Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 21 styczeń 2019 07:41

Zaufany Lekarz w powiecie suskim - znajdź specjalistę!

Napisał

Początek roku to dobry moment, by zabrać się za swoje dolegliwości zdrowotne i podjąć leczenie. Pamiętajmy, że "zamiecione pod dywan" problemy same nie znikną.To, że nie będziemy myśleć o naszych dolegliwościach nie spowoduje, że same ustąpią. W tej sytuacji zwyczajnie należy wdrożyć odpowiednią terapię, a wpierw zasięgnąć porady sprawdzonego specjalisty. Często potrzeba wizyty u takiego specjalisty bywa nagła i doraźna. Innym razem kończy się cierpliwość do długich kolejek i odległych terminów NFZ. W każdym przypadku warto mieć pod ręką kontakt do dobrego fachowcy w dziecinie ochrony zdrowia.

 Przedstawiamy Państwu listę zaufanych i cieszących się uznaniem lekarzy i specjalistów opieki zdrowotnej pracujących na terenie powiatu suskiego. To pierwszy tego typu projekt tworzony przy współpracy portalu sucha24.pl oraz gazety Głos Beskidzki - dwóch największych i najbardziej popularnych mediów lokalnych. W poniższych ogłoszeniach znajdziecie Państwo wszelkie dane potrzebne do kontaktu i zlokalizowania prywatnych gabinetów, w których świadczą swoje usługi polecani przez nas fachowcy. Troszczmy się o nasze zdrowie - mamy tylko jedno!

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećLekarze