Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Budzów (139)

piątek, 27 marzec 2020 12:51

Czarny dym nad Urzędem Gminy

Napisane przez

W gminie Budzów, podobnie jak w innych, odbywają się kontrole palenisk w prywatnych domach. Urzędnicy odwiedzają kotłownie, zaglądają do pieców i popielników. Tymczasem nad tamtejszym Urzędem Gminy często unosi się dym ciemniejszy niż nad kontrolowanymi budynkami… Bulwersuje to wiele osób.

wtorek, 17 marzec 2020 08:27

Wójt apeluje do młodzieży

Napisane przez

Wójt gminy Budzów zwrócił się z prośbą do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności. Specjalne słowa skierował do młodzieży.

środa, 04 marzec 2020 08:49

Apel o wykaszanie traw i chwastów

Napisane przez

Wójt Gminy Budzów przypomina właścicielom, posiadaczom, zarządcom, użytkownikom wieczystym oraz dzierżawcom gruntów z terenu gminy o obowiązku wykaszania traw i niszczenia chwastów na swoich nieruchomościach.

czwartek, 20 luty 2020 07:31

Utrudnienia w gminie Budzów

Napisane przez

Urząd Gminy w Budzowie informuje, iż w związku z budową kanalizacji sanitarnej od dnia 24.02.2020 r. zamknięta zostanie droga gminna Pawlicówka w Budzowie (od nr domu Budzów 100 w górę)

W gminie Budzów w roku 2019 zmarło więcej ludzi niż we wcześniejszym, ale zarazem przyszło na świat więcej dzieci. Nadal utrzymuje się tam dodatni przyrost naturalny, aczkolwiek stopniowo się on zmniejsza. 

poniedziałek, 10 luty 2020 18:39

Kamery wandaloodporne na stadionie w Budzowie

Napisane przez

Urwane lampy, połamane plastikowe krzesełka, rozbite szklane butelki, rzucanie kawałków szkieł na boisko, zaśmiecanie obiektu - z takimi aktami wandalizmu muszą mierzyć się w ostatnim czasie działacze drużyny LKS Strzelec Budzów.

poniedziałek, 10 luty 2020 06:26

Budzów zaprasza na warsztaty i spotkania dla seniorów

Napisane przez

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie zaprasza do udziału w projekcie socjalnym „ Czas na zmiany – Aktywny Senior w Gminie Budzów „osoby po 60 roku życia z terenu Gminy Budzów.

Urząd Gminy w Budzowie informuje, że osoby – posiadacze  nieruchomości na terenie gminy Budzów tj. właściciele, współwłaściciele, użytkownicy wieczyści , którzy otrzymali dofinansowanie na budowę  przydomowej oczyszczalni ścieków byli zobowiązani do jej użytkowania przez okres minimum 5 lat zgodnie z zasadami udzielania i sposobu rozliczania dotacji na dofinansowanie realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Budzów.

czwartek, 30 styczeń 2020 06:40

Przeżyli razem pół wieku

Napisane przez

Pary małżeńskie z terenu gminy Budzów świętowały swoje Złote Gody.

Strona 1 z 11