Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 09 kwiecień 2019 08:44

Naukowa wystawa w Zembrzycach i Budzowie (zdjęcia)

Napisane przez

Wystawa mobilna o powietrzu wyruszy do małopolskich szkół. To pierwszy projekt edukacyjny Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.

Wystawa, zawierająca eksponaty interaktywne, będzie miejscem prowadzenia zajęć edukacyjnych przez animatorów. Jej głównymi odbiorcami będą dzieci w wieku szkolnym. Wystawa mobilna podejmuje temat powietrza, ukazując jego naturę w kontekście nauk o Ziemi, nauk medycznych, nauk biologicznych, nauk fizycznych, nauk chemiczny oraz nauk technicznych.

Istotnym elementem wystawy jest przedstawienie tytułowego zjawiska w kontekście lokalnym.

Autokar przybył już do Zembrzyc. Wystawę będzie można odwiedzić również w Budzowie w dniach 11-12 kwietnia (czwartek-piątek) na parkingu przy Urzędzie Gminy Budzów. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówNaukowa wystawa w Zembrzycach i Budzowie (zdjęcia)