Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 grudzień 2015 07:00

Biblioteka ostrzega przedsiębiorców

Do bibliotekarzy z Budzowa dotarła informacja, jakoby jedna ze śląskich firm namawiała sponsorów do zakupu książek na poczet miejscowej książnicy.

Pracownicy Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów w Palczy poinformowali, że nie współpracują z firmą Centrum Edukacyjno-Szkoleniową COSINUSS z Zabrza.

- Wszelkie kontakty, wykonywane przez tę firmę w imieniu Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów w Palczy są niezgodne z naszą wolą - zaznaczają.

 Jak się okazuje, Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe kontaktuje się z firmami z regionu i zwraca się z prośbą o sponsorowanie zakupu książek dla miejscowej biblioteki. 

- Zwracamy się z prośbą nie przekazywanie jej żadnych środków na rzecz biblioteki – apelują bibliotekarze. - Jednocześnie informujemy, że biblioteka zawsze, w sytuacji gdy pragnie pozyskać sponsora, samodzielnie się z nim kontaktuje.

 

 

 

asdasdasdasdas