Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 17 lipiec 2019 07:50

Piją alkohol na boisku, siłowni i na przystanku

Suscy stróże prawa baczniej przyjrzą się temu, co dzieje się w Baczynie i Bieńkówce. I proszą mieszkańców o wsparcie w walce z zagrożeniami.

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej poinformowała o "miejscach realizacji zadania priorytetowego przez dzielnicowych gminy Budzów".

Te miejsca to boisko Orlik i siłownia plenerowa w Baczynie, gdzie "dochodzi do grupowania się młodzieży zagrożonej demoralizacją w godzinach popołudniowych, wieczornych, nocnych - spożywania alkoholu a także do niszczenia mienia".

Kolejnym newralgicznym miejscem jest przystanek obok Baru Centrum w Bieńkówce - tam w godzinach 16:00 - 23:00 dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem, zaśmiecania miejsca publicznego oraz palenia wyrobów tytoniowych.

- W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowymi danego rejonu - apelują suscy stróże prawa.

 

HomeWydarzeniaBudzówPiją alkohol na boisku, siłowni i na przystanku