Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 04 grudzień 2015 09:02

Jeździmy (prawie) na dobrym paliwie

Kontrolerzy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zbadali szereg suskich stacji benzynowych. Nieprawidłowości w jakości paliwa stwierdzono jedynie na jednej.

Można powiedzieć, że na stacjach benzynowych na terenie powiatu suskiego śmiało można tankować paliwo. Niestety, nie brakuje jednak takiego miejsca, które kierowcy powinni omijać. W tym roku kontrola UOKiK zawitała aż do dziesięciu punktów sprzedaży benzyny i oleju napędowego.

Kontrolerzy jakość paliw sprawdzali w Suchej Beskidzkiej, Zawoi, Naprawie oraz odwiedzili po dwie stacje w Zembrzycach, Budzowie i Jordanowie. Nieprawidłowości stwierdzono jedynie na stacji Best Power w Budzowie, gdzie zanotowano nieprawidłowe temperatury zapłonu oleju napędowego. Niestety, stację kontrolowano aż dwukrotnie z podobnym wynikiem. Wato jednak dodać, że badania jakości tamtejszego paliwa były prowadzone w lutym 2015 roku.

Jeśli ktoś wybierałby się w dalszą podróż, warto pamiętać, że nieprawidłowości w jakości paliw stwierdzono też na stacji w Zatorze na ulicy Wadowickiej oraz w Zakopanem na Ustupie.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówJeździmy (prawie) na dobrym paliwie