Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 06 październik 2019 22:34

Zamykają drogę, będą objazdy

Ze sporymi trudnościami muszą liczyć się kierowcy, którzy podróżują trasą łączącą Palczę z Brodami. W poniedziałek, 7 października rusza przebudowa dwukilometrowego odcinka drogi powiatowej w Skawinkach, sięgająca granicy powiatu suskiego. Na czas trwania robót zostanie on wyłączony z ruchu.

 

 

Aby z Palczy dostać się do Brodów, trzeba będzie skorzystać z objazdu okrężną trasą przez Baczyn, Zachełmną, Stronie i Leśnicę. Przebudowywanym odcinkiem drogi będą mogli przejeżdżać tylko mieszkańcy położonych wzdłuż niego posesji. W razie potrzeby, drogowcy udostępnią go również samochodom służb ratunkowych.

 

Trudno na razie określić, jak długo jezdnia będzie zamknięta. Ma zostać ponownie udostępniona dla ruchu po wykonaniu nowej nawierzchni, a kiedy to nastąpi, zależy w dużym stopniu od pogody. Jeśli aura nie będzie zbytnio utrudniała sprawy, wykonawca powinien uwinąć się do 18 października.

 

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówZamykają drogę, będą objazdy