Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 16 kwiecień 2015 17:33

„Rodzinny dzień sportu” w Przedszkolu Samorządowym w Budzowie

16 kwietnia 2015 r. na sali gimnastycznej w SP nr 1 w Budzowie nauczyciele Przedszkola Samorządowego- mgr Dorota Burliga i mgr Halina Pieczara zorganizowały „Rodzinny dzień sportu"w ramach akcji MEN „Rok ruchu w szkole - ćwiczyć każdy może".

W myśl powiedzenia „Czym skorupka za młodu nasiąknie..." chcemy przyczyniać się do jak największego rozwijania sprawności ruchowej u dzieci już od najmłodszych lat. W przedszkolu ruch jest czymś naturalnym, dzieci w tym wieku nie trzeba namawiać do zabawy, biegania, skakania, a wprowadzenie elementów współzawodnictwa budzi ich ambicje i zachęca do osiągania lepszych wyników.

Rodzice wraz z dziećmi (wszyscy w strojach sportowych), zostali w drodze losowania podzieleni na 4 zespoły, po każdym zadaniu przyznawane były punkty, odpowiednio za poszczególne miejsca. Zwyciężyła grupa niebieskich, która zdobyła I miejsce i złote medale – GRATULUJEMY!
Rozgrzewkę i wszystkie konkurencje fachowo prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum Pan Jarosław Gąstała oraz Pan Łukasz Reciak - serdecznie DZIĘKUJEMY!

Emocji i pozytywnych wrażeń było bardzo dużo, a wszyscy uczestnicy otrzymali medale, puchary, dyplomy i upominki. Wszystkim gratulujemy i życzymy aktywnego uprawiania sportu wraz ze swoimi dziećmi

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzów„Rodzinny dzień sportu” w Przedszkolu Samorządowym w Budzowie