Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 15 grudzień 2015 22:35

Złote Gody w Budzowie

Dziś swoje 50-lecie małżeństwa świętowały pary z gminy Budzów.

 

Uroczystość odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Gminy. Część artystyczną dla jubilatów przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej. Komediowy spektakl przedstawiony przez dzieci nagrodzony został gromkimi brawami. Po krótkim przemówieniu wójta gminy Jana Najdka, małżonkom wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta kraju oraz drobne upominki. Ostatnim punktem programu, a także okazją do rozmów i wspomnień, był poczęstunek.

Życzenie spełnienia marzeń, długich lat życia i doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic składamy: Marii i Józefowi Prymulom, Katarzynie i Stanisławowi Sitarzom(wszyscy z Budzowa), Józefie i Józefowi Kotom, Janinie i Stanisławowi Kruźlakom, Annie i Stanisławowi Kruźlakom (wszyscy z Bieńkówki), Annie i Józefowi Jopkom, Weronice i Józefowi Strączkom, Annie i Władysławowi Suwajom (wszyscy z Jachówki), Mariannie i Franciszkowi Chorążym, Krystynie i Janowi Kiepurom, Wandzie i Andrzejowi Zborowskim (wszyscy z Zachełmnej).

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówZłote Gody w Budzowie