Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 01 czerwiec 2015 14:48

Sportowy Piknik Rodzinny w Palczy

W niedzielę 31 maja 2015 roku na kompleksie boisk sportowych „Orlik” w Palczy odbył się Sportowy Piknik Rodzinny „Postaw na rodzinę” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy. 

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała licznie przybyłych gości. Następnie dzieci przedszkolne i uczniowie Szkoły Podstawowej zaprezentowali część artystyczną dedykowaną wszystkim rodzicom i rodzinom. 

Organizacją uroczystości zajęli się rodzice oraz nauczyciele. Oprócz wspaniałej pogody nie zabrakło licznych atrakcji dla wszystkich obecnych na „Orliku” dzieci. Miały one oprócz poczęstunku do dyspozycji urządzenia rekreacyjne tj.: zjeżdżalnię, zamek z piłkami oraz zamek do skakania. Odbyły się rodzinne rozgrywki sportowe oraz międzyklasowe mecze piłki nożnej. Dzielni nauczyciele,  ojcowie i odważne mamy miały okazję wykazać się przed dziećmi swoimi zdolnościami w przeciąganiu liny.

Podczas Pikniku funkcjonował bufet szkolny, loteria fantowa, stoisko ze zdrową żywnością. Można było również spróbować pysznego ciasta, kawy i herbaty, którymi częstowała wszystkich gości Rada Rodziców.  Piknik uświetnił występ Barbary Fili -Chwiej z pokazem Zumby oraz występ duetu muzycznego WALOR.

Dzięki aktywnemu udziałowi mieszkańców wsi i wspaniałej pogodzie Piknik Rodzinny był bardzo udany. Wzięło w nim udział około 300 uczestników. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszcza dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu .

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówSportowy Piknik Rodzinny w Palczy