Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 02 lipiec 2020 06:21

Budzów z programem program “Posiłek w szkole i w domu”

Napisane przez
Budzów z programem program “Posiłek w szkole i w domu” pixabay.com

Gmina Budzów po raz kolejny wnioskowała o środki dla stołówek szkolnych, w tym roku nabór zakończył się z sukcesem. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 151 360,00 zł w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”- moduł 3- na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek szkolnych. Całkowity koszt realizacji programu to 189 515,91 zł.

Za pieniądze zostaną wyremontowane i wyposażone stołówki w Szkole Podstawowej w Bieńkówce oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Palczy. Dyrektorzy szkół na etapie przygotowywania wniosków, szczegółowo zaplanowali prace remontowo-adaptacyjne oraz zakup sprzętu i wyposażenia, które mają zostać sfinansowane w ramach programu.

Gmina wnioskowała o dofinansowanie również dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baczynie, niestety placówka nie została objęta wsparciem. Działanie rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” zaplanowano do 2023 r. zatem szkoła w Baczynie ma jeszcze szanse na pozyskanie środków.

źródło: UG Budzów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówBudzów z programem program “Posiłek w szkole i w domu”