Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 30 styczeń 2019 09:14

Apel o pomoc dla poszkodowanych w wyniku pożaru

Napisała

Wójt Gminy Budzów i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Budzowie zwracają się z apelem o pomoc do ludzi dobrej woli. W wyniku pożaru, który wybuchł wieczorem w dniu 25 stycznia 2019 roku w miejscowości Bieńkówka, czteroosobowa rodzina w tym dwoje małych dzieci Państwa Marty i Grzegorza Kowalskich straciła dorobek całego życia. Rodzina została pozbawiona dachu nad głową.

 

Wychodząc naprzeciw poszkodowanej rodzinie, której marzeniem jest odbudowa domu, zwracamy się do Państwa, wszystkich ludzi dobrej woli chętnych do niesienia pomocy innym, z gorącą prośbą o wsparcie rzeczowe i finansowe umożliwiające jak najszybszą odbudowę spalonego domu.

W przypadku chęci udzielenia pomocy rzeczowej (materiały budowlane ) jak i finansowej  można skontaktować się z poszkodowaną rodziną tel. 780 183 208
lub Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Budzowie tel. 33/ 876 77 80 ,
33/ 876-77-54

Każda udzielona pomoc w znaczący sposób zniweluje skutki i zniszczenia spowodowane pożarem, pomoże odbudować spalony dom.

Z góry dziękujemy za wszelką okazałą pomoc.

Osoby do kontaktu: Anna Pawlica , Ewelina Frosztęga - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówApel o pomoc dla poszkodowanych w wyniku pożaru