Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Budzów (153)

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w do 18 września 2020 r. Urząd  Gminy  w Budzowie  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

poniedziałek, 07 wrzesień 2020 19:42

Odszedł ks. Janusz Enz

Napisane przez

Jak poinformowała kuria krakowska, zmarł ks. Janusz Enz. Był wikariuszem w parafii MB Pocieszenia w Budzowie.

Jeszcze kilka tygodni temu dużo mówiło się o powiecie suskim, jako powiecie, w którym w skali Małopolski odnotowuje się bardzo dużo przypadków koronawirusa. Gdy ilość zakażonych rosła lawinowo wydawało się, że lada dzień nasz powiat będzie pod tym względem liderem. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna.

poniedziałek, 24 sierpień 2020 06:37

Inwentaryzacja systemu ogrzewania w gminie Budzów

Napisane przez

Mieszkańcy wsi Baczyn, Zachełmna, Palcza i Jachówka którzy listownie otrzymali formularz inwentaryzacji ogrzewania budynków proszeni są o wypełnienie go i pilny zwrot do Urzędu Gminy.

Teren przy Szkole Podstawowej w Zachełmnej na dobre zamienił się w plac budowy. Przy podstawówce rosną już mury długo wyczekiwanej sali gimnastycznej. Jednak na oddanie jej do użytku trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Przede wszystkim mieszkańcy Bieńkówki, ale również okolicznych miejscowości, którzy nie tylko od święta odwiedzają stolicę Małopolski mają powody do zadowolenia. Gmina Budzów zmodernizowała drogę prowadzącą przez osiedle Sołtystwo, która jest skrótem do miasta nad Wisłą.

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach realizacji zadania priorytetowego w okresie od 01.07.2020r. do 31.12.2020 r. przez dzielnicowych Gminy Budzów.

poniedziałek, 06 lipiec 2020 05:48

Laptopy dla uczniów w Budzowa

Napisane przez

Wójt gminy Budzów złożył wniosek do Centrum Projektów Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu laptopów dla uczniów.

Gmina Budzów po raz kolejny wnioskowała o środki dla stołówek szkolnych, w tym roku nabór zakończył się z sukcesem. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 151 360,00 zł w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”- moduł 3- na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek szkolnych. Całkowity koszt realizacji programu to 189 515,91 zł.

Strona 1 z 12
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne