Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 03 kwiecień 2020 13:00

WSKAZANIA NA ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE 2020 ROKU

Napisał

Publikujemy wskazania metropolity krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na Święte Triduum Paschalne 2020 roku.

piątek, 03 kwiecień 2020 07:53

Uczniowie dostaną laptopy do nauki

Napisane przez

Władze Makowa Podhalańskiego w ramach prowadzonego naboru wniosków przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, dla zadania pn.: „Zdalna szkoła” złożyły wniosek o dofinansowanie zakupu komputerów dla szkół z terenu gminy Maków Podhalański. Wysokość przyznanych środków naszej gminie to 70 000 złotych.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie - filia Osielec - zaprasza wszystkich mieszkańców Osielca do wzięcia udziału w internetowym konkursie palm wielkanocnych.

piątek, 03 kwiecień 2020 07:48

W Makowie nocą będzie jaśniej

Napisane przez

Na terenie gminy Maków Podhalański trwają dalsze inwestycje związane z budową nowego oświetlenia ulicznego z zastosowaniem lamp energooszczędnych typu LED.

czwartek, 02 kwiecień 2020 17:53

Kasia z Makowa marzy o koronie najpiękniejszej

Napisane przez

Katarzyna Bodnar z Makowa Podhalańskiego startuje w castingu online do ogólnopolskiego konkursu piękności Najpiękniejsza Polka. Każdy z nas może przyczynić się do tego, że makowianka dostanie się do półfinału. Wystarczy „polubić” na Facebooku i udostępnić jej zdjęcie. Można też głosować na Instagramie oraz stronie konkursu.

czwartek, 02 kwiecień 2020 09:49

Komunikacyjny paraliż? Sprawdź, czy bus pojedzie!

Napisane przez

W obliczu zagrożenia zarażenia koronawirusem i wprowadzonymi przez rząd ograniczeniami w opuszczeniu domów, większość kursów została zawieszona.

czwartek, 02 kwiecień 2020 09:43

Nowe ławki w Domu Pogrzebowym

Napisane przez

Od października ubiegłego roku mieszkańcy Bystrej Podhalańskiej mogą korzystać z wykonanych przez Gminę Bystra-Sidzina pomieszczeń Domu Pogrzebowego. Aby jeszcze bardziej poprawić jego funkcjonalność gmina zdecydowała o wyposażeniu wnętrza w wygodne ławki. 

15 lat temu, dokładnie 2 kwietnia 2005 roku o godz. 21.37, pożegnaliśmy ukochanego Papieża Polaka, Jana Pawła II. W tym szczególnym dla nas dniu pamięć o nim jest wciąż żywa - zwłaszcza w Małopolsce, jego rodzinnych Wadowicach, ukochanym Krakowie i wielu innych miejscach z nim związanych.

środa, 01 kwiecień 2020 08:37

Gdy nie kibicują, pomagają

Napisane przez

Kibice Cracovii Kraków postanowili przyłączyć się do walki z epidemią koronawirusa.

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny z dniem 01.04.2020 r. powołał aspiranta Krzysztofa Błachuta na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie.

Strona 1 z 349

 

HomeWydarzenia