Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 04 grudzień 2018 07:21

By mieszkańcy gminy nie byli samotni w Święta

Napisane przez

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, refleksji. Czas, kiedy otwierają się szerzej nasze serca, kiedy ludzie gotowi są nieść miłość, radość, pojednanie. Jednocześnie jest to też czas, kiedy bardziej czuć samotność i ciężar smutku. To ważne, by w czasie Bożego Narodzenia nikt nie czuł się wykluczony, samotny, pominięty.

Dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Budzów, którzy podczas Świąt czują się samotni na Uroczyste Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się dnia 20 grudnia o godz. 14.00 w budynku OSP w Jachówce.

Do wszystkich osób, które wyrażą chęć uczestniczenia w Wigilii zostaną wysłane zaproszenia i zorganizowany transport. Warto rozejrzeć się wokół, może sąsiedzi, znajomi potrzebują czyjejś obecności w tym wyjątkowym czasie. Dlatego bardzo prosimy o zachęcanie takich osób do wzięcia udziału w Spotkaniu.
Chętnych można zgłosić telefonicznie pod nr tel. 33/874 01 35 lub 887 505 053. Dziękujemy.

 

UG Budzów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówBy mieszkańcy gminy nie byli samotni w Święta