Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 11 marzec 2019 07:49

Rozdadzą wnioski ws, gazyfikacji Budzowa

Napisane przez
Rozdadzą wnioski ws, gazyfikacji Budzowa pixabay.com

Radni miejscowości Budzów oraz przedstawiciele rady sołeckiej wsi Budzów dostarczą wnioski o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej: osiedla od Zembrzyc do kościoła.

Przedstawiciele odwiedzający domy pomogą w wypełnieniu wniosków oraz odbiorą od mieszkańców wypełnione wnioski. Termin złożenia wniosków Polska Spółka Gazowa ustaliła do dnia 22 marca 2019 r.

- Bardzo prosimy mieszkańców o złożenie wniosków w wyznaczonym terminie. Wnioski można również składać w Urzędzie Gminy pok. nr 4 - zachęcają gminni urzędnicy.

Po złożeniu wniosku o przyłączenie Polska Spółka Gazowa określi warunki i dopiero wtedy zainteresowani mieszkańcy przyłączem gazu do swoich budynków będą mogli podpisywać umowy na dostawę gazu.

 

źródło: UG Budzów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówRozdadzą wnioski ws, gazyfikacji Budzowa