Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 21 luty 2020 20:06

Osobowości roku 2019 w powiecie suskim

Napisane przez

Zakończyło się głosowanie w powiatowym etapie plebiscytu Osobowość Roku 2019, który w Małopolsce prowadzą "Gazeta Krakowska" i "Dziennik Polski". Jego laureaci walczą teraz o wyróżnienia w skali całego województwa. A zwycięzcy z każdego regionu zmierzą się w ogólnopolskim finale. 

piątek, 21 luty 2020 07:09

Budzą się babiogórskie misie

Napisane przez

Pracownicy Babiogórskiego Parku Narodowego opublikowali zdjęcia świeżych śladów niedźwiedzia na śniegu.

W środę 19 lutego 2020 roku na terenie Małopolski policjanci przeprowadzili ogólnopolskie działania „Smog”, które miały na celu wyeliminowanie z ruchu jak największej ilości pojazdów, które zanieczyszczają środowisko.

Dobiegło końca czterodniowe dniowe szkolenie lawinowo-topograficzne ratowników zawodowych Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w rejonie Babiej Góry.

czwartek, 20 luty 2020 13:22

Pedofile w koloratkach

Napisane przez

Nie brak jest rodziców, którzy chętniej powierzą opiekę nad dzieckiem duchownemu niż nauczycielowi. Wielu z nich nie dopuszcza do siebie myśli, że kapłan może podlegać takim samym słabościom, jak każdy inny człowiek. Wszak ksiądz to przedstawiciel Boga na ziemi, wzór wszelkich cnót, osoba ciesząca się powszechnym szacunkiem i zaufaniem…

czwartek, 20 luty 2020 07:31

Utrudnienia w gminie Budzów

Napisane przez

Urząd Gminy w Budzowie informuje, iż w związku z budową kanalizacji sanitarnej od dnia 24.02.2020 r. zamknięta zostanie droga gminna Pawlicówka w Budzowie (od nr domu Budzów 100 w górę)

środa, 19 luty 2020 07:11

Pół roku z utrudnieniami

Napisane przez

Rozpoczął się remont nawierzchni drogi powiatowej przy ul. Gen. Maczka w Jordanowie.

wtorek, 18 luty 2020 22:24

Grypa w odwrocie

Napisane przez

Kończy się sezon grypowy w naszym regionie. Jak się okazuje, jego apogeum nastąpiło w ostatnim tygodniu stycznia. Od tamtej pory liczba zachorowań powoli spada.

wtorek, 18 luty 2020 06:49

Specjaliści pomogą ofiarom przestępstw

Napisane przez

Od 24 do 28 lutego 2020r. potrwa „Niebieski Tydzień” w powiecie suskim.Podczas tego tygodnia, jeszcze większą uwagę, niż na co dzień, poświęca się osobom dotkniętym przestępstwem.

poniedziałek, 17 luty 2020 18:22

Maków. Postojowa samowolka

Napisane przez

Za każdym razem, gdy w kościele parafialnym w Makowie Podhalańskim odprawiane są msze, ulica Kościelna zastawiona jest samochodami. Auta stoją na drodze, pozostawiając wolny tylko jeden pas ruchu, a także na całej szerokości chodnika. Piesi zmuszeni są schodzić na jezdnię, zaś zdenerwowani kierowcy naciskają klaksony, by ich stamtąd przegonić...

Strona 1 z 341

 

HomeWydarzenia