Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

O 99 osób zmalała w ciągu roku ilość mieszkańców gminy Zawoja. Ma to po części związek z większą ilością zgonów niż porodów, ale nie tylko. Sprawdziliśmy jak pod względem demograficznym wyglądał miniony rok w tej gminie.

Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej Paweł Bercal wystosował apel do osób, które są na terenie Zembrzyc świadkami łamania prawa.

Wójt Gminy Stryszawa informuje, że w związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Gmina Stryszawa zapewni mieszkańcom bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do punktów szczepień.

Osoby niepełnosprawne z terenu makowskiej gminy będą mogły teraz w bardziej komfortowych warunkach dotrzeć w wiele miejsc. Gmina zakupiła nowy pojazd do ich przewozu.  

Wczoraj po kilku tygodniach zdalnej nauki oraz feriach do stacjonarnego nauczania wrócili uczniowie z klas I-III szkół podstawowych oraz wychowankowie placówek specjalnych. Wiemy ilu nauczycieli i pracowników tych placówek z naszego terenu zdecydowało się przebadać na obecność koronawirusa.

wtorek, 19 styczeń 2021 08:25

Sucha: Opłata za posiadanie psa

Napisane przez

Osoby, które zdecydowały się na posiadanie psa muszą pamiętać, że wzięły na siebie obowiązki. W Suchej Beskidzkiej konieczne jest między innymi wniesienie opłaty.  Przynosi on jednak właścicielom czworonogów korzyści, a w szczególności gdy pies się zgubi.

Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że związku z trwająca realizacją Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko COVID-19 gmina zapewni wybranym osobom transport na szczepienia. 

poniedziałek, 18 styczeń 2021 19:44

ZUS: dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony

Napisał

Do 31 stycznia został wydłużony dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Można się o niego starać w kilku przypadkach, m.in. w razie zamknięcia z powodu COVID-19 żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły lub innej placówki, do której uczęszcza dziecko.

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 gmina Jordanów uruchamia dowóz osób do punktów szczepień.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej podsumowała rok 2020. Niestety, strażacy mieli dużo pracy. Nie uniknięto przy tym dramatów.

Strona 1 z 412
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzenia