Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Budzów (159)

czwartek, 26 listopad 2020 14:40

Boisko w Jachówce jak nowe

Napisane przez

Nowy wygląd zyskało boisko wielofunkcyjne w Jachówce. Jego przebudowa była możliwa dzięki pozyskaniu przez gminę Budzów dotacji w Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie  w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – turystyczna MIRS”.

wtorek, 24 listopad 2020 13:10

Budzów: Zbiórka odpadów na raty

Napisane przez

W grudniu na terenie całej gminy Budzów prowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odbywać się będzie w środy. Tyle, że w każdą w innej części gminy.

poniedziałek, 16 listopad 2020 09:44

Budzów: Seniorzy mogą prosić o pomoc

Napisał

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie realizuje rządowy program „Wspieraj Seniora” .

W ten weekend pogoda nie zachęca do pozostawania w domach, choć sytuacja epidemiologiczna nie sprzyja wyjazdom. Można jednak wykorzystać ten czas na poznanie własnej okolicy, a zarazem do poruszania się na świeżym powietrzu. Na terenie Jachówki i Bieńkówki wytyczono niedawno.

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców od jutra do odwołania w Urzędzie Gminy w Budzowie nie będzie prowadzona bezpośrednia obsługa klientów.

Jeszcze przez prawie dwa tygodnie (do 30 października) można zapisywać pociechy na bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które od 2 listopada prowadzone będą przez Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów.

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w do 18 września 2020 r. Urząd  Gminy  w Budzowie  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

poniedziałek, 07 wrzesień 2020 19:42

Odszedł ks. Janusz Enz

Napisane przez

Jak poinformowała kuria krakowska, zmarł ks. Janusz Enz. Był wikariuszem w parafii MB Pocieszenia w Budzowie.

Jeszcze kilka tygodni temu dużo mówiło się o powiecie suskim, jako powiecie, w którym w skali Małopolski odnotowuje się bardzo dużo przypadków koronawirusa. Gdy ilość zakażonych rosła lawinowo wydawało się, że lada dzień nasz powiat będzie pod tym względem liderem. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna.

Strona 1 z 13
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne