Zapora Kluszkowce 18 19 49 48
12 Babia Góra Lipnica Wielka 18 15 34 50
13 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 10 25 60
14 Podgórki Krauszów 18 11 28 63

B-KLASA WADOWICE:

Olimpia Zebrzyowice - Dąb Sidzina / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

LKS Bieńkówka - Grom Grzechynia / niedz. 06.05.2018 godz. 11:00

Lachy Lachowice - Huragan Skawica / niedz 06.05.2018 godz. 17:00

Błyskawica Marcówka - Żuraw Krzeszów / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Tarnawianka Tarnawa - Leńcze / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

KS Bystra - Chełm Stryszów / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Żarek Stronie - Korona Skawinki / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 Huragan Skawica 19 53 62 16
2 Żuraw Krzeszów 19 48 81 13
3 Błyskawica Marcówka 19 41 58 23
4 Żarek Stronie 19 37 50 33
5 KS Leńcze 19 35 49 34
6 Dąb Sidzina 19 30 42 33
7 Grom Grzechynia 19 28 35 50
8 Korona Skawinki 19 27 44 40
9 Lachy Lachowice 19 27 42 47
10 Chełm Stryszów 19 19 36 43
11 KS Bystra 19 18 25 36
12 Olimpia Zebrzydowice 19 13 29 48
13 Tarnawianka Tarnawa Dolna 19 9 28 71
14 LKS Bieńkówka 19 1 12 105

B-KLASA PODHALE:

Delta Pieniążkowice - Unia Naprawa / niedz. 06.05.2018 godz. 11:00, mecz w Czarnym Dunajcu

Dunajec Ostrowsko - Lepietnica Klikuszowa / sob. 05.05.2018 godz. 17:30

Grel Trute - Luboń Skomielna Biała / niedz. 06.05.2018 godz. 11:00

Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre / niedz. 06.05.2018 godz. 14:00

Janosik Sieniawa - Korona Piekielnik / niedz. 06.05.2018 godz. 14:00

Wiatr Ludźmierz - Skawianin Skawa / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 Wiatr Ludźmierz 15 38 37 8
2 Lepietnica Klikuszowa 15 36 44 21
3 Dunajec Ostrowsko 15 34 38 18
4 Delta Pieniążkowice 15 26 32 24
5 Janosik Sieniawa 15 23 28 20
6 Grel Trute 15 17 29 33
7 Unia Naprawa 15 16 24 36
8 Wierchy Lasek 15 18 35 38
9 Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 15 15 19 33
10 Luboń Skomielna Biała 15 14 26 38
11 Skawianin Skawa 15 14 18 35
12 Korona Piekielnik 15 7 11 37

C-KLASA:

Świt Osielec - Orzeł Radocza / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Jubilat Izdebnik - Płomień Sosnowice / sob. 05.05.2018 godz. 17:00

Jastrzębianka Jastrzębia - Pogoń Bugaj / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Łysa Góra Zawadka - Zaskawianka Wadowice / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

Orzeł II Wieprz - Gronie Zagórnik / niedz. 06.05.2018 godz. 17:00

  Drużyna mecze punkty b.zdobyte b.stracone
1 Jubilat Izdebnik 13 37 40 14
2 Orzeł II Wieprz 14 28 32 20
3 Gronie Zagórnik 14 28 43 20
4 Zaskawianka Wadowice 14 27 52 28
5 Orzeł Radocza 13 19 33 40
6 Łysa Góra Zawadka 14 17 27 29
7 Jastrzębianka Jastrzębia 14 15 24 43
8 Zryw Lanckorona 14 13 29 45
9 Płomień Sosnowice 13 13 19 29
10 Świt Osielec 14 9 16 30
11 Pogoń Bugaj 13 8 17 33

 

 

wyniki - i liga

23-06-2019 12:00
Monter 5 : 2 AKS
23-06-2019 11:00
Kanonierzy 3 : 4 Gamba Furiosa
23-06-2019 10:00
Zawojski.pl 4 : 4 ZrobioneZdrewna.pl
23-06-2019 09:00
Beton 2 5 : 7 Los Asfaltos
23-06-2019 08:00
Lachy 2 : 4 RKS Huwdu

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Los Asfaltos 9 27
2 RKS Huwdu 9 19
3 Monter 9 15
4 AKS 9 15
5 Zawojski.pl 9 14
6 Gamba Furiosa 9 13
7 ZrobioneZdrewna.pl 9 9
8 Beton 2 9 9
9 Lachy 9 5
10 Kanonierzy 9 4

zapowiedŹ - i liga

wyniki -ii liga

16-06-2019 13:00
Relax 5 : 4 Bad Boys
16-06-2019 12:00
Granda 2 : 0 Wolves
16-06-2019 11:00
Świt 1 : 7 Mucharz Team
16-06-2019 10:00
Gang Albanii reaktywacja 4 : 6 Black Shadows
16-06-2019 09:00
Golden Street 2 : 5 Bienia

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Mucharz Team 8 24
2 Black Shadows 8 16
3 Relax 8 15
4 Granda 8 13
5 Bienia 8 13
6 Bad Boys 8 12
7 Gang Albanii reaktywacja 8 9
8 Golden Street 8 9
9 Wolves 8 7
10 Świt 8 0

zapowiedŹ - ii liga

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportPozostałePiłkarski weekend: Wojny domowe o przetrwanie i pozycję