Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 16 czerwiec 2015 22:32

Całe rodziny bawiły się w Budzowie

W niedzielę 14 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Budzowie odbył się Piknik rodzinny.

Impreza zaczęła się od przedstawienia "Królewna Śnieżka" oraz krótkiej części artystycznej dla rodziców w wykonaniu uczniów wszystkich klas.

Następnie gościnnie wystąpiło Koło Gospodyń Wiejskich z Budzowa, Budzowska Orkiestra Dęta oraz zespół stworzony przez "Absolwentów 2012r". Grupa uczniów zaprezentowała również swoje talenty na scenie.

Dzieci mogły spędzić czas na dmuchanej zjeżdżalni, placu zabaw lub graniu w piłkę. Niektóre pociechy zdecydowały się także "zmienić" tego dnia w jakieś zwierzątko lub bohatera kreskówek z pomocą pań animatorek. Można się było poczęstować pysznym ciastem, kawą i herbatą lub zakupić sobie inne smakołyki z bufetu.


Podczas imprezy można było zakupić los na Loterii Fantowej. Fanty były bardzo różnorodne - do wygrania były m.in. drzewka, kupony na zakupy. Pogoda tego dnia dopisywała, wręcz rozpieszczała. Atmosfera na pikniku była niezwykle sympatyczna, co można zauważyć po szerokich uśmiechach obecnych - i tych najmłodszych i tych nieco starszych.

Klaudia Trączyk

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówCałe rodziny bawiły się w Budzowie